AlvaroHanso
Dołączył/a: marzec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Ostatnia wygrana sezon 18/19 za kadencji Ernesto Valverde, później 4 porażki z rzędu. No, pora wreszcie wygrać, bo brzydka seria się zrobiła.
43
Czytam komentarze i zastanawiam się czy można być jeszcze głupszym :))))) Większość spojrzała tylko na tytuł i zaczęła się jazda. Brawo dla was, kochani.
2
Serie A aż chce się oglądać. Co kolejkę grad goli, niesamowite tempo, walka, charakter, EMOCJE! A La liga? Nudy. Malutko goli, masa remisów po 1, męczenie buły. Szkoda.
3
Fajnie, fajnie. Ja natomiast mam pytanie do moderacji dlaczego Don Corleone jako wielokrotny recydywista nadal może udzielać się w komentarzach? O jego chamskich, wulgarnych, niekiedy obleśnych wpisach wiedzą wszyscy. Sam wielokrotnie zgłaszałem jego komentarze, najczęściej w okresie Copa America bodajże, bo wówczas Don każdej nocy dawał "popis" w komentarzach. Wyzywał, używał wulgaryzmów i to takich jak najgorszy sort człowieka z rynsztoku, bełkotał bez ładu i składu.
Regulamin dla wszystkich? A może wybrańcy mają tarczę ochronną? Hmmm
1
@Tomix_83 A co ma sztab medyczny do tego, że Araujo złamał sobie rękę?
2
@Leolee Depay obecnie nie nadaje się na żadną pozycję. ZERO zaangażowania. Totalna padlina.
0
Śmiech na sali xDDD
6
Oby mu się wiodło. Powodzenia Cou i dzięki za kilka fajnych bramek :)
25
Puig pokazał, że jedyne do czego się nadaje to do wrzucania głupich fot na instagrama. Zagrał tylko dlatego, bo po prostu nie było nikogo innego. Adios, Riqui.
2
No i dobrze. Niech spierdziela.
0
@TheNekro94 Bądź młodym, zdrowym człowiekiem ---> zaszczep się kolejną dawką, bo nie pozwolą lecieć na wakacje
Buhahahaha ja piernicze xDDD
6
@Coutinho007 dziabnie coś z sęka :)))))
0
Cyrku ciąg dalszy.
31
Najgorszy transfer w historii klubu.
17
Memphis się ogarnie? Bez niego ta ekipa wyglądała lepiej
2
Lekki niedosyt, ale ostatecznie jestem zadowolony. Jeden z najgorętszych i najcięższych wyjazdów za nami, jest 1 pkt. Byliśmy lepsi, ale w końcówce zabrakło sił w nogach oraz szczęścia (główka Gaviego, słupek Dembele), by zamknąć mecz. Widać rękę Xaviego, coś się zaczyna klarować. Teraz chwila złapania oddechu, święta i wracamy walczyć dalej. Wróci Fati, Pedri... Jestem pozytywnie nastawiony.
ps: czy komuś brakuje Memphisa?
2
@barcelonaLM xDDD
0
@GregSTG hahaha :)))
0
Dembele złapał kontuzje?
0
@Jackazz wczoraj kupiłem trylogię za 9 zł :)
1
Z Elche i Osasuną sobie poradzimy, ale z Sevilla to nie wiem kto będzie atak ciągnął :)))))
5
Araujo to prawdziwa bestia.
3
Nie da się wygrywać bez prawdziwego napastnika, a Memphis nim nie jest. Wielka szkoda, że Kun wypadł z gry...
1
Talent ma ogromny, ale rozumu zero.
0
@kulek22 dobre :)))
1
Kochani, czy jak się zaszczepię to moje życie wróci do normalności? W TV tak powiedzieli.
0
@Cule1234 Kabaret trwa dalej.
10
Jest mega dobry. Oby urazy go omijały.
0
Przypominam, że gramy bez nominalnego napadziora. Memphis zapomniał jak się gra, jest fatalny. Cała nadzieja w Dembele.