AlvaroHanso
Dołączył/a: marzec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bulos11 Którą mamy minutę?
0
@noface Czyli jak trener skacze jak małpa przy linii i drze mordę to jest super fachowiec, a nie ciul?
0
Gramy dobrze. Jedyna różnica jest taka, że oni strzelili gola, a my jeszcze nie. Spokojnie.
0
@damiano996 Dlaczego mówisz sobie?
2
@SinMistico Tak, tak i jeszcze zatańczyłby na penisie, co?
15
Oby nigdy nie doszło do jego powrotu.
1
@piotrek1315 Nie przejmuj się. Z analfabetą i tak by się nie zadawały :)
7
Nie cierpię cliffhangerów.
3
@BarcaInfo jakichś* bonusów.
2
@kubix05 Kiedyś otyli coś robili ze swoją tuszą. Dzisiaj najczęściej słychać tylko narzekanie.
0
Życzę sobie i wszystkim, by Ernesto Valverde przedłużył kontrakt i został z nami na kolejne lata. Najlepsi powinni być w klubie jak najłdużej.
1
@Sirkamillo99 To może wstawimy Twoją twarz, hmm? Uhuhu, wtedy to dopiero byłyby zepsute święta.
2
Valverde bije rekordy i wyrównuje osiągnięcia Guardioli, ale malkontenci i tak się do czegoś przyczepią.
1
@Maker0 Rozumiem. Jeszcze rok trzeba będzie przeczekać. Prawdziwa rewolucja dopiero w 2021. Szkoda, że Messi będzie już otwierał drzwi na emeryturę.
1
Na Pique krytyka zawsze dobrze działała. Lucho posadził go na ławce, by się chłop ogarnął i potem bym najlepszym obrońcą na świecie. Pep również go temperował, swoje dołożył też Puyol. Taki typ zawodnika. Co sezon zalicza dno i potem odbija się.
1
@amanter Czyli lepiej, żeby Valverde został.
0
@YoungMan Ja myślę, że Valverde wcale nie łudził się, że z tymi piłkarzami, których obecnie ma dostępnych zdominuje Real w środku pola. Dlatego pierwsza połowa to było wyczekiwanie co zrobi Real.
1
Dla przeciwników Valverde mam dobrą wiadomość - Txingurii odejdzie po sezonie. Za niego najprawdopodobniej przyjdzie Koeman. Tutaj moje pytanie - jaki to jest typ trenera? Jak zachowuje się przy linii? Jakie są jego mocne strony? Nie ślędzę jego kariery, a jestem ciekawy.
4
Wszystko posypało się przez Arthura. Mieli grać De Jong, Arthur i Busquets, a ostatecznie mamy Busquetsa, Rakiticia i De Jonga. Busquets pod formą od 3 lat. Rakitic nigdy nie był i nie będzie rozgrywającym z prawdziwego zdarzenia. To chłop od biegania i zadaniowiec. De Jong ma papiery, ale potrzebuje jeszcze kogoś z kim pogra tak jak Xavi miał Inieste. Nie ma i nie będzie kontroli w środku pola w takim składzie.
Wraz z odejściem Valverde z końcem sezonu, Barcelone opuścić powinii Suarez, Rakitic, Busquets, Vidal, Dembele, definitywnie Coutinho i najprawdopodobniej Semedo chociaż bardzo go lubię (zobaczymy co pokaże do końca sezonu. Wczoraj był po urazie).
Należy kupić Lautaro. Definitywnie postawić na Ansu Fatiego. Wpuścić do pierwszej drużyny Puiga i Pereza na stałe. Zostawić Todibo. Zastanowić się nad Umtitim.
0
@Koriolan Na coś jednak się szykowali skoro ogłoszono 4 poziom zagrożenia terrorystycznego.
0
@odo997 Trochę racji masz. Każdy trener ma jednak swój odmienny styl. Podobał mi się Pepa, Lucho i styl Valverde również mnie przekonuje.
0
@endriuuu2 Teraz już te komentarze usunęła moderacja, ale chwilę po dodaniu konferencji można było przeczytać, by Valverde "wypier..." że jest "jeba... hipokrytą" i inne niecenzuralne wyrażenia.
0
@Encore Nie. Niech widzą to wszyscy. Ci, którzy również uważają, że zaniżam poziom niech mnie zablokują.
0
@Hushovt Pozdrawiam serdecznie. Cieszę się, że mogłem pomóc.
Aha, jeszcze jedno - poćwicz nad interpunkcją, serio.
0
@Chwytliwy Prawda? Żyłka mi wyskoczyła na skroni. Taka pulsująca :))
0
@kuz Zwracałem już koledze uwagę, by stosował interpunkcje, ale widocznie kładzie na to "lache", że się tak brzydko wyrażę. Dla mnie to jest brak szacunku, więc nie będę już tracił czasu na rozszyfrowywanie potoku słów użytkownika hushovt.
0
@Hubert98 W tym względzie się zgodzę. Uderzyła mnie ilość wybijanych piłek na uwolnienie oraz długich zagrań z obrony do ataku, które i tak nic nie dawały - głównie za sprawą Suareza.
0
@FafitFCB To było coś, ha ha :)
0
Drogi użytkowniku @borys27Napisałem Ci już kilka zdań pod sprawozdaniem z konferencji, więc nie będę się powtarzał. Dodam tylko na koniec, że istnieje pewna magiczna opcja, za pomocą której nię będziesz widział moich jakże "zaniżających" poziom wpisów. Wystarczy wejść w mój profil i zaznaczyć X. Proste i skuteczne. Polecam! Sam zablokowałem wielu użytkowników. Pozdrawiam.
0
@Hushovt A skąd wiesz, że Vidal zrobił cyrk na treningu? Bo ESPN tak napisało? ;)