AlvaroHanso
Dołączył/a: marzec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Są okazję, ale jak w ataku biega taki melepeta jak Memphis to tak to będzie właśnie wyglądało. Gdzie się podział ten gość z meczu z Sociedad albo z Bilbao?
0
@Uukasz_93 Araujo by dal rade
0
@masq widziałeś jak mu kolano wygięło, ślepoto?
0
@Uukasz_93 A kto za niego ma zagrać?
0
Coutinho za to co pokazał z Espanyolem nie powinien powąchać już murawy w tym sezonie. Cień zawodnika.
4
Szczęście w nieszczęściu, że tak to się skończyło, a nie że zmarł na murawie. Zdrowie najważniejsze.
0
@Cvzx bo Koeman się uparł.
30
Gdyby mózg Dembele nadążał za jego nogami to mielibyśmy top piłkarza.
0
@eckov Puć robi za maskotkę Barcelony. Taki wiecznie uśmiechnięty pacanek z ładną twarzyczką. To nie jest przypadek, że był pomijany przez każdego kolejnego trenera. Dzisiaj wszedł wielki zbawca i hamował każdą akcje, a najbardziej zepsuł kontrę, gdzie miał na skrzydle partnera to zatrzymał się I podał do tyłu xDD Totalnie nie rozumiem jarania się tym pozerem.
4
Nooo, to lecimy po tryplet.
0
Wreszcie. Ten związek nie miał kompletnie sensu.
1
Zdziwię się jeśli Barca nie straci punktów.
8
Przejdziecie do historii jak z takim atakiem dostaniecie oklep od Bayernu w lidze mistrzów
43
Dlaczego Depay gra lepiej w kadrze? Dlaczego Gavi gra lepiej w kadrze? Dlaczego piłkarze jadący na kadrę grają tam lepiej, a po powrocie do klubu są cieniami? Nie wiem, ale się domyślam.
2
@baartekk97 Te dzielenie praw to największy rak.
4
Trzeba postawić ochronę przy wyjeździe z parkingu i odgrodzić barierkami. Ten incydent był skandaliczny. Nie może dochodzić do czegoś takiego.
0
@bartekvisca Mniejsze zło xD daj żyć innym tak jak chcą
3
Czyli nikt sensowny nie chciał teraz przyjść, a wrzucanie Xaviego w środku sezonu w ten burdel mija się z celem. Nasz cel na ten sezon to zakwalifikować się do przyszłorocznej Ligi Mistrzów.
12
Wczoraj w drugiej połowie Real stał na 30 metrze, a Barcelona bez sensu podawała sobie piłeczkę, od prawej do lewej strony, od lewej do prawej, następnie strata i groźna kontra Realu. To był smutny widok. Nie mieli kompletnie pomysłu jak to przyspieszyć, jak ominąć obronę Realu. Nikt nie potrafił jakoś zaskoczyć przeciwnika. I ten brak pomysłu jest od początku sezonu.
Ps: brawa dla Kuna. Zrobił to co miał zrobić killer czyli walnął brameczkę. Sprawił mi jako jedyny wczoraj uśmiech na twarzy.
5
Wszedł słaby za słabego
0
Piłkarski kryminał De Jonga.
0
Tak się strzela gole.
4
Przełom albo pogrzeb.
4
Tego nie da się oglądać. Gra jest powolna, pasywna, na stojąco. Zero jakichś schematów, zero jakiejś szybszej gry na jeden kontakt, totalne zero. Nie wyjdziemy z tej grupy. Takie jest moje zdanie.
0
@bari_94 Jeszcze tych bandytów brakowało :))))
10
Dlaczego on nadal jest na wolności?
5
@IronSanHybrid Gdy włączam w aucie radio to mam wrażenie że od 20 lat słyszę ciągle te same utwory.
2
Szybkie pytanie.
Fifa 22, tryb menadzera, czy w składzie Barcy jest Gavi?
0
@masq Nie, a o co chodzi?
0
@Katalonbar Nie no Prince był komediodramatem :DD