1

@ciema od 5 do 9

0

Pewnie z 9 minut doliczy ta sierota z gwizdkiem

3

Real nie może to już sędzia robi wszystko żeby wydrukować wynik.

1

Kto w klasyku będzie pilnował fawelarza pod nieobecność Araujo i Kounde?

1

@LionelM95 biomutant to rpg

2

Trzeba być niespełna rozumu, żeby głosować na Albe. Jordi jest synonimem przegrywu i ma na twarzy wymalowaną klęskę z każdego euro wpierdzielu z ostatnich lat. W dodatku jego obecna forma to śmiech na sali. Na trybuny!

0

To nie była zwykła porażka. To była kompromitacja, ośmieszenie i totalne złamanie psychiczne naszych siatkarzy. Jakim cudem doszliśmy do finału? Nie wiem. Wstyd.

0

Kompromitacja. Jesteśmy pośmiewiskiem

0

@tommyVERceti najgorszy komentator.

0

@barteq araujo jest lepszy

0

@hayek co ty tam jęczysz, polaku?

0

@Emhyr Mati Börek prosto z Tajlandii

0

Alba nie ma prawa powąchać murawy. On ma frajerstwo wypisane na twarzy. Tutaj wątpliwości mogą być tylko czy zagrać z Araujo na PO czy może Roberto (Bellerin jeszcze za szybko).
Ter Stegen, Balde, Eric, Kounde, Araujo, Busi, Pedri, Gavi, Dembele, Lewy, Raphinia - ja tak bym wybrał

1

@Foro idź do psychiatry po tableteczki i za jakiś czas wszystko będzie dobrze.

0

@Lionel_Messi10 miejsce bandytów jest w więzieniu. Poczytaj co kiedyś robili i dlaczego dostali zakaz stadionowy. Tfu!

1

@AxelF zawsze był odklejony. Totalnie nieobliczalny.

4

@krzysiobyczek Ufam dla jego

10

Dembele ma ogromny talent. Jego problemem jest natomiast to, że jest on debilem.

10

@arasz1819 a co miał robic, płakać?

0

@Gaucho kwity pokazuj

0

@JarekS to gdzie ma, kur..., grać De Jong? Grał juz na każdej pozycji w pomocy i na żadnej się nie sprawdził! Co jest z nim nie tak?

0

Buhahaha Dembele

0

Po lidze... trzeba skupić się na lidze mistrzow

3

@La Pulgaa pomysłu to nie masz na komentarze

2

@Traba727 buhahahaahaha kup okulary

1

Jaka symulka ahhahahahahahaabhahaha

0

@deyna2018 jaki bełkot xDD Dramat to Twój język polski.

1

@Nhyz urazy tylko psychiczne u dzieci z la bamby

0

Ja tylko pragnę przypomnieć, że w 2008 roku Barcelona przerżnęła pierwszy ligowy mecz pod wodzą Pepa 1:0 z Numancią. Następnie był remis.

4

Jaka dzieciarnia w komentarzach xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?