0

@Magicc89PL nie wiem

1

@El dominatore Ter Stegen, za to jakim jest wartościowym człowiekiem. Pique, bo to szef. Pedri, bo on sam sobie nie zdaje sprawy jaki jest dobry oraz Depay, o którym w sumie wiem najmniej, ale wydaje się wporzo gościem i imponują mi jego umiejetnosci w polu karnym.

1

Gratulacje, Leo! Wreszcie masz szansę na Ligę Mistrzów. Kto nie może się doczekać weekendu i meczu PSG? :))))))))

1

@HarveySpecter jedyne o czym dzisiaj mysle to delektowanie sie gra Ronaldo.
Sorry... Rozumiem Twoj kontekst, ale dzisiaj mamy pogrzeb.

0

O której zacznie się na YT prezentacja kadry?

9

Trudno, stało się. Leo już z nami nie ma. Teraz trzeba iść dalej i postawić Barcelonę na nogi. Klub jest najważniejszy.

3

Wróci, to jest pewne. Do zobaczenia, Najepszy w historii!

1

@Deviler Karta graficzna.

0

Brawo PSG, tak się wraca!

0

Gooool Hakimi!
Troyes 1:1 PSG

1

Niestety PSG traci bramkę.
Troyes 1:0 PSG

0

Messi już nie gra w Barcelonie, więc można już obiektywnie to stwierdzić - Messi czy CR7?

Jakie macie zdanie?

2

@barcelonaLM dygnął mu? he he :)))))

0

Kto będzie miał rozdarte serce gdy Barcelona trafi na PSG w lidze mistrzów?

:))))))

2

Na Eleven 1 właśnie zaczął się mecz Troyes vs PSG.
Zapinamy pasy i wspieramy Paryżan :)))))

37

W tym całym odejściu Leo najboleśniejsze dla mnie jest to, że nie zostanie on pożegnany tak, jak sobie na to zasłużył. Pełne Camp Nou, ten ostatni mecz i wielka ceremonia na koniec... Wiele czynników się na to złożyło, w tym oczywiście pandemia i restrykcje.

1

Collado z numerem 10?

0

@donleo12 Wyłożą się jak zwykle :)

1

@ZielonySzparag Jeśli Ymbapie zostanie to mogę się założyć, że będzie robił kwasy :))))

1

Piżamka hahaha :))))

0

Piękne obrazki :)

0

@patry295 Gdzieś mi ostatnio mignął o tym artykuł, ale nic oficjalnego chyba.

1

@patry295 Już od dawna jest potwierdzone, że finał skomentuje Szpak i Mielcar.

24

Jak on nie zmieścił drugiej piłki?! Bramkarz już leżał, nikt go nie atakował, a on z metra w... poprzeczkę :|

0

Morata :')
Gdyby mieli takiego killera jak David Villa, ehh...

5

Z Moratą Hiszpania nic nie ugra.

1

@ściah Rozdarte serca.

1

@rogal478 Nie podoba się to nie czytaj.

0

@Mezocyklon87 Jesteś po prostu zawistny i zazdrościsz Lewemu kasy i sukcesu :)) Typowa polska przypadłość :')

29

@Lukkkas Jak Ci się nie podoba, to nie czytaj. Proste.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?