5

Jak mają serwować takie gówno do końca ligi to lepiej niech już poddadzą najbliższe mecze. Cel osiągnięty i można łożyć chja? Ludzie jeżdżą za nimi po całej Hiszpanii żeby obejrzeć brak zaangażowania?

0

Sprzedać. Mamy Marcosa Alonso, który jest o klasę lepszy.

17

Zobaczcie City - tak gra mistrz. A nie jak Barcelona wczoraj, która położyła chja na mecz i opluła kibiców. Za ten brak profesjonalizmu powinny polecieć głowy.

0

@budel17 żadne brudy. Przyszedł debil rosell i się zaczęło

1

@Leo1907 99% to chyba ze swojego dupsko wyciągnąłeś.

4

Bożydar ale dojebał teraz - kto jest najlepszym napastnikiem świata: Erling czy Benzema, dowiemy się za tydzień

XDDD

3

@Qba2312 kurwa, chłopie, przeczytaj co napisałeś, przemysl to i przeproś użytkowników tej strony. Co za bezsensowne pierdolenie

0

Oczywiście gol nieprawidlowo uznany. Już sędzia wydrukował

4

Kurwa, jak widzę Vinicjusza to rzygac mi się chce

1

Reżimowy klub jedyne szanse upatruje w arbitrze. W normalnych okolicznościach nie mają szans z city

15

Najlepsza Barcelona w historii

17

Leo, musisz! To najlepsze rozwiązanie w całej tej problematycznej sytuacji.

0

Bori, zabieraj syna, bo hańbi 10

3

@czółkovsky co to za gówno?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Co zjedli, hmm?

4

@Kamilos84 tak, zgadza się.

18

Amigosi - reaktywacja. Zaraz Suareza ściągną.

1

Polacy wszedzie gdzie jada robią siarę. Jak jestem za granicą to nigdy nie używam języka ojczystego.

0

Ile dzieciaków tu wypadło xDD ja pierrrrrr

1

@norbi77 idz spać

6

Brak wartościowych zmienników. Kontuzje Christensena, De Jonga, Pedriego, Dembele i leżymy. Bo kto ich zastępuje? Alonso - nie radzi sobie kompletnie na stoperze. Roberto? Ani nie daje nic w rozegraniu ani w defensywie. Rapinha? Zgasił go chłop biegający od 10 minuty na jednej nodze. Fati, Ferran? Szkoda gadać. A więc gramy z dziurą w obronie, bez konkretnego rozegrania piłki i bez skrzydeł. Jak można tak wygrywać?

1

@AdrianFCB10 to ich pierwsza 4 bramkowa wygrana od sezonu 2007/08 xd

0

@FCBparasiempre jak już bezczelnie kopiujesz kogoś tekst to podaj na końcu źródło z łaski swojej, bo jeszcze ktoś nieroztropny uzna, że sam to stworzyłeś.

35

Aż mi sie przypomniało jak po jednym meczu Realu obsada sędziowska wyskoczyła ze swojego pomieszczenia z torbami i długopisami z herbem Realu xDD

47

Przecież to oczywiste, że ten skurwysyn mści się za CVC i ogólnie za to, że Laporta nie jest jego pachołkiem jak Bartomeu. Za kilka dni mają wyjść kwity na Tebasa, dlatego tak wierzga kopytami.

0

Buhahaha, cudowny ból dupy Madrytu. Spiski, var, sędziowie, negreira, korupcja, system. Wszystko przeciwko nim. Ta retoryka będzie ciagnieta przez nich do konca sezonu. Także już wiemy, że Real przegrał ligę, bo Barca kupiła sędziów - im to na rękę! To że zagrali kupę to nieważne.
Trzeba się przygotować na jeszcze większą nagonke że strony Tebasa i reszty mafii z Madrytu.

1

To trzeba być jednak kozakiem, żeby wygrać mecz mając w składzie dwóch sabotażystów (Busi i Roberto).

0

@Puziol czego miałczysz?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?