0

To będzie ciężki mecz :D

4

W tym sezonie Barcelona zagrała 2 fajne mecze. Z Sociedad i z Levante. Co łączy oba te zespoły? Żaden nie postawił twardych warunków Barcelonie. Wnioski są jasne.
Oczywiście brawa za 3 punkty, powrot Ansu i poprawienie nastrojów.


0

Cadizu i Granady nie pokonali, a Levante mają pyknąć? :'))))))

2

Ernesto Valverde musi wrócić.

54

Znowu clickbaitowy tytuł, zupełnie wyrwany z kontekstu. Poziom dna. Brawo "redaktorze".

0

@Tuc Bez kitu, jak go widzę to drobne w kieszeni mi się nie zgadzają. W dodatku ta jego maniera... :)))))

31

Jak się ogląda mecz jakiejkolwiek innej drużyny, w oczy rzuca się jedno - intensywność. Jak to jest, że wszystkie inne kluby grają na pełnej intensywności i są wybiegane (mimo że na papierze umiejętności dużo gorsze), a my powolno, ślamazarnie, statycznie? Europa dawno nam odjechała. Z taką grą nie mamy czego szukać w Lidze Mistrzów, bo obskoczy nas każdy klub, któremu chce się biegać.

0

@Criss18Barca Jego żona wypowiada się, że Szumi w "jakiś sposób" jest razem z nimi. Wniosek jest jeden - warzywo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@jamesbond6 Pod koniec sezonu Ibra został wygryziony przez Bojana.

0

Alen Halilovic, ależ zjazd w karierze. Od Dinamo Zagrzeb, Barcelony, przez Hamburg, Milan aż do drugiej ligi angielskiej (Reading).

3

Griezmann w Barcelonie od początku był ciałem obcym. Zawsze się mówiło, że blokuje go Messi. Leo odszedł, a Antoine kompletnie przepadł.

5

@Koors O czym ty gościu pieprzysz? xDD

1

@mleczkoo Gościu, jak byk jest napisane, że Atletico ma obowiązek kupić Griza, a ty piejesz o 10 mln. Nigdy tego nie robię, ale muszę:
xDDDDD beka z typa

0

@macio_944 Jak już kopiujesz z pewnej strony to podaj z łaski swojej źrodło ;)

0

Mmmmm... Fabregas :))))))
Wejście miał smoka. Gole, asysty, świetna gra z Messim i tak do wiosny. A potem? Potem zjazd i męczenie buły. I tak przez 3 sezony :))))

2

@marcin000019 W punkt! Do Liverpoolu dodalbym jeszcze rozchwianie emocjonalne Alby.

1

Getafe gra totalną padlinę i wyniki to odzwierciedlają. Boję się tylko, że w akcie desperacji będą polowali na nogi naszych. Marzy mi się, żeby spadli do Segunda.

1

Macie do wyboru jako następce Koemana TYLKO Valverde. Poszlibyście na to?

Ja osobiście tak.

2

@marcin000019 Ja bardzo liczę na ligę i ewentualnie copa. W Lidze Mistrzów wyjście z grupy, a w fazie pucharowej powalczyć, bez kompromitacji.

0

Które trio lepsze?

Busquets - De Jong - Pedri
Vs
Busquets - Rakitic - Vidal

2

Getafe jest jak najbardziej do ogrania. Dobrze, że problemy z obroną przypadły akurat na tę ekipę. Dzisiaj Ter Stegen wraca między słupki, więc mam nadzieję, że wniesie spokój w rozegraniu od tyłu, czego nie gwarantował Neo.
Neto jest świetny na linii, ma dobry refleks i parady, ale rozegranie i zachowanie pod presją kuleje.
Swoją drogą... Pamiętacie Pinto? To był wariat. Każda piłka od obrońców w jego stronę przyprawiała o zawał serca, bo gość mógł odwalić dosłownie wszystko :)))))))

1

A nie można było tak od razu z tą pensją?

6

Pierwsze koty za płoty. W kilku akcjach pokazał to coś. On będzie naprawdę dobry, oczywiście jeśli głowa pozwoli.

1

Najtrudniejszy wyjazd w sezonie już za nami. Ten remis i jeden punkt biorę z pocałowaniem w rączkę :)

2

Decydujący sezon. Pokaż wszystkim, na co cię stać! Wierzę w to :)

1

Trwa jeszcze ostatni mecz pierwszej kolejki La Liga Elche - Bilbao, ale jeśli spojrzeć na tabelę, to faworyci nie zawiedli w ten weekend i każdy zgodnie z planem ma 3 oczka.

1

Emerson już w tym sezonie nie zagra :))))

1

@PatrychoO Edgar w Trabzonsporze, a Agostino tuła się po niższych ligach portugalskich.

0

Pamiętacie takiego piłkarza jak Jean Marie Dongou Tsafak? Perełka z La Masii, okrzyknięty wielkim talentem i nowym Eto'o. Jego kariera nie potoczyła się jednak najlepiej. Tułał się po klubach, niedawno przez rok był bezrobotny, a aktualnie występuje w lidze fińskiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?