AlvaroHanso
Dołączył/a: marzec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
68
Najlepszy trener dla Barcelony. Powtarzam to od samego początku. Oby został jak najdłużej. Są wyniki, są trofea, jest styl i jakość, Barcelona jest zjednoczona i walczy o tryplet.
17
Jeśli nie widzisz jakości w obecnej grze Barcelony to nie masz prawa rzucać na lewo i prawo cytatami ś.p. Johana Cruyffa.
14
Ależ pełno jadu i nienawiści zawierają komentarze fanów Liverpoolu na polskiej stronie tego klubu, naprawdę przerażające. Czy oni mają szacunek do jakiegokolwiek klubu? Naprawdę oburzające i szokujące. Wszedłem tam pierwszy i ostatni raz. Wyzwiska, naśmiewanie się, szydzenie, życzenie kontuzji... Czuć tą wrogość bijącą z ich wpisów, naprawdę, czegoś takiego nie czułem nawet gdy czytałem komentarze fanów Realu w stosunku do Barcelony. Dlaczego tak się dzieje? Wybijają jakieś chore kompleksy czy co? Oczywiście rozumiem, że komentarze na naszej stronie również odbiegają od poziomu, szczególnie ta nagonka na Valverde działa mi na nerwy, ale nie spotkałem się u nas z tak olbrzymią, wręcz wylewającą się z ekranu nienawiścią wobec drugiego klubu czy zawodnika. Nie polecam zaglądać na serwis The Reds.
11
Jako lewy obrońca świetny, jeden z najlepszych na świecie. Jako człowiek natomiast ma w sobie coś z pajaca. Wstyd mi, kiedy widzę jego wyolbrzymione reakcje na faul. Na taką samą przypadłość choruje Suarez, któremu zawsze urywa nogę, a jego ofiarny krzyk śni mi się po nocach.
0
Zabawnie czyta się narzekania na Ernesto Valverde. Mecz był bardzo dobry w naszym wykonaniu. Szkoda tylko, że Suarez niweczył wysiłki kolegów. Wszystkie karty mamy po swojej stronie, magia Camp Nou zadziała.
0
Suarez? International level.
1
Najlepsza 9 od czasu Czarnej Perły, ale niewątpliwie jego droga w Barcelonie dobiega końca.
3
Najlepszy trener dla Barcelony. Wyniki mówią same za siebie.
0
Ten 3cio ligowiec przyjechał na Camp Nou bez żadnych kompleksów i z "tylko" 1 golem w plecy. Wszystko mogło się wydarzyć i początek to pokazał. Na szczęście doświadczenie Rakiticia przeważyło.
7
Jest skromnym, poukładanym i dobrym człowiekiem. Ciężko pracuje i nie stroi fochów.
8
Czy wszyscy, którzy wyśmiewali wczorajszą decyzje Ernesto Valverde o desygnowaniu Ivana Rakiticia do wyjściowego składu odszczekają swoje słowa? Ruch ten wykonany przez trenera był oczywisty, jasny i pełen rozsądku. Rakitic był konieczny i fundamentalny dla losów spotkania. Rozumieją to niestety tylko nieliczni. Przerażające.
0
Właśnie te błędy. Emocje są skrajne. O to tu chodzi. Raz zabiorą, raz dadzą, przykładów jest setki, tysiące. Nieodłączny element piłki nożnej, obecny od samego początku powstania tego sportu. Teraz wszystko uleci.
1
VAR jest bez sensu jeśli o skorzystaniu z niego i tak decyduje sędzia główny prowadzący mecz na murawie. Jak wiemy, niektórzy sędziowie mają z tym problem...
Dla mnie wprowadzanie technologii do piłki nożnej to i tak nieporozumienie. Powinno skończyć się na goal line technology i tyle. Ten cały VAR odziera piłkę z emocji.
8
Rakitic absolutnie nie może odejść z Barcelony. Śmiem stwierdzić, że Ivan jest na równi z Messim pod względem powodzenia całego projektu Ernesto Valverde i jego Barcelony.
0
Szkoda... tylko tyle. Pomyłki sędziowskie były od zawsze, wywoływały ogromne emocje. Widowiska piłkarskie straciły właśnie i to sporo.
2
Każdy poważny kibic podziela zdanie Ivana. Cieszy mnie, że piłkarze wierzą w Ernesto i podkreślają w każdym wywiadzie swoje nadzieje do pozostania trenera na stanowisku jak najdłużej.
2
Kary pieniężne dla milionerów nic nie dają. Pique powinien dostać cały miesiąc odróbek społecznych po 8 godzin dziennie. Zamiatanie ulicy, wywóz śmieci.
7
Wstrzymać się do lata.
0
Doskonale to rozumiem dlatego wyrażam wielkie nadzieje, że Ernesto się nie "zmęczy".
1
Co mnie obchodzi 90% użytkowników skoro popieram Valverde od samego początku? Dodam tylko, że ci, którzy chcą odejścia Ernseto to ślepcy i dopiero gdy go zabraknie zrozumieją jak świetnym był fachowcem dla Barcelony.
2
Jaki jest sens oglądania meczu z telefonem w łapie? W sumie "oglądaniem" nazwać tego nie można. Albo pisanie setnego z kolei "goooool" po każdej z bramek? Komentarz dla komentarza, merytoryczne zero. Dopiero w przerwie i po spotkaniu pojawiają się wartościowe wpisy.
1
Mam nadzieję, że Ernesto nie planuje po sezonie zrobić sobie odpoczynku od trenerki. Chciałbym, żeby został z Barceloną dłużej niż Pep i Luis.
0
Pamiętam jak Pep wpuścił Malijczyka za El Guaje w meczu na The Emirates przy wyniku 1:1. Skończyło się zwycięstwem Arsenalu.
0
Przepraszam bardzo, co? O jakiej symbolice Ty mówisz? Tylko proszę, nie mów o herbie.
1
Młodszy z braci Alcantara był we wczorajszym meczu katastrofalny, a szkoda, bo z Interem pokazał się całkiem dobrze.
0
Mentalnie jest nadal gówniarzem. Pisałem jakiś czas temu, że Dembele mógłby być jednym z najlepszych na świecie o ile w głowie byłoby wszystko poukładane. Nie sprzedawałbym go w styczniu. Liczę na to, że krytyka obudzi tego chłopaka i weźmie się do roboty.
0
Właśnie zastanawiałem się nad tym.
0
Co z tego skoro zostanie odesłany na trybuny przed meczem.
1
W komentarzach krytyka Valverde. Zrozumcie, że jeśli Ernesto odejdzie to wszystko się posypie.
0
Przecież to oczywistość. Pod innym artykułem napisałem praktycznie to samo, co powiedział właśnie Busquets. Zabrakło szczęścia i tyle.