AlvaroHanso
Dołączył/a: marzec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP Fabregas na zakończenie kariery chciałby zagrać w Legii. To jego marzenie.
0
@adamek1910 Jeszcze trochę, jeszcze trochę...
0
Cesc nie może doczekać się meczu Legii. On kocha ten klub. Po każdym golu pokazuje serdeczną "eLke" do kamer i pozdrawia klub z Łazienkowskiej.
https://i2-prod.mirror.co.uk/incoming/article1816293.ece/ALTERNATES/s615/FC-Barcelona-v-RCD-Mallorca-La-Liga.jpg
3
@MarioVeB! Z kuzynem mecze oglądaliśmy głównie dla Katarzyny.
3
Napisałem kiedyś, że wszystko zależy od jego głowy. Talent ogromny, ale czy głowa nadąży. Obserwuję go bacznie od pierwszego meczu w presezonie. Masa strat, niecelne podania i to w pierwszym kontakcie z piłką w ogóle. Nonszalancja, dziwne wybory. Do tego to jak się prowadzi poza boiskiem... Trzeba to po prostu powiedzieć jasno - Dembele to piłkarz o niskiej inteligencji. Prosty chłopak z wielkim talentem, lecz małym pomyślunkiem, który trafił do najlepszego klubu na świecie zarabiający krocie. Jeden przebłysk na kilka spotkań, kontuzja na 5 tygodni i powtórka z rozrywki. Dembele nie ma pojęcia co to jest profesjonalizm. Żyje z dnia na dzień, nie przejmuje się niczym. Jest leniem. To już trzeci sezon. Ten sezon go weryfikuje. Jak na razie, moim zdaniem, jest po za klubem.
1
@Wilczeq Raczej koszulka za duża. Tydzień temu był filmik jak ćwiczył na piasku bez koszulki i wyglądał jak terminator.
1
Akurat Busquetsowi ława należała się jak nikomu innemu. Nie jestem natomiast pewny co do posadzenia Rakiticia. No nic, poczekajmy, zobaczmy jak chłopaki wypadną na tle wymagającego i groźnego rywala. Jestem szalenie ciekawy i podekscytowany meczem!
0
@Katalonbar Szczerze mówiąc ostatni raz, kiedy o nim słyszałem to były czasy jego gry w Manchesterze City. Czy on przypadkiem potem nie grał w Milanie?
21
Ahh, Cesc... Zabawne, ale jeszcze wczoraj rozmyślałem o Tobie, o całej tej "sadze" pod tytułem "Fabregas do Barcelony". Ile to trwało? 2 lata, 3? Wszystko zaczęło się jeszcze przed mundialem w RPA w 2010 roku. Potem po mistrzostwach pamiętna chwila, kiedy podczas celebracji Pucharu Świata Puyol i Pique założyli na Ciebie trykot FC Barcelony. Ależ wtedy było oburzenie ze strony Arsenalu Londyn, ze strony całego środowiska angielskiej drużyny. Później dotarłeś jednak do domu, do Barcelony. Szkoda, że przypadło to akurat na ostatni sezon Pepa. Miał on plan, chciał grać 3-4-3. Diamentem w środku pola złożonym z Busquetsa, Xaviego, Iniesty i własnie Ciebie, Cesc. Pierwszy mecz nowego sezonu La Liga rozpoczął się na Camp Nou, z Villarealem. Pep wyszedł, a jakże inaczej, w ustawieniu 3-4-3. Strzeliłeś nawet gola, rozumiałeś się z Leo jak bracia. Potem Pep odszedł, era Tito, Martino. Świetna pierwsza runda, słaba druga i ostatecznie transfer do Anglii. Cieszyłem się jak małe dziecko kiedy przychodziłeś i byłem smutny gdy żegnałeś się z klubem swojego życia. Mimo wszystko spełniłeś swe marzenie, zagrałeś w Barcelonie, na Camp Nou, pod wodzą Pepa Guardioli, ze swoimi przyjaciółmi, tak jak zawsze marzyłeś. Nie mam Ci nic za złe. Absolutnie. Zapisałeś się w historii klubu i nikt Ci tego nie odbierze.
0
@kamyk_23 Szanuję Twoje zdanie. Mimo wszystko poprzedni sezon został już dawno zakończony, nie ma co rozpamiętywać, bo to zwyczajnie nie ma sensu. Za tydzień rusza nowa kampania. Pora na nowy rozdział, na nową kartę w historii Barcelony. Wtedy też właśnie ustosunkuję się do trenera, drużyny i ogólnie całego klubu. Nowy sezon, nowe i świeże przemyślenia, opnie. Zobaczymy, czy zostaną wyciągnięte wnioski. Jeśli chcesz to możesz pisać do mnie podczas nowego sezonu. Podyskutujemy, wymienimy się opiniami, po prostu kulturalnie porozmawiamy. Pozdrawiam.
