0

Kto przejmie "10" po Messim?

0

@macio_944 Naucz się podawać niżej źródło.

6

Mundo jak zwykle tłoczy propagandę.

7

@normasubiektywna Mundo jest tubą propagandową Bartoemu.

0

Po co Lolo Blą? Jeszcze czasem chciałby wprowadzić swoje metody treningowe, albo, o zgrozo - zmienić ustawienie i taktykę :))))))
Jedyny trener, z którym na serio liczyłyby się wypalone gwiazdki Barcelony to Guardiola. Być może też Lucho.

2

@VamosRakieta Oho, kolejny do ignorowania hahahaha :)))))))

26

Z tego tekstu wynika, że pan Setien i pan Sarabia trafili na betonową grupę gwiazdek, którym w dupkach się poprzewracało i wszystko im się nie podoba :))))

0

@masq Spokojnie, miesiączka mija zazwyczaj do tygodnia czasu :)))))

12

W lato Bartomeu przeprowadzi rewolucje i skład na nowy sezon będzi następujący: Ter Stegen, Sergi Roberto, Pique, Umtiti, Alba, Busquets, Rakitic, Vidal, Griezmann, Suarez, Messi.
Vamos!

1

@damianbarca1 Niestety jeszcze jeden sezon został z Barto :)))))) Wybory w 2021 po sezonie.

0

@justfootball ha ha ha :))))
Niestety, ale Kike niech lepiej wraca już na swoją farme do krówek :))))))

20

Zwolnić Valverde! Gorzej przecież być nie może :))))))))))

Z Ernesto po tej kolejce mielibyśmy mistrza.

13

Bartek ma szczęście, że puste trybuny, bo kibice by mu nie darowali.

0

@masq Nie "jakiś podstaw", tylko jakiCHś.

0

@MarioVeB! Czego pan nie zrozumiał? :))))))

0

Przemęczyć się jeszcze tylko rok. Ten zarząd to kpina. Pamiętam wybory w 2010 roku, jak ostrzegano przed Rosselem i jego bandą. Mimo to socios wybrali Rosella. Ależ ten klub upadł w ciągu tej dekady. Stopniowa degradacja na przestrzeni lat.

1

Ni copa, ni liga, ni champions.

3

Nie będę po nim płakał. W główce za dobrze poukładane nie ma.

14

Suareza już dawno nie powinno być w klubie.

0

Ja i moja najbliższa rodzina głosowaliśmy na Andrzeja Dudę, bo on i PiS dają.

1

@AlwaysBlaugrana Jeśli chcieli go zwolnić to powinni po porażce z Valencią, to prawda. Natomiast wymiana trenera w połowie sezonu, kiedy zespół jest liderem... to niepojęte.
Pozdrawiam

3

Ernesto Valverde jest bez klubu. Coś więcej trzeba dodawać? Po co go zwalniali? Jestem pewny, że z Ernesto teraz bylibyśmy liderami.

5

Dobry mecz. Cieszy punkt wywieziony z trudnego terenu.

0

@socha Martin grałbym na pozycji Antoine.

10

Bardzo dobry mecz, świetny wynik. Brawa dla Barcelony.

2

Chciałbym cofnąć czas, żeby to wszystko inaczej się potoczyło. Ernesto, wracaj...

2

@krefi10 Tak, ja tęsknię.

0

Ciekawe jak to będzie z kontuzjami mięśniowymi.

3

@Ramos9248 To tylko pokazuje, że zwolnienie Valverde naruszyło jakiś ład i porządek na świecie. Gdzieś to wszystko uleciało.

1

@itmustbejoke Otóż to!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?