AlvaroHanso
Dołączył/a: marzec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kwasiak98 Ernesto ma wiele taktyk, które dobiera do przeciwnika. Jeśli chodzi Ci o ogólny zamysł trenera na Barcelone to tutaj nic się nie zmieniło. Nadal wyznaje on filozofie ś.p. Johana Cruyffa. Barcelona ma utrzymywać się przy piłce, grać kombinacyjnie oraz wertykalnie do przodu. Skrzydła pod grą. Pressing totalny. To jest Barcelona Valverde. 2 mistrzostwa Hiszpanii i lider w 3 sezonie.
5
Ernesto jest świetnym taktykiem co udowadniał już nie raz. Przyznają to inni wspaniali trenerzy, w tym przypadku Javier Aguirre. Valverde nie ma tylko jednego pomysłu jak niektórzy mu zarzucają. Dysponuje on szerokim wachlarzem taktyk i ustawień zespołu. Txingurri potrafi dobrać taktykę pod przeciwnika i to mi w nim imponuje. Przede wszystkim jego pomysły są skuteczne, a potwierdza to miejsce w ligowej tabeli. Moi drodzy, trochę więcej wiary w naszego trenera.
0
@AlvaroHanso W mym wpisie wkradł się chochlik. "Możemu" - możemy. Niestety, nie mogę już edytować :)
2
@barcanawieki Kto rano wstaje, ten więcej zrobi. Dzisiaj mam pracowity dzień.
Pozdrawiam :)
13
Dzień dobry! Dzisiaj mamy 25.11.2019, a Barca nadal jest liderem Ligi Hiszpańskiej. Regularność w rozgrywkach ligowych jest niesamowicie ważna. Moim zdaniem Ernesto Valverde jest jednym z najlepszych trenerów w hiszpańskiej piłce. To, jak zdominował rozgrywki budzi szacunek. Szkoda, że nie wszyscy to dostrzegają. Wszyscy natomiast, w życiu codziennym, powinniśmy być jak Valverde - sumienni, pracowici, skromni, rzetelni. Te cechy przynoszą korzyści. Dzięki tym cechom możemu odnieść sukces w pracy czy życiu codziennym.
Pozdrawiam.
1
Dobry mecz, szczególnie druga połowa. Kolejne 3 punkty na koncie i lider. Tak właśnie wyglądają spotkania po listopadowej przerwie na reprezentacje. Nie wiem czego się spodziewaliście. Brawo dla trenera za nastawienie zespołu po przerwie.
0
@Transu96 Proszę o łaskę :)))
1
Kiedyś to "byli" czasy. Tata Martino w pistacjowym polo, asystent Paulorosso nie rozróżniający Iniesty i Xaviego, Fabregas na 9, Alves ładujący każde dośrodkowanie w trybuny, gra nogami Pinto i kiwki z napastnikami przyprawiające o zawał serca za każdym razem. Ahhhh...
8
@Image Widziałbym go w PSG.
1
@Mario96w Ciekawe czy krzyżowali strumienie moczu pod prysznicami? :))))
0
@baginczyk A jednak VV :)
7
Ciekawostka: Z czasów Guardioli, zawodnikem, który mógł pochwalić się największym/najdłuższym przyrodzeniem w szatni był Victor Valdes.
Jest to informacja z luźnego wywiadu z Gerardem Pique bodajże z 2010 roku. W każdym razie wywiad ten umieszczony był w naszym serwisie.
:)
0
@Kengo Ha ha ha :) Dobrze, że to tylko żart.
10
@dan27pro Z ciekawości - jak?
1
@daniel32778 Wniosek: dotychczasowe środki zapobiegawcze nie zdały egzaminu :)
Pozdrawiam.
0
Już nie wnikając w aferę z wątrobą - zauważyliście, że we wszystkie afery z ostatnich lat zamieszany jest Sandrusco? ;)
4
@Hushovt Mimo wszystko coś na rzeczy jest. Niestety nie jestem w środku, więc nie wiem dokładnie. Można spekulować.
3
@daniel32778 Suarez pod względem fizycznym bije brazola na łeb.
7
@Hushovt Dochodzi do siebie po reprezentacji.
0
Komentarz usunięty
6
Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Kto jak nie trener ma zauważyć czy coś się dzieje z jego zawodnikiem? My możemy psioczyć, krytykować, ganić za decyzje. Fakty są natomiast takie, że nasze opinie opierają się na tym, co widzimy z zewnątrz. Nie wiemy, co dzieje się w środku. Ernesto wie. Widzi Pique na treningach, przed meczem, w szatni. Widzi czy zawodnik jest skoncentrowany czy myślami na meczu tenisa. Valverde to świetny trener ale też i psycholog. Zaufajmu mu. On pierwszy będzie wiedział, że Pique nie myśli o futbolu, że musi usiąść na trybunach. Za to podziwiam naszego trenera. Za zmysł psychologiczny.
0
@damianex10 Guardiola kazał swoim piłkarzom w Bayernie by uprawiali seks przed 22:00.
0
Dobrze, że już koniec przerwy na reprezentacje. Nie mogę doczekać się piłki klubowej i Barcy. Trzeba wytrzymać do jutra. Jeszcze troszkę.
0
@Pilka_jest_okragla Mourinho mówił, że nigdy nie zostanie trenerm Tottenhamu :)
0
Dobrze, że odpoczywa. Będzie naładowany na wiosnę, kiedy Barca toczyć będzie boje o wszystko.
0
@kubix05 Telegazeta.
0
@MesQueUnClub96 Jebla idzie dostać.
2
@msmsms Ronaldo ma za wielkie ego. W końcu byłby kwas.
3
@Kengo Ale biała łepetyna. Czas nie oszczędza Jose.
6
To jest wspaniała wiadomość.