AlvaroHanso
Dołączył/a: marzec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Barca_Big_Moment Moim marzeniem jest Valverde jako nasz Sir Alex Ferguson. Odejdzie jak sam zdecyduje :)))
1
@donleoJR Ten serial napisało życie.
1
@Avada Kedavra Ostrożnie! :))))))
3
Są przecieki. W 8 odcinku serialu Barcelona wygrywa Ligę mistrzów. Genialne zakończenie :))))
1
@MartiNJ11 #ValverdeZostań
2
@Avada Kedavra Co to znaczy "hur dur"?
1
@MarioVeB! Nie zdziwię się jak nie będzie go w top 10 :)))))
3
Pierwsza minuta zwiastowała powtórkę z rozrywki. Dwie straty i sietka wyjęta przez Ter Stegena. Później był bardzo dobry mecz, najlepsza połowa w tym sezonie. Nie wiem czy końcówka wynikała ze zmęczenia czy ze zwykłego minimalizmu, ale zrobiło się gorąco.
Odczucia są pozytywne. Awans do 1/8 z pierwszego miejsca odhaczony. Jedziemy dalej. Teraz zdobyć Wande.
3
@Coutinho007 Też bym tak chciał jednak już trochę znam te realia i najprawdopodbniej będzie tak jak napisałeś czyli Junior będzie grał tylko jak Alba nie da rady.
2
@Chwytliwy Tę klawiaturę*
45
Dlaczego Polacy, a zwłaszcza polskie media, tak nachalnie krzyczą, że Lewy MUSI zdobyć złotą piłkę W TYM ROKU? Że to będzie skandal, jeśli za kilka dni jej nie odbierze. Pompują balon tak jak pompowali po 5 golach w 9 minut. Lewandowski ma szansę na nagrodę, ale w PRZYSZŁYM ROKU, nie w tym. Już dawno po głosowaniu, wyniki na 99% są znane, nic się już nie zmieni. Za granicą mówią co Lewy musi zrobić, żeby wygrać, a u nas MUSI wygrać i już. Jest różnica, prawda? Po co media robią wodę z mózgu kibiciom? Pytanie retoryczne.
7
@Coutinho007 Żeby się poprawić w ofensywie i złapać automatyzmy musi grać. Za chwilę wróci Alba, więc Junior za dużo nie pobiega po murawie.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@4drian0 Będę się podniecał, bo go uwielbiam i niesprawiedliwe jest to, co go spotkało.
0
@kuz To pewnie nie pierwsza tego wieczoru ha ha ha :)))
0
@Jarema2000 A jaaak :)))) Walnął z gwinta aż go zassało ha ha ha :)))
1
Wzruszyłem się tymi przebitkami z rozgrzewki z Rakiticiem. Co za skupienie chorwata!
1
@Kluivert_P Raz na wozie, raz na kozie... czy jakoś tak :)))) W przyszłości zostanie Ci to wynagrodzone i nie mam na myśli tylko pensji ha ha ha. Trzymaj się tam!
1
@kulek22 Oby, oby!
2
Rakitic dostanie mega kopa psychicznego za ten pierwszy skład. Oby pozostał w nim do końca roku, a może i dłużej?
0
@SinMistico Ivan jest niezbędny w pierwszym składzie. Z nim jestem spokojny.
2
Dzisiaj Rakitic da pokaz swoich umiejętności. To będzie prawdzie partidazo w wykonaniu chorwackiego pomocnika.
2
Typowałem Busquets, Rakitic, Vidal. Mało brakowało.
5
@kamilo0066 Anfield to składowa wielu czynników. Napisałem już o tym wiele. Dzisiaj natomiast trzeba na spokojnie. Trzeba wyczekać, wygłuszyć Borussie. Wprowadzić ją w senność. Piłka powinna krążyć między obroną i pomocą. Podanie, podanie, podanie i podanie. Potem zryw, pim-pam i sytuacja bramkowa. Busquets, Rakitic i Vidal grali we wielu takich spotkaniach. Są gotowi.
4
Moim zdaniem Ernesto Valverde powinien na ten arcyważny mecz desygnować sprawdzoną linię pomocy. Busquets, Rakitic, Vidal. Ogromne doświadczenie przemówiłoby na boisku. Zobaczymy wieczorem, co wymyśli Txingurri.
1
@Odesseiron Me dłonie drżą. Jestem rozemocjonowany. Tak działa Barca, tak działa Liga Mistrzów.
10
Najważniejsze, moi drodzy, to zachować spokój ducha i czystość umysłu. Nie możecie zwątpić. Tak jak nigdy nie zwątpił w siebie Ernesto Valverde. Tak trzeba żyć i to życie jest dużo lepsze, pozytywniejsze. Motywujące. Dużo sił dla wszystkich!
Dzisiaj święto piłkarskie. Oczy wszystkich skierowane będą na Camp Nou, gdzie Barcelona kolejny raz da pokaz swojej wyższości i zaprezentuje piłkarski recital. Nie mogę się doczekać pierwszego gwizdka.
Kiedy słyszę hymn Ligi Mistrzów, me ciało przebiega dreszcz, dostaję gęsiej skórki, a włosy na ciele stają dęba. Arcydzieło i czysta perfekcja. Chciałbym, by dzisiaj perfekcyjna była Barcelona. Valverde jako genialny dyrygent wskazujący batutą swym wykonawcom co i jak mają zagrać. Magia, czysta magia. Przez chwilę tam byłem, tak, przeniosłem się duszą na zielone trawy Camp Nou...
0
Konkretna analiza spraw obecnych dokonana przez fachowca i jednego z najlepszych w swojej "branży". Ernesto wie co idzie dobrze, a co idzie źle. Zna mankamenty i wie jak je wyeliminować. Z przyjemnością czyta mi się jego konferencje. Niesamowita wiedza i profesjonalizm bije od naszego trenera.
0
@Tasde Ha ha ha! I to się nazywa twist :))))))
9
Barcelona wygrywa Ligę Hiszpańską i Ligę Mistrzów, a Ernesto Valverde odbiera za rok w grudniu nagrodę dla najlepszego trenera świata na gali FF. To byłoby przepiękne zwieńczenie historii Txingurriego.