AlvaroHanso
Dołączył/a: marzec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto przejmie "10" po Messim?
0
@macio_944 Naucz się podawać niżej źródło.
6
Mundo jak zwykle tłoczy propagandę.
7
@normasubiektywna Mundo jest tubą propagandową Bartoemu.
0
Po co Lolo Blą? Jeszcze czasem chciałby wprowadzić swoje metody treningowe, albo, o zgrozo - zmienić ustawienie i taktykę :))))))
Jedyny trener, z którym na serio liczyłyby się wypalone gwiazdki Barcelony to Guardiola. Być może też Lucho.
2
@VamosRakieta Oho, kolejny do ignorowania hahahaha :)))))))
26
Z tego tekstu wynika, że pan Setien i pan Sarabia trafili na betonową grupę gwiazdek, którym w dupkach się poprzewracało i wszystko im się nie podoba :))))
0
@masq Spokojnie, miesiączka mija zazwyczaj do tygodnia czasu :)))))
12
W lato Bartomeu przeprowadzi rewolucje i skład na nowy sezon będzi następujący: Ter Stegen, Sergi Roberto, Pique, Umtiti, Alba, Busquets, Rakitic, Vidal, Griezmann, Suarez, Messi.
Vamos!
1
@damianbarca1 Niestety jeszcze jeden sezon został z Barto :)))))) Wybory w 2021 po sezonie.
0
@justfootball ha ha ha :))))
Niestety, ale Kike niech lepiej wraca już na swoją farme do krówek :))))))
20
Zwolnić Valverde! Gorzej przecież być nie może :))))))))))
Z Ernesto po tej kolejce mielibyśmy mistrza.
13
Bartek ma szczęście, że puste trybuny, bo kibice by mu nie darowali.
0
@masq Nie "jakiś podstaw", tylko jakiCHś.
0
@MarioVeB! Czego pan nie zrozumiał? :))))))
0
Przemęczyć się jeszcze tylko rok. Ten zarząd to kpina. Pamiętam wybory w 2010 roku, jak ostrzegano przed Rosselem i jego bandą. Mimo to socios wybrali Rosella. Ależ ten klub upadł w ciągu tej dekady. Stopniowa degradacja na przestrzeni lat.
1
Ni copa, ni liga, ni champions.
3
Nie będę po nim płakał. W główce za dobrze poukładane nie ma.
14
Suareza już dawno nie powinno być w klubie.
0
Ja i moja najbliższa rodzina głosowaliśmy na Andrzeja Dudę, bo on i PiS dają.
1
@AlwaysBlaugrana Jeśli chcieli go zwolnić to powinni po porażce z Valencią, to prawda. Natomiast wymiana trenera w połowie sezonu, kiedy zespół jest liderem... to niepojęte.
Pozdrawiam
3
Ernesto Valverde jest bez klubu. Coś więcej trzeba dodawać? Po co go zwalniali? Jestem pewny, że z Ernesto teraz bylibyśmy liderami.
5
Dobry mecz. Cieszy punkt wywieziony z trudnego terenu.
0
@socha Martin grałbym na pozycji Antoine.
10
Bardzo dobry mecz, świetny wynik. Brawa dla Barcelony.
2
Chciałbym cofnąć czas, żeby to wszystko inaczej się potoczyło. Ernesto, wracaj...
2
@krefi10 Tak, ja tęsknię.
0
Ciekawe jak to będzie z kontuzjami mięśniowymi.
3
@Ramos9248 To tylko pokazuje, że zwolnienie Valverde naruszyło jakiś ład i porządek na świecie. Gdzieś to wszystko uleciało.
1
@itmustbejoke Otóż to!