AlvaroHanso
Dołączył/a: marzec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@contowsky Dokładnie tak.
4
Czy kondycję fizyczną da się zbudować w środku sezonu? Do wysokiego pressingu potrzeba dużo sił.
0
@mikiiki Myślę że wygra Fury albo Wilder.
0
@IronSanHybrid Wague tak, ale potrzeba dwóch PO. Ronerto to żaden obrońca.
0
@Barca_Big_Moment Czy to oznacza, że dni Ivana Rakiticia i Arturo Vidala są policzone?
4
Już myslałem, że ten z Realu Madryt.
1
Jeśli Semedo odejdzie po sezonie to moim zdaniem szansę powinien dostać Douglas. Myślę, że Setien zrobiłby z niego kawał klasowego PO. Gdzie on teraz gra?
1
@Barca_Big_Moment Wybacz, umknął mi Twój wpis.
0
@AV0CAD0 Mam zatęsknić za czasami rządów Bartomeu i wcześniej Rosella? Nigdy.
3
@IronSanHybrid Użytkownicy fcbarca.com raczej nie będą tak wyrozumiali. Wielu oczekuje diametralnych zmian już z Granadą :)))
0
@LuisSalvano Również to samo zauważyłem. Dobijała mnie ta jego apatia i to jak przechodził obok spotkań.
1
Jak myślicie, ile meczów potrzeba, by dało się zauważyć znaczące zmiany i ręke Setiena w stylu Barcy?
11
@IronSanHybrid Cudów może i nie, ale i tak uważam, że będzie okazałe zwycięstwo. Efekt nowej miotły, mecz u siebie. To przemawia.
1
@Coutinho007 To jest lepsze określenie od gównianej tiki taki :)))
1
@Coutinho007 Rozumiem. Natomiast dlaczego Pep denerwował się gdy mówiono, że jego drużyna gra tiki take?
1
@bartekvisca Dlaczego Pep stwierdził, że nienawidzi określenia tiki taka?
0
@donleoJR Niekoniecznie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Co Wy z tą tiki taką? Guardiola mówił, że tiki taka to gówno, więc jak to jest? Według Pepa tiki taka to bezsensowne i bezcelowe wymienianie podań bez żadnego efektu.
2
@Szicek10 Jose Ramon de la Fuente jest trenerm bramkarzy od 2012 roku i nic się w tej kwestii nie zmieniło.
3
@LuisSalvano Zawsze widziałem jak zbijali piątke.
1
@Coutinho007 Również trzymam kciuki. Mimo wszystko sytuacja trochę podobna do tej, którą wspomniałem. A przynajmniej sam początek póki co :)))
2
@Uukasz_93 Opcji jest kilka. Messi i Griezmann są elastyczni, można jakoś to ustawić. Może Pedro?
5
@Kompletny Przeczytałem to głosem Pana Dariusza. Dziękuję :)))
0
@Uukasz_93 Suarez ma już po sezonie. Dembele łamie się po dwóch meczach od powrotu. Zostaje Griezmann, Perez, Ansu i Messi. Ansu z racji swojej postury jest często narażony na urazy. Ktoś z tej czwórki wypadnie i robi się naprawdę nieciekawie. Jestem zwolennikiem wypożyczenia jakiegoś napastnika. Ewentualnie odkopać kogoś z Barcy B.
1
@Coutinho007 Oczywiście, że tak. I za Enrique również. Natomiast w przypadku Martino, mniejsze posiadanie piłki było wielkim wydarzeniem i szeroko odbiło się echem, ponieważ zdarzyło się pierwszy raz od naprawdę długiego czasu.
3
Setien sporo siwizny już posiada, więc w czerwcu będzie miał łeb biały jak wiedźmin. Mam nadzieję, że nie skończy jak Gerardo Tata Martino. On też przychodził do nas jako człowiek, który uwielbiał posiadanie piłki. Ostatecznie na samym posiadaniu się skończyło hahaha :))) Tata Martino był przegrany po pierwszej ostrej krytyce ze strony prasy, kiedy okazało się, że rywal miał większe posiadanie piłki (co ciekawe mecz był wygrany różnicą kilku bramek do zera na terenie rywala). Że niby Tata odchodzi od esencji Barcy. Przestraszył się i wtedy Blaugrana zaczęła klepać nudną piłkę dla samego klepania. Efekt? 0 trofeów i rozwiązanie umowy. Oby w tym przypadku było inaczej.
1
Widzę, że machina ruszyła i koledzy Bartomeu z Mundo szerzą propagandę sprzyjającą zarządowi. Nie wierzę w żadne ich słowo.
0
@stone80 A to ciekawe :))) Gdzie widzisz hipokryzje w tym, co napisałem? :))) Jestem bardzo ciekawy
13
@Jarema1987 Poprzedni sezon był wspaniały do rewanżu na Anfield.