AlvaroHanso
Dołączył/a: marzec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Czarny19 Podobno stoi na jednej nodze jak bocian :)))
32
Wszystkiego dobrego, Ernesto. Twoje mistrzostwa kraju były spektakularne i nigdy ich nie zapomnę. Dziękuję.
2
@Dawid_Dave Roma i Liverpool to nie jest tylko wina trenera.
56
@Piotruś-BARCA Może dlatego, że sposób w jaki go zwolniono był haniebny. Nie zasłużył na takie potraktowanie.
0
@parpe Nigdy nie mów nigdy.
0
Ciekawe jaki klub obejme Valverde. Ernesto to w tej chwili łakomy kąsek.
4
Żegnaj Ernesto i dziękuję za wszystko. Byłeś, jesteś i pozostaniesz swietnym trenerem. Szkoda, że tak wyszło. Szkoda, że nie zdobędziesz trzeciego mistrzostwa w trzy lata. Nigdy w Ciebie nie zwątpiłem, zawsze broniłem przed hejtem. Wszystkiego dobrego, dżentelmenie!
Może kiedyś, z innym zarządem?
0
@Fifty Przeczuwałem, że tak będzie. Teraz dopiero się wszystkim oczy otworzą.
8
To jak potraktowali Ernesto jest poniżej wszelkiej krytyki. Załatwili go jak jakiegoś śmiecia. Mam nadzieję, że jego przedstawiciel wynegocjuje jak największe pieniądze z tytułu rozwiązania umowy. Który to już raz za kadencji Bartomeu dochodzi do skandalu? Ten zarząd to kpina! Wszystko zaczęło się od Rosella. Guardiola już miał pod górkę, nazywali go Dalajlamą, szydzili z niego. Potem Sandrusco poszedł w pasiaki i stery przejął jego przyjaciel. Było jeszcze gorzej. Tylko tryplet Lucho uratował Bartomeu w wyborach. Bardzo żałuję, że ten tryplet tak zasłonił ludziom oczy. Efekty są jakie widać obecnie. Barcelona od 2015 roku ośmiesza się w lidze mistrzów, kadra jest stara, brak planu na przyszłość, nietrafione transfery i wiele, wiele innych.
6
Jakaś część mnie pękła w tym momencie... Ernesto, to był zaszczyt. Więcej nic nie napiszę, ponieważ łzy cisną się do oczu. Powodzenia, Txingurri!
0
@Ratamahatta Kwestia gustu.
3
@Sebix897 Valverde.
2
@Barca_Big_Moment Po spotkaniu z Bartomeu coś mu się przestawiło w głowie.
53
Jutro dwa treningi. Rano będą ćwiczyć kondycje fizyczną, a wieczorem taktykę i mental. Od jutra wraca Barca z 2010 roku. Zapinamy pasy.
0
@Gregsky10 Co to ma do rzeczy?
3
@Mizander Najpierw tego Balea musiałby dogonić.
1
@Tatazolwinia Wenger dostał posadę w FIFA
0
@SeeleyBooth Podobno razem ze Smudą ma przyjść Lewandowski.
1
@Szicek10 Rzucają info i albo wejdzie albo nie. Liczy się ruch i kliki.
1
Moim zdaniem piłkarze powinni wstawić się za Ernesto do zarządu. Trzeba być zjednoczonym bardziej niż kiedykolwiek. Jak można chcieć zwolnić trenera drużyny, która jest liderem ligi i walczy o tryplet?
3
@Hipo10 Pochettino, który mówił, że nigdy nie bedzie trenował Barcelony?
0
@Nano22 Był jednym z punktów kampanii Lapcia.
2
Bez Valverde wszystko się posypie kompletnie. Z drugiej strony napluli Txingurriemu w twarz.
0
@Hushovt Na arenie krajowej są najlepsi od przeszło dwóch lat.
1
Moim zdaniem Valverde powinien teraz rzucić wypowiedzenie umowy, poczekać do 2021 roku aż zmieni się zarząd i wrócić na ławkę jako trener. Z obecnymi władzami się nie da. Napluli mu w twarz.
23
Co za desperacja zarządu. Godne pożałowania.
3
@Colon "... chłopie, ty weź se teraz daj spokój z tą Barceloną."
0
@IronSanHybrid Nie piję bezpośrednio do Twojego wpisu, ponieważ takich postów jest naprawdę sporo i odniosłem się do wszystkich.
0
@Bykunn No to wtedy przyjdzie ta wymarzona sprzątaczka, której tak domaga się La Rambla.
4
Skąd wzięło się stwierdzenie, że gorzej niż z Valverde nie będzie? Że nawet sprzątaczka lepsza? Wy chyba serio chcecie zatopić ten klub. Tak naprawdę obchodzi Was tylko to, żeby Ernesto odszedł, bo go nienawidzicie. Nie obchodzi Was co by było dalej tylko żeby on odszedł i już. Nie ma sensownych alternatyw, planów, jak to ma wyglądać. Xavi to desperacki ruch zarządu, żeby podreperować swoje nazwiska na koniec kadencji. Creus to mądry gość i raczej nie będzie pchał się w środku sezonu bez żadnego planu. Oby! Dla mnie są dwie opcje: wersja dobra czyli Xavi po sezonie. Wersja najlepsza czyli Xavi w roku 2021 po wyborach nowego zarządu. Do 2021 roku dać w spokoju pracować Valverde, a potem całkowita zmiana na każdym szczeblu w klubie.