17

Teraz na bank Messi zawiesi rozmowy na temat nowego kontraktu. Jak już zrobił jeden krok, trzeba zrobić drugi :))) Mam nadzieję, że Bartomeu zrobi w nachy na miętowo i zwoła jeszcze w to lato przedterminowe wybory :)))
Vamos, Leo! Jedziesz z parodystami!

0

@Kengo PioPioPioPioPiooo :))))))

0

@Szicek10 Odniosłem się do pamiętnego 2015 roku i wielkiej afery po porażce na Anoeta :))) Wówczas Leo zaczął obserwować Chelsea, a media dostały bzika :))))

9

Do pełni szczęścia jeszcze brakuje, żeby Leo zaczął obserwować Chelsea na instagramie :)))))

1

To było pewne jak w banku. Żal, po ludzku żal chłopaka. Psychicznie jest na samym dnie. W takim momencie różne myśli pojawiają się w głowie. Koniec sezonu. Kolejnego sezonu okraszonego urazami. Sprzedać, zapomnieć. Samo życie.

0

@donleoJR a fuuuuuuj :))))

0

Czy w tym sezonie Ligi Mistrzów jest drabinka?

3

Szanuję Balea :)))

2

@KmN Już dawno nie.

1

@Avada Kedavra Słońce zaszło, dzień się skończył.
Zamknij oczka - pora już spać.

6

@ViscaBarca123 Właśnie zrobiłeś porównanie :)))) Pozdrawiam.

2

@Kompletny Z pewnością :))) Jeśli się nie mylę to błysnął jeszcze jednym cytatem w tym stylu, ale na razie ciężko mi to namierzyć.

14

W 2010 roku, gdy było pamiętne, poniedziałkowe El Clasico zakończone manitą, w mojej miejscowości przechodziła prawdziwa burza śnieżna. Nawaliło tyle białego puchu, że odłączyli prąd w promieniu kilkunastu km, a gdy już włączyli prąd, okazało się, że nie mam dostępu do internetu. Mecz "oglądałem" na telegazecie programu pierwszego, pod numerem 241 czyli wyniki primera division :))))
Następnego dnia, gdy internet wrócił, nie poszedłem na zajęcia tylko pobrałem cały mecz i obejrzałem 2 razy pod rząd.
Ehhhh, kiedyś to było. Teraz nawet śniegu nie ma, ha ha ha :))))

6

Z cyklu piękne cytaty.
"Futbol to gol" ~ Casemiro

0

@mateusz33 To jest postawa godna pochwały :)

0

@mateusz33 Strasznie długo byś czekał :))))

3

Wiedziałem, że za chwilę wypadnie, ale mysłałem, że stanie się to podczas meczu. Mój błąd :))))
A tak na poważnie - ile jeszcze razy Dembele musi wypaść z gry, by przestano brać go na poważnie w kontekscie wzmocnienia kadry i ogólnie przyszłości? Mijają 3 lata. Tu nie ma się co zastanawiać, trzeba w lato sprzedać i zapomnieć. Wielka szkoda i żal mi chłopaka, bo talent ma, ale taki klub jak Barcelona nie może czekać 3 lata aż nagle coś się stanie i piłkarz za 140 baniek przestanie łapać urazy. Kasa wywalona w błoto i będzie dobrze jak zwróci się chociaż połowa tego.

1

Zabrakło jeszcze jednej opcji wyboru: kompromitacja!
Który to już raz? A śmiali się z Zubiego...

4

Dzień dobry. Pragnę przypomnieć wszystkim fanom FC Barcelony, że wybory na nowego prezydenta klubu odbędą się dopiero w lecie 2021 roku. Do tego czasu nie ma co liczyć na reset w zespole, totalną rewolucje, zmiany, wietrzenie szatni itp. Podsumowując - jest źle, a będzie jeszcze gorzej :))))

0

@Kengo Baba za kierownicą :))))

0

Kompromitacja Abidala i współpracowników. Dlaczego mnie to nie dziwi?

2

@kamyk_23 Messiego na trybuny? Ha ha ha :)))) Chłopie! Messi jest ponad klubem. Taki trener długo by nie pobył w klubie :))) Zresztą Messi nabija klubowi najwięcej pieniążków. Musi grać.

0

@mateusz33A nie miała ku temu powodów? :)))

2

@snake99 Ale z tym atakiem to popłynąłeś :)))

0

@liberoFCB Jak w maju podniosą puchar to nikt nie będzie patrzył na to czy byli przekonujący.

1

@Katalonbar Uważaj, zaraz fanatycy Cię zjedzą, żeś od Białych przylazł :)))

1

@GlowixZiom De Jong jest w tragicznej formie. Gdyby Vidal był zdrowy, Frenkie wyleciałby na ławkę.

0

@kamilop To dobrze, oby strzelił więcej :)))

0

@kamilop Wiem tyle, co przeczytałem na stronie, ha ha :))))

0

@Homeopata8989 Po tych meczach dochodzi do siebie aż do dzisiaj ha ha ha :))))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?