1

Remis to nie jest porażka. Przypominam, że nadal jesteśmy liderami w grupie oraz w lidze. Liczymy się w każdych rozgrywkach. Odczucia są dobre i prosiłbym o cierpliwość tak jak prosi Pique.

0

@Faun Moim zdaniem liga jest najważniejsza, bo pokazuje regularność drużyny przez cały sezon.

0

@MessiUltras Lider to lider moim zdaniem. Lider prezentuje najlepszą dyspozycje. Jakakolwiek by ona nie była.

0

Statystyki mówią jedno, ale z drugiej strony nadal jesteśmy liderami. Nie tracimy punktów do nikogo. Apeluję o spokój.

0

@ote1989 Spójrz gdzie w tabeli jest Bayern, a gdzie Barcelona. To jest ważna kwestia.

0

@tristan87 Poprawiłem chwilę po dodaniu :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Barca_Big_Moment Wydaje mi się, że jednak odpuści po sezonie. Presja jest gigantyczna. Zobaczymy. Może faktycznie stwierdzi, że da radę. Byłoby mi niezmiernie miło móc oglądać go kolejny sezon. Pozdrawiam Cię serdecznie.

0

@badej60 Kto wie, może gdy przejdzie na trenerską emeryturę zajmie się fotografią na poważnie?

10

Każdy kibic Barcelony powinien wiedzieć o tym, że niezależnie od wyników, Ernesto Valverde odejdzie z końcem tego sezonu. Czy zdobędziemy tryplet, czy jedno wielkie nic - Ernesto odejdzie. Moim marzeniem jest, by ten niedoceniany trener odszedł w chwale z trzecią La Ligą i Ligą Mistrzów na koncie. To byłoby piękne zwieńczenie jego historii w Blaugranie. Serce boli, że Txingurri nie cieszy zaufaniem i nie okazuje się mu należytego szacunku ze strony kibiców. To naprawdę fajny, ułożony gość. Lubi czytać, kocha fotografować...

2

Dobry wieczór. Moi drodzy, o co tyle krzyku? Skąd te narzekanie? Jak wszyscy widzimy - Atletico i Real również potraciło punkty. Efekt jest taki, że Barcelona nadal jest liderem La Liga. To szalenie ważne! Druga sprawa - to nie jest przypadek, że cała trójka straciła dzisiaj punkty. To był ten dzień w sezonie, kiedy nikomu nie poszło. Popatrzmy również na inne ligi - ta sama sytuacja. Coś wpłynęło niewątpliwie na postawę wszystkich zespołów. Mecz był dobry, a Levante miało ogromne szczęście pod naszą bramką. 3 strzały 3 gole? Niech zagrają w lotka, walną 6 na bank. Moi mili, jesteśmy liderem, ciężki wyjazd za nami. Nie ma już sensu patrzeć co było. Przed nami Liga Mistrzów i kolejne spotkania La Liga. Jesteśmy w dobrej sytuacji. Drużyna wygląda dobrze. Dzisiejsza porażka nic nie znaczy. Układ w tabeli nie zmienił się. Nie zależymy od nikogo. Spokój, wyciągnięcie wniosków, jazda do przodu. Będzie dobrze.

0

Wcale mnie to nie dziwi.

0

Świetny mecz. Była reakcja i jest zwycięstwo. Brawa dla piłkarzy i trenera Ernesto Valverde. Teraz należy pokazać się z tej samej strony w meczu z Getafe.

1

@Adamski69 Można nie oddać żadnego strzału celnego i wygrać mecz.

0

@Ratamahatta W efekcie mamy piłkarza, który jest rozbity mentalnie i nie nadaje się do jakiejkolwiek gry.

0

@Barca_Big_Moment Emocje kibiców musiałby być skierowane na Bartomeu, a nie trenera. Niestety na chwilę obecną jest odwrotnie, więc kolejna porażka jeszcze bardziej dobije Ernesto.

