AlvaroHanso
Dołączył/a: marzec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe czy gdyby Neymar został to miałby już złotą piłkę na koncie...
69
Ależ on sobie zepsuł karierę.
0
Odejdzie sam po sezonie. Chciałbym jednak się mylić. Ernesto powinien zostać na jeszcze kilka lat. Jest świetny dla Barcelony.
38
@BarcaInfo Uśmiech nie zejdzie z mej twarzy do końca dnia. Dziękuję :)))
3
Gdyby Thiago Silva napisał to jako komentarz w serwisie fcbarca.com, z pewnością dostałby bana za prowokacje.
1
@Coutinho007 Chętnie bym obejrzał Puća w akcji. Może z Leganes?
4
Chrystusie, ależ mamy piekielnie trudny terminarz po przerwie! Leganes, BVB, Atletico, Mallorca, Sociedad, Inter, Real. To będzie weryfikacja. Ufam Ernesto. Wierzę, że wyjdziemy zwycięsko z tego maratonu. Może to czas na Craciticia?
7
Jestem ciekawy co zrobią tego 18 grudnia, bo to, że wszyscy skrzykną się na protesty to jest pewne jak w banku.
1
W pamięci zapadł mi ten gol na Bernabeu z komentarzem Szpakowskiego.
3
Ernesto to przede wszystkim dobroduszny człowiek.
57
Jeśli czytam, że Messi jest odpowiedzialny za całe zło w Barcelonie na równi z Valverde to czas się wylogować. Zarzuca się mu "człapanie" chociaż on gra tak od wielu, wielu lat. Sam Guardiola ostatnio mówił, że gdyby Leo grał tak, jak grał w wieku 21 lat, to miałby kontuzje mięśniowe co 3 miesiące. Te "człapanie" jest uzasadnione. Poszukajcie artykułu i zobaczcie, co Pep na ten temat sądzi. Komentarze niektórych użytkowników to jakaś sroga abstrakcja.
0
@Orlik00 I co to ma niby pokazać? Jeden gra w dziadka, a drugi skupia się na meczu. Co to ma pokazać?
0
@Osioł Lider to lider.
0
@Osioł Lider ligi i lider grupy.
23
@jeyx77x Prawdopodobnie im się nie chce. Dlaczego jak wchodzi Fati to robi popłoch? Czemu Frenkie lata jak motorek? Świeżacy. Chce im się.
Druga sprawa: wielu w zespole wciąż ma mentalność, że każdy rywal ma pełne portki przed nimi. Tak było za Pepa, trochę też za Lucho. Teraz tak nie jest. Rywale jadą po swoje i Barca nie potrafi tego zrozumieć, że ktoś śmie grać. Potem mamy takie kwiatki w wywiadach, że nie spodziewali się, że Slavia będzie też atakowała.
1
@masik86 To nie jest pseudo trener. Pseudo trener nie zdobywa dwóch mistrzostw Hiszpanii.
0
@Wichurek Może im się nie chce i mają, z przeproszeniem, wywalone jajcuny do góry.
0
@Wichurek Dla mnie zmiana trenera dla samej zmiany jest bez sensu.
2
Kto niby miałby teraz przyjść? Kovac? Mourinho? Dziadek Wenger, a może Allegri? Myślicie, że któryś z dostępnych trenerów sprawi nagle, że im się zachce biegać? Że Suarez będzie zaczynał pressing? Że Messi pojmie, iż nie może sam wszystkiego robić? Że Pique przestanie latać po świecie i skupi się jak profesjonalista na piłce? Że Busquets zacznie grać jak kilka lat temu? Być może zadziałałby na chwilę efekt nowej miotly, ale tylko na chwilę. Każda ingerencja w dotychczasowy układ napotka opór. Suarez na ławce zacznie stroić fochy, Messi zacznie się obrażać, że jego kumpel nie gra, albo że on sam zostanie przypisany do innej, jednej roli. Pique nadal głową byłby w swoim KOSMOSie, bo aktualnie widać, że jego biznesy to priorytety, a piłka to bardziej hobby. Nie będzie teraz żadnej rewolucji. Nie ma kasy, rynek jest zamknięty. Zmiana trenera nic teraz nie da. Dopiero w czerwcu 2020 można zacząć robić to, co trzeba. Tylko... czy aktualny zarząd ma jaja i się na to zgodzi? Wątpię. Nie chcą ryzykować. Został im rok do końca kadencji. Na pewno ktoś od Bartomeu będzie startował.
0
@Chwytliwy Niejednokrotnie spotykam się tutaj z opiniami, że należy zwolnić trenera i wywalić starą gwardię i to już, natychmiast. Takie osoby nie zdają sobie sprawy, że to jest niemożliwe w tym momencie i to z kilku powodów. Rewolucja najwczesniej w 2020, czerwiec.
0
@Coutinho007 Otóż to. W końcu głos rozsądku.
0
@Sztosik Tak to sobie wyobrażam :)
2
@Colon Dramatyczny dobór aktorów do ról.
0
@Coutinho007 Oby nie. Chciałbym, żeby wygrał ktoś z opozycji.
1
@Sztosik Jedziemy dalej. Kurs - tryplet.
0
@l0Messini Nie będzie rewolucji, bo kasa jest pusta aktualnie. Zresztą okno jest zamknięte.
0
@Chwytliwy Zmiana trenera to rewolucja?
0
@Kamiloza91 Po ostatnim meczu w sezonie 2019/20. Edit Bartomeu w 2021
Myslałem, że chodzi o trenera.
0
Chcecie zmiany trenera i rewolucji, ale rewolucji nie robi się w środku sezonu.
0
@edu Kogo masz na myśli konkretnie?