2

@DonAndresFCB Czy Ty sugerujesz, że przez 93 minuty meczu Barca będzie przy piłce na Mestalla? :))))

1

@donleoJR Dzisiaj Rakitic może bez błysku, ale Valencia to inny kaliber niż Granada. Valencia się na nas rzuci, a wtedy Ivan jest nieoceniony.

7

Oprócz skuteczniejszego pressingu i większej ilości podań nie zobaczyłem nic, czego u Valverde chłopaki już nie grali. W sumie akcja bramkowa to jeszcze pozostałość po szkole Valverde. Uśmiechnąłem się lekko pod nosem po tym golu, bo stare schematy zadziałały :)
Jeśli do tych schematów Ernesto dojdą wszystkie pomysły Kike, wówczas zrobi się naprawdę interesująco. Trening, trening i jeszcze raz trening. Będzie dobrze.
Z Valencią środek pola widzę z Rakiticiem. Chorwat jest niezbędny na tak piekielnie trudny mecz. Busquets obok niego i trzeci zawodnik z pary Vidal/De Jong, ale to już robota Kike.
Najważniejsze 3 punkty i lider w tabeli.

10

Ha ha ha :)))) Linia pomocy to miód na moje oczy! Ale niektórzy musieli sie poczuc jakby dostali mokrą scierką w twarz :))))

0

@donleoJR Jak na najładniej grającą drużynę świata to... mało. Ten argument ładna gra=wyniki jest najczęstszym jaki się pojawia. W żadnym wypadku nie neguje tego, że dzięki ładnej grze można osiągnąć również puchar. Nie rozumiem natomiast dlaczego wiele ludzi wybiera styl ponad puchary. Zakłamanie? Tak jak napisałem w pierwszym poście - kilka wpadek i zacznie się jazda. JEŚLI ładna gra Barcy Setiena nie przyniesie również mistrzostwa i ligi Mistrzów, ludzie będą chcieli jego głowy. Wówczas nikt nie bedzie na pierwszym miejscu rozwodzil sie o stylu tylko dlaczego nie wpadł puchar.

3

@deyna2018 Zobacz sobie Kill Bill, tam to dopiero krew tryska litrami :)))

0

@donleoJR Wiedziałem, że ktoś napisze, iż ładna gra=wyniki.
Odnoszę się jednak do narracji z ankiety bodajże mudno deportivo i tego co można wyczytać na la rambli, a z jednego i drugiego jasno wynika, że ludzie wolą ładnie grać niż zdobyć trofea :)
A co do przykładu, który podałeś, Barca Guardioli grała najładniej na świecie, a nie obroniła np nigdy Ligi Mistrzów.

2

@parpe po treningu, trening chyba o 11

23

Przyjdzie kilka wpadek, Barca straci punkty i Setien stanie się wrogiem nr 1. To całe gadanie, że trofea nie są najważniejsze to mrzonki. Zawsze tak było, jest i będzie. Naturalny cykl. Nie ma trofeów - nie ma przychylności kibiców. Spotęguje to jeszcze bardziej oglądanie pleców Realu w tabeli. Już to widzę, jak każdy cieszy się z ładnej gry Barcy, mimo że przegrywają/remisują mecze i tracą punkty. A w maju ból dolnej części ciała, że Madryt świętuje mistrzostwo. Naprawdę? Liczy się ładna gra? Walić trofea? Seeeeriooooo? :)))))
Życzę Kike jak najlepiej.

0

@ŁukaszFCB U mnie działa. Pozdrawiam.

0

@Vito9 Jak widać, nie zostało ustalone.

11

I bardzo dobrze. Też bym nie chciał, żeby w szatni była kamera. Zero naturalności, bo w głowie zawsze pojawiała się lampka, by uważać na słowa i co się robi, bo pójdzie w świat. Osobiście obejrzałem tylko pierwszy odcinek i dałem sobie spokój.

3

Brak dni wolnych? Cholera! Myślę, że zespół musi być zjednoczony bardziej niż kiedykolwiek ha ha ha :)))))

0

@messi564 Nie wyleciał. Nadal pracuje z bramkarzami co potwierdzają filmy z treningów. Pomaga mu w tym trener bramkarzy od Kike.

16

@sonek W dodatku jedno mistrzostwo ukradzione :)))

23

Jest sporo pytań o Jose Ramona de la Fuente, łysego trenera bramkarzy. Tak, Jose Ramon nadal pracuje. Jest na filmiku z wczorajszego treningu. Co ciekawe pracował razem z trenerem bramkarzy od Kike.


0

@MarioVeB! Został. Trener od Setiena zajmował się też wcześniej analizą przeciwnika. Może w Barcelonie będzie to robił na stałe.

1

@D44H Pewny uścisk dłoni. Nie krzyżuj nóg jak usiądziesz, bo to oznaka braku pewności siebie.

0

Jak Setien dowiezie lige hiszpańską i nie skompromituje się w lidze mistrzów to nie ma sensu nic zmieniac. Najlepszy scenariusz to Xavi po 2021 roku jak bedzie nowy zarzad i skonczy sie cykl Kike

1

Komentarz usunięty

0

@NemeZis93 Mam tak od wczoraj.

0

@jeyx77x No dokładnie ha ha ha :)))

45

@jakub9611 Bez przesady już z tymi treningami :) Zaraz się okaże, że u Ernesto wszyscy siedzieli na dupie i oglądali jego fotografie :))

34

Już w niedzielę o godzinie 20:00 fcbarca.com wyda wyrok pod newsem ze składami :))))

1

@FafitFCB Czego oczekujesz po Barcelonie? :)))

0

@FafitFCB Ojjjjjj, to by było piękne :))) Zrobienie z Pucia Pana Piłkarza

0

Każdy trener ma swojego ulubieńca w składzie. U Valverde był to Rakitic. Jak myślicie, kto to będzie u Setiena? Ja stawiam na Busquetsa.

4

Wolfgang Felix Magath - kojarzycie tego Pana? Trener, który swoimi metodami treningowymi potrafił doprowadzić piłkarzy do rozpaczy. Zawodnicy chodzili na skargi do prezesa i wręcz błagali na kolanach, by go zwolniono, bo nie dają rady. Ciekawe co by zrobili nasi milusińscy z Barcelony gdyby trenował ich ten "wariat" :)))

1

@Pablopicasso27 Zatem trzeba odbudować jeszcze kondycje mentalną :)

0

@Gall Douglas miał pecha z kontuzjami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?