AlvaroHanso
Dołączył/a: marzec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Teraz na bank Messi zawiesi rozmowy na temat nowego kontraktu. Jak już zrobił jeden krok, trzeba zrobić drugi :))) Mam nadzieję, że Bartomeu zrobi w nachy na miętowo i zwoła jeszcze w to lato przedterminowe wybory :)))
Vamos, Leo! Jedziesz z parodystami!
0
@Kengo PioPioPioPioPiooo :))))))
0
@Szicek10 Odniosłem się do pamiętnego 2015 roku i wielkiej afery po porażce na Anoeta :))) Wówczas Leo zaczął obserwować Chelsea, a media dostały bzika :))))
9
Do pełni szczęścia jeszcze brakuje, żeby Leo zaczął obserwować Chelsea na instagramie :)))))
1
To było pewne jak w banku. Żal, po ludzku żal chłopaka. Psychicznie jest na samym dnie. W takim momencie różne myśli pojawiają się w głowie. Koniec sezonu. Kolejnego sezonu okraszonego urazami. Sprzedać, zapomnieć. Samo życie.
0
@donleoJR a fuuuuuuj :))))
0
Czy w tym sezonie Ligi Mistrzów jest drabinka?
3
Szanuję Balea :)))
2
@KmN Już dawno nie.
1
@Avada Kedavra Słońce zaszło, dzień się skończył.
Zamknij oczka - pora już spać.
6
@ViscaBarca123 Właśnie zrobiłeś porównanie :)))) Pozdrawiam.
2
@Kompletny Z pewnością :))) Jeśli się nie mylę to błysnął jeszcze jednym cytatem w tym stylu, ale na razie ciężko mi to namierzyć.
14
W 2010 roku, gdy było pamiętne, poniedziałkowe El Clasico zakończone manitą, w mojej miejscowości przechodziła prawdziwa burza śnieżna. Nawaliło tyle białego puchu, że odłączyli prąd w promieniu kilkunastu km, a gdy już włączyli prąd, okazało się, że nie mam dostępu do internetu. Mecz "oglądałem" na telegazecie programu pierwszego, pod numerem 241 czyli wyniki primera division :))))
Następnego dnia, gdy internet wrócił, nie poszedłem na zajęcia tylko pobrałem cały mecz i obejrzałem 2 razy pod rząd.
Ehhhh, kiedyś to było. Teraz nawet śniegu nie ma, ha ha ha :))))
6
Z cyklu piękne cytaty.
"Futbol to gol" ~ Casemiro
0
@mateusz33 To jest postawa godna pochwały :)
0
@mateusz33 Strasznie długo byś czekał :))))
3
Wiedziałem, że za chwilę wypadnie, ale mysłałem, że stanie się to podczas meczu. Mój błąd :))))
A tak na poważnie - ile jeszcze razy Dembele musi wypaść z gry, by przestano brać go na poważnie w kontekscie wzmocnienia kadry i ogólnie przyszłości? Mijają 3 lata. Tu nie ma się co zastanawiać, trzeba w lato sprzedać i zapomnieć. Wielka szkoda i żal mi chłopaka, bo talent ma, ale taki klub jak Barcelona nie może czekać 3 lata aż nagle coś się stanie i piłkarz za 140 baniek przestanie łapać urazy. Kasa wywalona w błoto i będzie dobrze jak zwróci się chociaż połowa tego.
1
Zabrakło jeszcze jednej opcji wyboru: kompromitacja!
Który to już raz? A śmiali się z Zubiego...
4
Dzień dobry. Pragnę przypomnieć wszystkim fanom FC Barcelony, że wybory na nowego prezydenta klubu odbędą się dopiero w lecie 2021 roku. Do tego czasu nie ma co liczyć na reset w zespole, totalną rewolucje, zmiany, wietrzenie szatni itp. Podsumowując - jest źle, a będzie jeszcze gorzej :))))
0
@Kengo Baba za kierownicą :))))
0
Kompromitacja Abidala i współpracowników. Dlaczego mnie to nie dziwi?
2
@kamyk_23 Messiego na trybuny? Ha ha ha :)))) Chłopie! Messi jest ponad klubem. Taki trener długo by nie pobył w klubie :))) Zresztą Messi nabija klubowi najwięcej pieniążków. Musi grać.
0
@mateusz33A nie miała ku temu powodów? :)))
2
@snake99 Ale z tym atakiem to popłynąłeś :)))
0
@liberoFCB Jak w maju podniosą puchar to nikt nie będzie patrzył na to czy byli przekonujący.
1
@Katalonbar Uważaj, zaraz fanatycy Cię zjedzą, żeś od Białych przylazł :)))
1
@GlowixZiom De Jong jest w tragicznej formie. Gdyby Vidal był zdrowy, Frenkie wyleciałby na ławkę.
0
@kamilop To dobrze, oby strzelił więcej :)))
0
@kamilop Wiem tyle, co przeczytałem na stronie, ha ha :))))
0
@Homeopata8989 Po tych meczach dochodzi do siebie aż do dzisiaj ha ha ha :))))