0
@kamyk_23 Nie, nie kumam. Pozdrawiam.
0
@kamyk_23 Jak ten komentarz ma się do mojego pierwszego wpisu z tej dyskusji? Z jakiegoś powodu go przywołałeś. Nie bardzo rozumiem. Pozdrawiam.
0
@kamyk_23 3 maja napisałem 3 komentarze. O który chodzi?
0
@LuisSalvano Wiadomo jak jest w rzeczywistości. Ja tylko odniosłem się do tej codziennej papki serwowanej przez sportowe brukowce z Hiszpanii. Pozdrawiam.
4
W sprawie Neymara wygląda to na dzień dzisiejszy następująco: Barcelona czeka na gest ze strony PSG. PSG czeka na gest ze strony Barcelony. Jak dla mnie, mogą sobie czekać do końca okna transferowego.
2
@MatiFCB2000 Bądź spokojny. Jak dla mnie, cała ta kontuzja to wymysł i pic na wodę. Po prostu muszą mieć jakieś wytłumaczenie przed sponsorami i kibicami ze Stanów, dlaczego nie przyjedzie największa gwiazda.
0
@Rewolucja123 Godzina przed meczem gdy wlatują składy, podczas meczu, w przerwie i po meczu. Najgorzej, jeśli mecz jest przegrany - to już wtedy jazda bez trzymanki. Jak to mawiali - wszystkich nie da rady złapać, ale warto próbować.
0
@MarioVeB! Gdybym wyłapywał pieniaczy z LR podczas meczu, to myślę, że z samego spotkania nie zapamiętałbym nic. Trochę to smutne. Pozdrawiam.
1
@ProMILs Proponuję zacząć od nauki czytania ze zrozumieniem drogi Panie.
3
@Nano22 Oby było nas jak najwięcej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
173
Od pierwszej kolejki La Liga, zacznę zgłaszać każdy komentarz jaki zobaczę, w którym zawarte będą wyzwiska i obelgi w stronę trenera Ernesto Valverde Tejedor, pomocnika Ivana Rakiticia, Sergio Busquetsa Burgosa oraz jakiegokolwiek innego piłkarza, członka sztabu szkoleniowego lub pracownika klubu. Dosyć tej patologii w komentarzach. Tak się nie godzi. Konstruktywna krytyka - tak! Wyzwiska, obelgi, wyśmiewanie - tępić. Dziękuję.
15
Świetny wywiad. Josep ma wiele racji w tym co mówi, podzielam jego zdanie. Griezmann to piłkarz bez kręgosłupa moralnego. W zeszłym roku zaśmiał się z Barcelony i pokazał środkowy palec robiąc skok na kasę od Atleti, kiedy wszystko było już dogadane. Zero szacunku dla kogoś takiego. Niestety przyszedł rok później. Osoby odpowiedzialne za ten transfer nie mają krzty honoru. Te osoby powinny ponieść konsekwencje i to surowe.
0
Zagra w paru meczach pucharowych do tego ze 2 mecze w la lidze i jakiś ogon w lidze mistrzów. Po sezonie wypożyczenie, bo nikt go nie kupi ze względu na pensje.
1
@D10SLEO Jeśli kogoś cytujesz to rób to poprawnie.
3
Ciekawy kierunek. W każdym razie w tym sezonie w ogóle by nie pograł.
0
@PrinceDamon Co za brednie. Sam sobie zaprzeczyłeś. Winszuję.
0
Świetna reforma, gratulacje dla pomysłodawców. Od dawna prosiło się o zmiany i wreszcie nastały. Co do rozgrywania Superpucharu Hiszpanii na innym kontynencie - ja jestem jak najbardziej na tak! Ogromna promocja La Ligi, 4 najlepsze zespoły Hiszpanii w boju. Czego chcieć więcej? Sądzę, że mecze odbędą się w USA.
0
@ShawnC Tak, strzelił bramkę, i co z tego?
13
@RobiS Co tu dużo pisać - PES jest dla graczy inteligentnych i wymagających czegoś więcej od gry piłkarskiej niż ta oskryptowana do bólu FIFA. Animacje w FIFIE są strasznie sztuczne, a gra schematyczna.