0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Ostatnia wygrana sezon 18/19 za kadencji Ernesto Valverde, później 4 porażki z rzędu. No, pora wreszcie wygrać, bo brzydka seria się zrobiła.

43

Czytam komentarze i zastanawiam się czy można być jeszcze głupszym :))))) Większość spojrzała tylko na tytuł i zaczęła się jazda. Brawo dla was, kochani.

2

Serie A aż chce się oglądać. Co kolejkę grad goli, niesamowite tempo, walka, charakter, EMOCJE! A La liga? Nudy. Malutko goli, masa remisów po 1, męczenie buły. Szkoda.

3

Fajnie, fajnie. Ja natomiast mam pytanie do moderacji dlaczego Don Corleone jako wielokrotny recydywista nadal może udzielać się w komentarzach? O jego chamskich, wulgarnych, niekiedy obleśnych wpisach wiedzą wszyscy. Sam wielokrotnie zgłaszałem jego komentarze, najczęściej w okresie Copa America bodajże, bo wówczas Don każdej nocy dawał "popis" w komentarzach. Wyzywał, używał wulgaryzmów i to takich jak najgorszy sort człowieka z rynsztoku, bełkotał bez ładu i składu.
Regulamin dla wszystkich? A może wybrańcy mają tarczę ochronną? Hmmm

1

@Tomix_83 A co ma sztab medyczny do tego, że Araujo złamał sobie rękę?

2

@Leolee Depay obecnie nie nadaje się na żadną pozycję. ZERO zaangażowania. Totalna padlina.

0

Śmiech na sali xDDD

6

Oby mu się wiodło. Powodzenia Cou i dzięki za kilka fajnych bramek :)

25

Puig pokazał, że jedyne do czego się nadaje to do wrzucania głupich fot na instagrama. Zagrał tylko dlatego, bo po prostu nie było nikogo innego. Adios, Riqui.

2

No i dobrze. Niech spierdziela.

0

@TheNekro94 Bądź młodym, zdrowym człowiekiem ---> zaszczep się kolejną dawką, bo nie pozwolą lecieć na wakacje
Buhahahaha ja piernicze xDDD

6

@Coutinho007 dziabnie coś z sęka :)))))

0

Cyrku ciąg dalszy.

31

Najgorszy transfer w historii klubu.

17

Memphis się ogarnie? Bez niego ta ekipa wyglądała lepiej

2

Lekki niedosyt, ale ostatecznie jestem zadowolony. Jeden z najgorętszych i najcięższych wyjazdów za nami, jest 1 pkt. Byliśmy lepsi, ale w końcówce zabrakło sił w nogach oraz szczęścia (główka Gaviego, słupek Dembele), by zamknąć mecz. Widać rękę Xaviego, coś się zaczyna klarować. Teraz chwila złapania oddechu, święta i wracamy walczyć dalej. Wróci Fati, Pedri... Jestem pozytywnie nastawiony.

ps: czy komuś brakuje Memphisa?

2

0

@GregSTG hahaha :)))

0

Dembele złapał kontuzje?

0

@Jackazz wczoraj kupiłem trylogię za 9 zł :)

1

Z Elche i Osasuną sobie poradzimy, ale z Sevilla to nie wiem kto będzie atak ciągnął :)))))

5

Araujo to prawdziwa bestia.

3

Nie da się wygrywać bez prawdziwego napastnika, a Memphis nim nie jest. Wielka szkoda, że Kun wypadł z gry...

1

Talent ma ogromny, ale rozumu zero.

0

@kulek22 dobre :)))

1

Kochani, czy jak się zaszczepię to moje życie wróci do normalności? W TV tak powiedzieli.

0

@Cule1234 Kabaret trwa dalej.

10

Jest mega dobry. Oby urazy go omijały.

0

Przypominam, że gramy bez nominalnego napadziora. Memphis zapomniał jak się gra, jest fatalny. Cała nadzieja w Dembele.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?