0

Nie mogę oglądać meczu. I jak tam, chodzi piłeczka? Grają chłopaki sobie?

0

@zdrowyrozsądek Nie czytałem komentarzy.

2

Jest Ivan, są wyniki i piękna gra. Takie są fakty.

4

Messi taki słaby, że już do kadry się nie łapie. To był zaszczyt, Leo.

4

Gratulacje, Txingurri!

23

Ajajaj, szkoda. Fati miał realne szanse na występ od pierwszej minuty. Arthur z kolei zaczyna niepokoić.

4

@cracker A jak! Lać i patrzeć jak równo puchnie :)

3

Mallorca to jest drużyna, którą należy, a nawet trzeba rozwalcować! Przydałby się wynik 5 lub 6:0. Wszystkie okoliczności sprzyjają, by spuścić im lanie, ku uciesze serc kibiców na stadionie i fanów przed ekranami. Minuty złapać powinni też zmiennicy, przede wszystkim Fati. Liczę też na powołanie i kilka minut dla Riquiego Puća. No niech się chłopak poczuje trochę lepiej. Dajcie mu polatać trochę na murawie, bo ostatnio sporo nerwowości wokół niego. Występ na Camp Nou naładuje go nową energią i pójdzie na święta bardziej zrelaksowany.

0

@T_TG Myślę, że nie obyłoby się bez samobójstw.

1

@Kapitan hawk Trzeba mieć iq na poziomie pantofelka, żeby nie potrafić wyszukać sobie transmisji w internecie :))

0

@SuperPatsonFCB W poprzednich sezonach, za Lucho i Pepa również, bramkarz rezerwowy grał tylko w pucharach, a w lidze tylko jeśli pierwszy nie mógł, lub w ostatniej kolejce, kiedy tytuł był już rozstrzygnięty.

1

@Messibestplayerintheworld W pucharze króla.

1

@fcbarcafan19 Są przedświąteczne promocje na hity.

6

@FDJ Kwestia gustu. Moim zdaniem Griezmann gdy tylko zetnie kudły, będzie całkiem, całkiem :))

0

@Striker Świetna przeciwwaga nieustającej i przesadzonej krytyki Ernesto :)))

69

Przecież to dziecinada jest. Patrzę na całą sytuacje z politowaniem. W ogóle ta cała walka o zielone, o jakieś nagrody to takie przedłużanie sobie e-penisa. Moim skromnym zdaniem to był błąd, by wprowadzić "lajki" za wpis. Ludzie piszą na siłe, byle tylko dostać zielone i dowartościować się. Kopiuj wklejki z google, jakieś ciekawostki itd to wszystko żebranie o lajki. A najbardziej śmieszą mnie sytuacje gdy niektórzy użytkownicy myślą, że są tu "kimś". Że są "szefami". Oceniają innych po stażu w serwisie lub liczbie poleceń, ha ha ha :))))
No ale trudno, takie czasy nastały. Ludzie zawsze szukali atencji. Szkoda tylko, że cierpi na tym wartość merytoryczna strony. Nie dajcie się zwariować :))))

1

Dzień dobry! Dzisiaj środa, a już za 3 dni Barcelona da kolejny pokaz futbolu totalnego w starciu z Mallorcą. Dzisiejszej nocy miałem piękny sen. Sen, który wierzę, że się ziści. Mianowicie Camp Nou wypełnione do ostatniego miejsca skandowało "Valverde! Valverde! Valverde!"Barcelona świętowała trzecie z rzędu Mistrzostwo Hiszpanii. Żal było się budzić.

4

@Rewolucja123 Marzę o tym i wierzę, że tak będzie. Wtedy Txingurii zasiądzie do jednego stołu z legendami, które wygrały wszystko.

0

@Colon Na pewno jedno nie jest prawdą: że FIFA to symulacja. Ha ha ha :)))))

7

Valverde może dopisać sobie kolejny sukces. Poprowadził Leo do historycznej, 6 złotej piłki. Ten sukces jest Leo, drużyny i Valverde. To podkreśla klasę trenera. Ernesto dołączył do pozostałych legend, które zasiadały na ławce trenerskiej w ostatniej dekadzie.

2

@Barca4_ever Siiiiiiiiiiiii! :))))))))

0

@Kamilos84 Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, ha ha ha :)))))

4

Za 2 tygodnie El Clasico. Ciekawe kto w tym roku będzie miał spieprzone święta ha ha ha. Real za Mourinho zawsze stawiał sobie za cel, by na święta iść jako lider. Myślę, że to się nie zmieniło. Jak na razie łeb w łeb. Barca ma świetną passe, Real również złapał wiatr w żagle. To będzie interesujący mecz. Barcelona ma więcej atutów, które za nią przemawiają. Są to: gra na własnym stadionie przed własną publicznością, posiadanie w swych szeregach najlepszego piłkarza w historii oraz najlepszego bramkarza świata i na koniec - Ernesto Valverde na ławce. Nasz trener jest najlepszy w Hiszpanii. To jak czyta gre i rozczytuje rywali podczas meczu to mistrzostwo. Barca po przerwie zawsze gra lepiej, bo Valverde jest geniuszem w kwestii czytania gry. Duża w tym zasługa wyśmiewanego przez wielu "przykucu" Txingurriego. Z tej perspektywy widać wszystko. Naprawdę. I sam miałem okazje się o tym przekonać. Więc następnym razem proszę nie naśmiewać się z Valverde, który analizuje przeciwnika w przykucu, dobrze?

1

Ernesto jest najlepszym trenerem w Hiszpanii i jednym z najlepszych na świecie pod względem umiętności reagowania w przerwie meczu. Barca w drugich połowach z nowymi wytycznymi radzi sobie lepiej.

0

@Hushovt Fakt, również ciężki okres.

2

Jeszcze tylko rozstrzygnięcie złotej piłki atencjuszy z fcbarca.com i na rok spokój ha ha ha. Najgorsze okresy: okno transferowe czerwiec - sierpień i złota piłka listopad - grudzień. Dziennikarze uwielbiają to!

0

@Avada Kedavra No popraw to, człowieku! :)))))))))))

2

@Avada Kedavra Mógłbyś*

17

@hefaj6 Nie mam zamiaru nikogo głaskać po głowce, bo to nic nie da. Taka jest brutalna rzeczywistość. Jak kolega zda sobie z tego sprawę, że prawdipodbnie ma innego, to przestanie ją idealizować i tęsknić.

64

@Iago Ty rozpaczasz, a ona pewnie już skacze na innym bolcu :))) Daj Spokój, nie warto. Najwyżej zachlej pałe dzisiaj. W końcu piątek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?