AlvaroHanso
Dołączył/a: marzec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Magicc89PL nie wiem
1
@El dominatore Ter Stegen, za to jakim jest wartościowym człowiekiem. Pique, bo to szef. Pedri, bo on sam sobie nie zdaje sprawy jaki jest dobry oraz Depay, o którym w sumie wiem najmniej, ale wydaje się wporzo gościem i imponują mi jego umiejetnosci w polu karnym.
1
Gratulacje, Leo! Wreszcie masz szansę na Ligę Mistrzów. Kto nie może się doczekać weekendu i meczu PSG? :))))))))
1
@HarveySpecter jedyne o czym dzisiaj mysle to delektowanie sie gra Ronaldo.
Sorry... Rozumiem Twoj kontekst, ale dzisiaj mamy pogrzeb.
0
O której zacznie się na YT prezentacja kadry?
9
Trudno, stało się. Leo już z nami nie ma. Teraz trzeba iść dalej i postawić Barcelonę na nogi. Klub jest najważniejszy.
3
Wróci, to jest pewne. Do zobaczenia, Najepszy w historii!
1
@Deviler Karta graficzna.
0
Brawo PSG, tak się wraca!
0
Gooool Hakimi!
Troyes 1:1 PSG
1
Niestety PSG traci bramkę.
Troyes 1:0 PSG
0
Messi już nie gra w Barcelonie, więc można już obiektywnie to stwierdzić - Messi czy CR7?
Jakie macie zdanie?
2
@barcelonaLM dygnął mu? he he :)))))
0
Kto będzie miał rozdarte serce gdy Barcelona trafi na PSG w lidze mistrzów?
:))))))
2
Na Eleven 1 właśnie zaczął się mecz Troyes vs PSG.
Zapinamy pasy i wspieramy Paryżan :)))))
37
W tym całym odejściu Leo najboleśniejsze dla mnie jest to, że nie zostanie on pożegnany tak, jak sobie na to zasłużył. Pełne Camp Nou, ten ostatni mecz i wielka ceremonia na koniec... Wiele czynników się na to złożyło, w tym oczywiście pandemia i restrykcje.
1
Collado z numerem 10?
0
@donleo12 Wyłożą się jak zwykle :)
1
@ZielonySzparag Jeśli Ymbapie zostanie to mogę się założyć, że będzie robił kwasy :))))
1
Piżamka hahaha :))))
0
Piękne obrazki :)
0
@patry295 Gdzieś mi ostatnio mignął o tym artykuł, ale nic oficjalnego chyba.
1
@patry295 Już od dawna jest potwierdzone, że finał skomentuje Szpak i Mielcar.
24
Jak on nie zmieścił drugiej piłki?! Bramkarz już leżał, nikt go nie atakował, a on z metra w... poprzeczkę :|
0
Morata :')
Gdyby mieli takiego killera jak David Villa, ehh...
5
Z Moratą Hiszpania nic nie ugra.
1
@ściah Rozdarte serca.
1
@rogal478 Nie podoba się to nie czytaj.
0
@Mezocyklon87 Jesteś po prostu zawistny i zazdrościsz Lewemu kasy i sukcesu :)) Typowa polska przypadłość :')
29
@Lukkkas Jak Ci się nie podoba, to nie czytaj. Proste.