AlvaroHanso
Dołączył/a: marzec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo Kiedyś zwalniało się trenera w wywiadzie pomeczowym przed kamerami telewizji publicznej, kiedy sam zainteresowany nic o tym nie wiedział. Stare dzieje.
26
Znalazłem w zakładkach bardzo fajny obrazek z finału Ligi Mistrzów 2014/15 i postanowiłem się nim podzielić. Być może ktoś nie miał okazji zobaczyć.
https://pbs.twimg.com/media/C53Io1PWcAIu0U_.jpg
0
@filipVeB Masz całkowitą rację. Biję się w pierś za pomyłkę.
5
Z oceną nowych trykotów zawsze czekam do oficjalnej prezentacji, ponieważ jest ogromna różnica zobaczyć stroje "na żywo", założone przez piłkarza aniżeli oglądać marnej jakości skan na jakimś portalu plotkarskim. Nie jest inaczej i tym razem. Stroje zaprezentowane wczoraj wyglądają znakomicie! Jestem pewny, że padnie rekord sprzedaży, tak samo jak było z poziomymi pasami. Tym bardziej, że "krata" prezentuje się znacznie lepiej od "pasów" z przedostatniego sezonu za kadencji Luisa Enrique. Do tego symbolika związana z miastem - jestem jak najbardziej na tak! Ludziom się to podoba i ludzie okażą to portfelem.
2
Sprawa jak z Neymarem. Przyjścia tych dwóch zawodników chcą osoby pozbawione honoru i szacunku do siebie. Wielkie "nie" dla Neymara i Griezmanna.
0
@Kompletny I tak można gdybać w nieskończoność. Wracając do meritum - fakty są takie, że Gerardo Tata Martino nie wygrał z Barceloną nic, a Valverde ugrał w tym sezonie mistrzostwo. Twierdzenie założyciela tego tematu, że to najgorszy sezon w ostatnich 7 latach zakrawa o kpinę.
0
@Kompletny Gdyby Messi uderzał z prawej nogi to dzisiaj Barcelona grałaby w finale.
1
@Momalsino Co sądzisz o sezonie Taty Martino? Wówczas Barcelona nie wygrała żadnego trofeum.
7
@4drian0 Mylisz pojęcia.
1
@codemat Nic tylko wejść pod kamień i nie wychodzić do września.
1
@Ares! W 2021 roku chyba, że Prezes Bartomeu zwoła wcześniejsze wybory.
0
@myscooter Tak myślałem. Dlatego przypominam, że kiedy Tito leczył się w Nowym Jorku, zespołem kierował Jordi Roura wraz z całym sztabem i najważniejszymi piłkarzami. To była sytuacja delikatna i wymagająca ogromnego zjednoczenia. Twierdzenie, że Barcelona to samograj i mistrzostwo o niczym nie świadczy to jakieś horrendum.
0
@myscooter Przepraszam bardzo, a gdzie ja wspominałem o 100 pkt? Czytanie ze zrozumieniem. Jak to ma się do mistrzostwa Ernesto? Sugerujesz, że Barcelona to samograj i nawet człowiek leżący na śmiertelną chorobę w szpitalu wykręci mistrza La Liga?
0
@khris Proszę, nie rozmawiajmy o modelu prowadzenia klubu według Los Blancos. Wówczas Bartomeu musiałby zmieniać trenera trzy razy w ciągu sezonu. Nie, nie. Nie tędy droga. Masz oczywistą rację, że tegoroczna Liga Mistrzów i nieszczęsny rewanż na Anfield to blamaż i totalna kompromitacja. Niemniej jednak uważam, i całe szczęście w zarządzie również podzielają tę samą uwagę, że to nie jest tylko i wyłącznie wina trenera Valverde. Wyżej już napisałem o panu Jordim i Sergio. Jeśli piłkarz tak wchodzi w mecz to znaczy, że nie podołał pod względem koncentracji, nie jest w optymalnej dyspozycji. Trener może mieć różne scenariusze i założenia na mecz, ale jeśli paru piłkarzy wychodzi z takim nastawieniem na murawę to już nie ma o czym gadać, bo zwyczajnie będzie za późno. Osobiście jestem za zmianą w kadrze piłkarskiej niźli trenerskiej.
2
Napisałem to samo kilka minut temu pod głównym artykułem. To wszystko jest jasne jak słońce. Apeluję o spokój i rozwagę. Ernesto Valverde podoła, ale należy dać mu pracować w spokoju.
0
@Dawid66 Ci użytkownicy nie mają do siebie szacunku.
3
Po pierwsze: moim zdaniem to zwykłe plotki. Wszyscy wiedzą, że Barcelona jest w stanie zimnej wojny z PSG. Nie uwierzę, że Katarczycy usiądą z nami do stołu, a tym bardziej w sprawie największej gwiazdy.
