0

Są okazję, ale jak w ataku biega taki melepeta jak Memphis to tak to będzie właśnie wyglądało. Gdzie się podział ten gość z meczu z Sociedad albo z Bilbao?

0

@Uukasz_93 Araujo by dal rade

0

@masq widziałeś jak mu kolano wygięło, ślepoto?

0

@Uukasz_93 A kto za niego ma zagrać?

0

Coutinho za to co pokazał z Espanyolem nie powinien powąchać już murawy w tym sezonie. Cień zawodnika.

4

Szczęście w nieszczęściu, że tak to się skończyło, a nie że zmarł na murawie. Zdrowie najważniejsze.

0

@Cvzx bo Koeman się uparł.

30

Gdyby mózg Dembele nadążał za jego nogami to mielibyśmy top piłkarza.

0

@eckov Puć robi za maskotkę Barcelony. Taki wiecznie uśmiechnięty pacanek z ładną twarzyczką. To nie jest przypadek, że był pomijany przez każdego kolejnego trenera. Dzisiaj wszedł wielki zbawca i hamował każdą akcje, a najbardziej zepsuł kontrę, gdzie miał na skrzydle partnera to zatrzymał się I podał do tyłu xDD Totalnie nie rozumiem jarania się tym pozerem.

4

Nooo, to lecimy po tryplet.

0

Wreszcie. Ten związek nie miał kompletnie sensu.

1

Zdziwię się jeśli Barca nie straci punktów.

8

Przejdziecie do historii jak z takim atakiem dostaniecie oklep od Bayernu w lidze mistrzów

43

Dlaczego Depay gra lepiej w kadrze? Dlaczego Gavi gra lepiej w kadrze? Dlaczego piłkarze jadący na kadrę grają tam lepiej, a po powrocie do klubu są cieniami? Nie wiem, ale się domyślam.

2

@baartekk97 Te dzielenie praw to największy rak.

4

Trzeba postawić ochronę przy wyjeździe z parkingu i odgrodzić barierkami. Ten incydent był skandaliczny. Nie może dochodzić do czegoś takiego.

0

@bartekvisca Mniejsze zło xD daj żyć innym tak jak chcą

3

Czyli nikt sensowny nie chciał teraz przyjść, a wrzucanie Xaviego w środku sezonu w ten burdel mija się z celem. Nasz cel na ten sezon to zakwalifikować się do przyszłorocznej Ligi Mistrzów.

12

Wczoraj w drugiej połowie Real stał na 30 metrze, a Barcelona bez sensu podawała sobie piłeczkę, od prawej do lewej strony, od lewej do prawej, następnie strata i groźna kontra Realu. To był smutny widok. Nie mieli kompletnie pomysłu jak to przyspieszyć, jak ominąć obronę Realu. Nikt nie potrafił jakoś zaskoczyć przeciwnika. I ten brak pomysłu jest od początku sezonu.
Ps: brawa dla Kuna. Zrobił to co miał zrobić killer czyli walnął brameczkę. Sprawił mi jako jedyny wczoraj uśmiech na twarzy.

5

Wszedł słaby za słabego

0

Piłkarski kryminał De Jonga.

0

Tak się strzela gole.

4

Przełom albo pogrzeb.

4

Tego nie da się oglądać. Gra jest powolna, pasywna, na stojąco. Zero jakichś schematów, zero jakiejś szybszej gry na jeden kontakt, totalne zero. Nie wyjdziemy z tej grupy. Takie jest moje zdanie.

0

@bari_94 Jeszcze tych bandytów brakowało :))))

10

Dlaczego on nadal jest na wolności?

5

@IronSanHybrid Gdy włączam w aucie radio to mam wrażenie że od 20 lat słyszę ciągle te same utwory.

2

Szybkie pytanie.
Fifa 22, tryb menadzera, czy w składzie Barcy jest Gavi?

0

@masq Nie, a o co chodzi?

0

@Katalonbar Nie no Prince był komediodramatem :DD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?