4

Uważam Xaviego za inteligentnego chłopa i mam nadzieję, że nie zgodzi się już teraz.

6

Typowy zarząd Bartomeu. Mówią jedno, robią drugie, a na koniec jest kwas. Bardzo brzydkie zachowanie i w pełni rozumiem Valverde.

3

@Kusco15 JAKICHŚ! Jakichś super wyników!
Skąd Wy bierzecie te błędy?

1

@Barca_Big_Moment Najgorzej jeśli Ernesto sam zdecyduje, że pora odejść. Wtedy już pozamiatane.

1

Xavi ok, ale dopiero od czerwca. Przyjście w środku sezonu to zły pomysł. Barcelona jest liderem La Liga, jest w fazie pucharowej Ligi Mistrzów. Walczy o tryplet. Nie ma sensu zwalniać Valverde, kiedy Barca liczy się na wszystkich frontach. Chcialbym, żeby Ernesto został na kolejny sezon i tak zagłosowałem w ankiecie, ale prawdopodobnie odejdzie po sezonie. Oby z trzecim mistrzostwem na koncie.

0

@odo997 Gratulacje dla Ciebie :))) Ty po prostu nienawidzisz Valverde. Masz w dupie klub jeśli mówisz, że sprzątaczka by lepiej sobie poradziła. Co to w ogóle za wymysły hahaha

2

@Migel Nikogo! Ich obchodzi tylko to, żeby EV odszedł. Oddaliby stery nawet sprzątaczce, bo według nich gorzej być nie może. Hahahaha :)))

2

Zwolnienie Valverde w tym momencie to byłby największy strzał w stopę zarządu od dawien dawna.

0

@lukas1442 Ale szanuj język :)

0

Jak widać, zmyłka ze straconą bramką podziałała. Poczuli krew :)))

0

Mówiłem, że taki był plan :) Jadą! Ha ha :))

1

Mi się wydaje, że taki był plan, że mieli stracić gola po przerwie, żeby Atletico było zaskoczone. Jak za chwilę padną 3 gole dla Barcy to to będzie potwierdzenie.

0

@Persyfl Z takiej, iż samolot został wyprodukowany przez Airbusa :)))

0

@Korzon000 Statystyki są takie, że jesteśmy liderem La Liga, jesteśmy w fazie pucharowej Ligi Mistrzów i liczymy się w walce o tryplet.

0

@19Kristobal74 Najgorszy trener w historii, który co sezon zdobywa mistrzostwo. Cholera, faktycznie słaby ten Valverde :)))

0

@Cobra303 Prosiłbym jednak o uzasadnienie ;)

0

Co jest dla Ciebie ważniejsze - trofea czy styl?

0

@Korzon000 Jak to nie nadaje? 2 mistrzostwa hiszpanii, teraz lider w trzecim sezonie. Nie nadaje się?

0

Jakie to ma teraz znaczenie? Obniżył się poziom całej ligi. Najważniejsze, że mamy lidera, to jest priorytet. Znowu widzę psioczenie na trenera, ale moim zdaniem trzeba jednak umieć utrzymać drużynę na szczycie tabeli w dobie ewidentnego kryzysu La Ligi.

1

Świetna druga połowa, ale niestety tylko do momentu czerwonej kartki. To ustawiło mecz i pokrzyżowało plany Valverde, który swoją drogą kolejny raz wspaniale nastawił chłopaków w przerwie, że Ci szybko wyszli na prowadzenie. W dodatku gola zdobył piłkarz wprowadzony dopiero na boisko. Czapki z głów dla trenera. Szkoda tej kartki. Gdyby mecz był 11 na 11, na pewno byłoby zwycięstwo. I tak dzielnie się trzymali. Nie wątpcie w drużynę po pierwszej połowie. Sami widzieliście jak zgnietli Espanyol po przerwie. Wystarczy wiara. Ale z tego co widziałem, wiele użytkowników jej nie posiada. Wyzwiska na trenera, na piłkarzy... Mecz trwa 90 minut, nie 45.
Mimo wszystko nadal lider. To jest najważniejsze!

0

@neolodz Jestem zadowolony do momentu czerwonej kartki. Wylot De Jonga ustawił mecz. Chyba to rozumiesz, prawda? :))

1

15 minut i już wygrywamy. Vidal wprowadzony po przerwie strzela gola. Valverde ma do tego nosa i nikt mu tego nie odbierze.
Brawo chłopaki, vamos! Spuścić sąsiadów do segundy!

1

I co, kochani? Po co te płacze? Mówiłem, że w drugiej połowie wyjdą nastawieni przez trenera. Wiara, moi drodzy!

2

Wygramy ten mecz. Jestem pewny. Musicie wierzyć w drużynę i trenera. Zaufajcie im na te 45 minut.

0

@Dari0G Bez przesady ha ha ha :)))

0

@neolodz No nie wiem, ja tam widziałem Barcelonę, która powinna wyjść w ostatnich 5 minutach na 1:2, a przynajmniej wyrównać wynik do przerwy.

4

Dobry mecz, świetna końcówka. Będzie dobrze w drugiej połowie. Valverde zawsze w przerwie odpowiednio nastawia piłkarzy. Mam ubaw po pachy z płaczków, którzy tupią nóżkami i wierzgają rączkami zaciśniętymi w pięść, "bo Valverde to ciul i nie skacze przy linii ani nic nie krzyczy, a Abelardo skacze, a w ogóle to przegrywamy buuuuuuuuu, jestem małą dzidzią i wywalam trenera oraz skład po 20 minutach, buuuuu jestem takim strasznym mazgajem i hipokrytą buuuu"
Taki obraz Wasz, użytkownicy.

0

@MIX10 Nic nie brałem. Gardzę i pluję na ludzi, którzy coś biorą czy palą.

0

@Bulos11 W końcówce widziałem ogromną walkę w polu karnym Espanyolu.

0

@noface Valverde nastawia chłopaków w przerwie i to widać, bo w drugich połowach grają lepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?