AlvaroHanso
Dołączył/a: marzec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NGTRX Pies pękł, łańcuch uciekł.
2
Nie nastawiałem się na kolejne lanie Realu. Ostatnie lata pokazują, że na Camp Nou Barcelona osiąga gorsze wyniki niż w Madrycie. Przyczyny wymienił Messi w wywiadzie przed meczem. Na "syndrom gospodarza" cierpi również Real. Jedna manita na kilka dobrych lat to odstęp od reguły. Czy jestem zaskoczony dzisiejszym wynikiem? W żadnym wypadku. Podział punktów i lider. To jest najważniejsze.
W marcu znowu gramy u siebie. Tym razem na tym "lepszym" stadionie dla nas :)
0
@Hushovt Dobrze, a teraz napisz to jeszcze raz. Tym razem z użyciem znaków interpunkcyjcnych.
0
@Hushovt Nie wiem co niby miałoby być zabawne w tym co napisałem?
Kompromitujący to był występ Suareza i Semedo. Ten pierwszy niestety kopał się po czole do samego końca. Dramatyczny występ Luisa. Kolejny w tym sezonie.
1
Klasyk może nie jakiś wybitnie porywający, ale pod kątem taktycznym oglądało się świetnie. Dwie odmienne połowy - wizytówka Valverde. Pierwsza to wyczekanie rywala i chłodna analiza trenera. W przerwie modyfikacja i druga połowa to już atak i wykorzystywanie słabości rywala. Wczoraj gola strzelić się nie udało, ale w ogólnym rozrachunku jestem pod wrażeniem pomysłu na każde 45 minut.
PS: Suarez jest zawodnikiem meczu w klasyfikacji fajtłap. Przeszkadzał.
4
@borys27 Zbanowany za co? Za to, że nie wyzywam Valverde? Że nie krytykuję trenera za to, że żyje? Mam zostać zbanowany, bo mam inne spojrzenie na całą sytuacje? Co Ty wypisujesz właśnie? Do reszty spraw się nie odniosę, bo nie mam czasu na głupoty. Cholerka, zgłupiałem w tym momencie. Podoba mi się sposób prowadzenia drużyny według Valverde. Podoba mi się gra Barcy w tym sezonie. Stoję murem za trenerem. Czy za takie coś jest blokada konta? Ludzie, czy Wy powariowaliście?
4
Żenujący poziom komentarzy poniżej. Słownictwo rodem z rynsztoku. Te wszystkie niecenzuralne wyrażenia zostały wyniesione przez autorów z domu. Brzydko to świadczy o wychowaniu. Dobrze, że moderacja już działa w tym kierunku.
Co do konferencji - Tak, zgadzam się, Klasyk to Klasyk. Trochę cierpiała Barca, trochę Real. Ostatecznie podział punktów i lider nadal zachowany. Wspaniale Ernesto ustawił Barce w pierwszej połowie. Real miał więcej strzałów, ale tak naprawdę żadne nie były jakoś szczególnie groźne. Blaugrana w zwartym szyku, czujna. W drugiej połowie atakująca i waleczna. Valverde w przerwach wyznacza nowe założenia i widać je po wznowieniu gry. Wspaniały trener. Niestety niedoceniany. Wstyd.
0
@Hushovt Został okazany w spotkaniu. Valverde to Valverde, to jest dopiero Valverde!
0
No w końcu Ramos się odpalił! :)))
0
@Stoiczkow700 Grizz odpali w drugiej, ha ha ha :))
0
@El dominatore Tak samo jak czyta książkę, ha ha ha :))))
1
Moim zdaniem, po pierwszej połowie zawodnikiem meczu Suarez. Rakitic zaraz za nim.
1
@johny11 Znam się na żartach :))))
2
Genialna pierwsza połowa w wykonaniu Barcelony. Żelazna taktyka obrana przez Valverde zdała egzamin w pierwszych 45 minutach - nie straciliśmy gola. Teraz w przerwie nowe wytyczne i Barcelona ruszy do przodu! Ernesto rozczytał Real. Efekty już za 15 minut.
0
Moi drodzy,
w Barcelonie panuje 4/5 poziom zagrożenia terrorystycznego, więc proszę się nie dziwić, że zaglądają nawet do kanapek :))
8
Nie ma różnicy na kogo trafi Barcelona. Na dzień dzisiejszy nie ma ekipy na świecie, która postawiłaby się Blaugranie. Znakomita forma, a po kryzysie brak śladu. Valverde udowodnił, że potrafi podnieść drużynę z dołka.
1
@Barca_Big_Moment To jest cały Txingurri. Rywal rozczytany jak najzwyklejsza książka od dziada z targu na kiermaszu książek.
1
Taki był plan Ernesto na mecz i piłkarze wykonali go wspaniale. Sociedad z piłką przy nodze jest bezzębne, a my strzeliliśmy gola po złym rozegraniu rywala. Majstersztyk trenera. Cenny punkt wywieziony z najtrudniejszego wyjazdu w lidze. Czapki z głów.
1
@Hiacynk Poproszę argumenty.
1
@Vxb93 John Locke, numer 1 bezapelacyjnie. Genialnie napisana postać.
3
Nawet Guardioli się to nie udało.
0
@Misanthrope Ha ha ha :) edycja barcelońska :))
19
Najlepszy prezent na święta to ogłoszenie w dniu wigilii, że Ernesto Valverde przedłużył kontrakt na kolejne lata. Pięknie by było i całe święta w doskonałym nastroju.
2
Gratulacje! W pełni zasłużona nagroda. To teraz tytuł najlepszego trenera FIFA?
2
Po tym poznaje się klasę trenera. Mimo słabszego początku sezonu, Valverde "zbudował" Alene na nowo i efekt był wczoraj.
4
Ernesto Valverde to taktyczny geniusz. Zniszczył Inter swoimi pomysłami, a to wpuszczenie Fatiego i zwycięski gol... Mistrzostwo. Txingurri nawet jeśli mecz zacznie się słabo, błyslawicznie potrafi zareagować. Ma wszystko pod kontrolą. Widzi wszystko. Widzi co robi rywal, jak się porusza, przewiduje, przechytrza. Czapki z głów, trenerze. Wyniki to potwierdzają. Kolejne zwycięstwo na koncie - zwycięstwo na arcytrudnym terenie. To musi wzbudzać szacunek.
Cieszmy się, moi drodzy, że mamy takiego trenera jak Valverde. Z nim na ławce wszystko jest prostsze.
1
@Barca_Big_Moment Tak mecz kończą mistrzowie. Mistrzowska zagrywka Valverde!
0
@haryveb944 Tylko spokój nas uratuje :)
0
@SinMistico Najważniejsza jest powtarzalność i regularność :))) To są te automatyzmy!
1
@jedrek7000 Trzeba zaskoczyć rywala.