AlvaroHanso
Dołączył/a: marzec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ciema od 5 do 9
0
Pewnie z 9 minut doliczy ta sierota z gwizdkiem
3
Real nie może to już sędzia robi wszystko żeby wydrukować wynik.
1
Kto w klasyku będzie pilnował fawelarza pod nieobecność Araujo i Kounde?
1
@LionelM95 biomutant to rpg
2
Trzeba być niespełna rozumu, żeby głosować na Albe. Jordi jest synonimem przegrywu i ma na twarzy wymalowaną klęskę z każdego euro wpierdzielu z ostatnich lat. W dodatku jego obecna forma to śmiech na sali. Na trybuny!
0
To nie była zwykła porażka. To była kompromitacja, ośmieszenie i totalne złamanie psychiczne naszych siatkarzy. Jakim cudem doszliśmy do finału? Nie wiem. Wstyd.
0
Kompromitacja. Jesteśmy pośmiewiskiem
0
@tommyVERceti najgorszy komentator.
0
@barteq araujo jest lepszy
0
@hayek co ty tam jęczysz, polaku?
0
@Emhyr Mati Börek prosto z Tajlandii
0
Alba nie ma prawa powąchać murawy. On ma frajerstwo wypisane na twarzy. Tutaj wątpliwości mogą być tylko czy zagrać z Araujo na PO czy może Roberto (Bellerin jeszcze za szybko).
Ter Stegen, Balde, Eric, Kounde, Araujo, Busi, Pedri, Gavi, Dembele, Lewy, Raphinia - ja tak bym wybrał
1
@Foro idź do psychiatry po tableteczki i za jakiś czas wszystko będzie dobrze.
0
@Lionel_Messi10 miejsce bandytów jest w więzieniu. Poczytaj co kiedyś robili i dlaczego dostali zakaz stadionowy. Tfu!
1
@AxelF zawsze był odklejony. Totalnie nieobliczalny.
4
@krzysiobyczek Ufam dla jego
10
Dembele ma ogromny talent. Jego problemem jest natomiast to, że jest on debilem.
10
@arasz1819 a co miał robic, płakać?
0
@Gaucho kwity pokazuj
0
@JarekS to gdzie ma, kur..., grać De Jong? Grał juz na każdej pozycji w pomocy i na żadnej się nie sprawdził! Co jest z nim nie tak?
0
Buhahaha Dembele
0
Po lidze... trzeba skupić się na lidze mistrzow
3
@La Pulgaa pomysłu to nie masz na komentarze
2
@Traba727 buhahahaahaha kup okulary
1
Jaka symulka ahhahahahahahaabhahaha
0
@deyna2018 jaki bełkot xDD Dramat to Twój język polski.
1
@Nhyz urazy tylko psychiczne u dzieci z la bamby
0
Ja tylko pragnę przypomnieć, że w 2008 roku Barcelona przerżnęła pierwszy ligowy mecz pod wodzą Pepa 1:0 z Numancią. Następnie był remis.
4
Jaka dzieciarnia w komentarzach xDD