3

Siedli psychicznie po Interze. Oni kompletnie nie wiedzą co grac

5

Pique, Busquets i Roberto NIE MAJĄ prawa grać dalej w Barcelonie

3

Busquets wielki kapitan i doświadczenie a kurwa nie potrafi położyć rywala

0

@Aragorn33 ile ty masz lat?

1

@Bocheno1 życzę Ci więzienia, narkomanie

0

Skład na klasyk: Ter Stegen, Sergi Roberto, Kounde, Eric, Alonso, Busquets, Pedri, Gavi, Dembele, Lewy, Raphinha.

0

Ile już Anana ukradl minut?????

0

Marciniak już przeszkadza. UEFA mafia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jutro się zesramy i tyle będzie. Typowy mecz Barcy bez formy z autobusem. Będzie 0:0.

5

Z Interem 5:0 potem 4:1 Real i jedziemy po tryplet

0

Komentarz usunięty

0

@goldmetaxa jakie gole?

1

Alba to wrak piłkarza.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AdiKingu96 ciężko jest zahamować nad zwierzęcymi instynktami, co?

0

@kuz po polskiemu nie potrafisz zdania sklecić?

0

@Ojciec5tkidzieci kogo to obchodzi?

0

Raphinia - co ten piłkarz nam dał od początku sezonu?

2

Mafia ewidentnie chce nas udupić. Czeferin i Książek Persii Kelafi nas nienawidzą i robią wszystko by klub zniszczyć. To jest kurrr ten romantyzm futbolu.

0

@karci0 tak, a w doliczonym Bojan

0

@KibicBarcy84 dembele zaliczył już 100 strat. Każda jego akcją to strata

0

@BarcaKings965212 za wyjście z grupy jest więcej kasy niż wygranie LE

0

@PatrykBarca odpowiem: nic

0

@Barca1166 Dembele i Dembele

0

Wrocil stary dobry Dembele. Tragiczna forma

0

0

Dembele to jest Dembele to dopiero Dzbanbele

2

Pograj na czas, pobaw się nią, potrzymaj te piłkę noooo

0

@Janas11224 dobra, idz sobie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?