Po drugie: jestem całkowicie przeciwny powrotu Neymara do Barcelony. W życiu są pewne zasady i normy, które trzeba przestrzegać i respektować. Należy mieć do siebie szacunek. Wszyscy pamiętają w jakiej otoczce odchodził Brazylijczyk i jakie konsekwencje z tego wynikły zarówno dla klubu jak i dla światowego rynku transferowego. Jego powrót byłby napluciem w twarz dla całego Barcelonismo.
1
Wielu zachodzi w głowę jak to możliwe, że Ernesto Valverde sam nie poda się do dymisji. Sprawa jest bardzo prosta - Ernesto ma siły, chęci, zapał i przede wszystkim umiejętności oraz wiarę w to, że poprawi grę Barcelony w następnym sezonie. Gdyby tych czynników zabrakło, gwarantuję Wam moi drodzy, że Txingurri ustąpiłby. Ma on pełne wsparcie piłkarzy oraz prezesa. Teraz czas na wakacje, odpoczynek, a potem powrót do ciężkiej pracy. Warunki do pracy są bardzo sprzyjające.
Przypominam jednocześnie, że sezon Barcelona zakończyła z kolejnym Mistrzostwem Hiszpanii - jakże niedocenianym przez sympatyków Blaugrany nad czym mocno ubolewam. Mistrzostwo Hiszpanii jest najważniejsze, bo pokazuje regularność zespołu przez cały sezon. Liga Mistrzów to dyspozycja dnia. Pech był taki, że w nieoptymalnej dyspozycji postanowiło być kilku piłkarzy, a potem ich śladem poszła cała ekipa na zasadzie psychologicznej. Tak, moi mili, już po pierwszej stracie Jordiego Alby Ramosa oraz Sergiego Roberto Carnicera wiedziałem, że nie są oni w optymalnej dyspozycji. Wiedziałem, czym to się skończy. Niestety.
Całe szczęście wydaje się, że Ernesto Valverde jest poza całą otoczką związaną z jego posadą. To bardzo ważne, by miał czysty umysł przed nadchodzącą kampanią.
1
@myscooter Lub wygrać Ligę Mistrzów.
0
@MatiVEB25 W żadnym wypadku.
0
@myscooter Pep i Lucho odeszli, bo czuli, że już nic więcej nie dadzą Barcelonie. Byli też zmęczeni psychicznie. Ernesto wciąż wiele może zaoferować.
0
Nie chce mi się wierzyć, że PSG usiądzie z Barceloną do negocjacji.
1
Wreszcie dobre informacje.
1
Z każdego wywiadu bije z niego cholernie duża pewność siebie. Za każdym razem podkreśla też, że jego kariera była cudowna, niczym bajka, nie mógł wymarzyć sobie niczego lepszego. Wydaję się, że Xavier żyję na chwilę obecną w jakiejś kolorowej bańce, gdzie wszystko jest wspaniałe. Jestem ciekaw jak będzie znosił ewentualne niepowodzenia w jego nowym zawodzie. Lepiej tego nie spieprz, Creus, bo liczę na Ciebie w przyszłości.
0
@szkutnik91 Pewnie jakaś impreza w rodzinie.
16
Jeden z lepszych transferów Barcelony w ostatnich latach. Kevin dał odpocząć w kluczowym momencie Suarezowi. Nie narzekał, zawsze gotowy, w pełni skupiony i nastawiony na zdobywanie bramek.
7
Ogromne podziękowania dla Luisa Enrique za to, że zdołał przekonać Xaviego do pozostania w klubie. Hernandez nie mógł wymarzyć sobie lepszego sezonu pożegnalnego.
1
Przepraszam bardzo, a co Pana to obchodzi?
90
Powtarzałem od początku, że to najlepszy trener dla Barcelony i dotychczasowe rezultaty potwierdzają me słowa. Ernesto to wielki trener, wspaniały strateg, świetna osoba. Osoby, które chcą jego zwolnienia nie znają się na piłce nożnej. To osoby, które swe doświadczenia wynoszą z gier rodem FIFA i myślą, że są mądrzejsze od Ernesto. Wszyscy eksperci na świecie zachwycają się Barceloną Valverde, ale nie malkontenci z fcbarca.com. Jesteśmy 270 minut od trypletu, naprawdę nie mogę pojąć jak można chcieć zwolnienia trenera, który dołożył drugie mistrzostwo i jest o krok od trypletu. Wielu gada coś o braku "stylu". Radzę najpierw dowiedzieć się co to jest styl i wtedy zacząć się wypowiadać. Styl jest nienaganny.
0
Bardzo mądre i ważne słowa. Rywalizacja jest nadal otwarta, Anfield to Anfield. Potrzebna maksymalna koncentracja.