0

@macio_944 Tu już wkraczamy w temat na inną dyskusję czyli wyższość Messiego nad Cristiano. Jeden i drugi mają różne cechy i zalety, które ich wyróżniają. Ale jeśli miałbym teraz, w tym momencie wyznaczyć tę jedną cechę, którą ma Cristiano i była kluczowa w Realu przy zdobywaniu Ligi Mistrzów, a nie ma jej Leo Messi to uwaga - zdolności przywódcze. Ronaldo swoją charyzmą niósł Real na barkach do samego finału. Zawsze ich nakręcał, motywował, zawsze z głową podniesioną do góry, zawsze nakręcający do ataku. Nawet kiedy nie szło, nawet kiedy byli przyparci do muru. Ronaldo roztaczał wokół siebie aurę zwycięstwa i walki do końca.

0

@Azi Z Valverde jest taka sytuacja, że on czuje, iż jest w stanie wygrać z Barceloną Ligę Mistrzów, jest w stanie wznieść się na najwyższy poziom. On czuje, że podoła temu trudnemu zadaniu. Nie poddaje się, dąży do celu. Nie składa broni. Dlatego przedłużył kontrakt. Niestety jest wiele okoliczności, które mu nie sprzyjają, które krzyżują plany. Wielkość trenera poznaje się po tym czy przezwycięży te trudności.

0

@macio_944 Zidane wygrał ligę mistrzów tylko i wyłącznie dzięki Cristiano Ronaldo, który jest piłkarzem wspaniałym i to Portugalczyk wyznaczał drogę, którą podążał Real. Cristiano już nie ma i zobacz jakie problemy ma Real Zidane'a. To taki chwiejny przykład, dlatego nie brałem go pod uwagę.

0

@Barca_Big_Moment Wszystko uzależnione jest od dalszych wyników. Jestem ciekaw dzisiejszej reakcji trybun - czy pojawią się chusteczki. Wiesz, kolejne złe mecze przyprą Bartomeu do muru i coś zrobić będzie musiał, a że trochę go znam, to na pewno nie podałby się do dymisji tylko zwolniłby właśnie Valverde.

4

Dużo osób chciałoby zwolnienia Valverde już teraz, kiedy ledwo ruszył sezon. Nie jestem zwolennikiem wymiany trenera w trakcie rozgrywek. W Realu trener był zmieniany nawet 2 razy w roku i skutki były odwrotne do zamierzonych. Niech ten przykład posłuży jako ostrzeżenie.

0

@Barca_Big_Moment Na pewno Ernesto ma warsztat i papiery na bycie świetnym trenerem. Zresztą ma świetne referencje z pracy w Grecji czy Bilbao. Problemem jest zarząd i działania zarządu podczas okienka transferowego oraz okresu przed sezonem, który doprowadził do wielu nieszczęść.

2

Moim zdaniem Valverde powinien zostać do następnych wyborów w 2021 roku. Wówczas nowy zarząd zdecydowałby, co dalej. Ryba psuje się od głowy. To nie jest tak, że Ernesto odpowiada za całe zło. Myślę, że przy nowym prezesie i zarządzie, hiszpański trener rozwinąłby skrzydła i pokazał pełnie swoich możliwości w prowadzeniu Barcelony. Zawsze marzył mi się barceloński Sir Alex Ferguson. Dlaczego naszym Fergusonem nie miałby zostać Valverde? No, wybiegam trochę w przyszłość, ale wszystko jest realne. Poczekajmy, zobaczymy.

1

@Volk Nie ma nic lepszego niż porażka rywala :) Szczególnie na zranione serducho.

0

@Coutinho007 Tak, trzecią część była już za bardzo udziwniona.

1

@Volk Rozumiem Twoje zdenerwowanie. Przejrzyj proszę moje komentarze. Naprawdę już nie mam sił i chęci pisać kolejny raz tego samego. Praktycznie wszystkie me komentarze odnoszą się do trenera. Niżej w la rambli napisałem kilkanaście minut temu dłuższy wpis o teraźniejszej indolencji zespołu. Pozdrawiam.

33

@Kamilos84 Co nie zmienia faktu, że MOGĄ objąć fotel lidera :)

0

@darek60 On nie ma meczu w dupie tylko gra tak, jak cała drużyna.

2

@Coutinho007 Moja ulubiona część.

0

@Teletubis O tak, prawdziwa sól w rany, ciernie w oczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?