AlvaroHanso
Dołączył/a: marzec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chwytliwy Tu masz świętą rację. Sam kilka minut temu odpisałem pewnemu użytkownikowi coś w podobnym stylu. Że nie ma sensu dziwić się, skąd ten jad i tak dalej. A tu proszę, sam po chwili wyskrobałem swój żal w postaci pierwszego wpisu. Jak to nazwać? Człowiek rozumie i wie o co "biega", ale ta niemoc czasami jest przytłaczająca aż za bardzo. Pragnie się dyskusji, a otrzymuję hmm, no, to co jest na la rambli. Jest ciężko.
0
@Borneo Ja doskonale Cię rozumiem. Mimo wszystko boję się, że Barcelona nie podoła zwyczajnie po sprzedaży Ivana. Robią to na hurra bez chyba jakiegoś większego planu na przyszłość, na przyszłość bez Ivana.
0
@badej60 Nie wstydzę się tych słów i jestem z nich dumny. Ten wpis jest aktualny do dzisiaj.
0
@Chwytliwy A skąd! Jest tu nadal kilka osób, z którymi da się wymieć zdanie. Szkoda tylko, że albo udzielają się rzadko, albo sam zwyczajnie nie mam czasu przebywać tutaj tyle ile bym sobie życzył.
0
@Antimadridista~ W żadnym momencie nie oszukiwałem i nie oszukuję swej osoby. Lubię oglądać mecze Barcelony. Czekam na nie niezmiennie od kilkunastu lat tak samo.
0
Mój wpis może teraz zabrzmieć trochę kontrowersyjnie, ale wydaję mi się, że żeby być fanem Barcelony i w pełni zrozumieć aktualną sytuację to jednak trzeba posiadać odrobinę więcej tej inteligencji i "pomyślunku". Potem czyta człowiek takie kwiatki w komentarzach jak pod głównym artykułem, czy na La Rambli i łapie się za głowę. Ależ jad, ależ hejt, ależ wrogość bije z wpisów. Ciężko o jakąś normalną dyskusję. Ogarnia tylko człowieka niemoc i frustracja z tego powodu...
0
@SinMistico Nie jest to Barcelona? Przepraszam bardzo, jakiś inny klub oglądam? Zmieniła się nazwa czy może barwy? Nie rozumiem.
0
@Suzu Właśnie widać, że nie czytasz i dlatego piszesz komentarze oderwane od rzeczywistości. Z mojej strony mogę jedynie zachęcić Cię do przejrzenia moich wpisów, by dyskusja była sprawniejsza i przede wszystkim merytoryczna. Pozdrawiam.
0
@FCBeSeM Nie ma się co tym przejmować. Zawsze tak było i będzie. Masz odmienne zdanie poparte argumentami to jesteś wrogiem, głupkiem i nie znasz się. Nie ma sensu tracić czasu na takie osoby, które ewidentnie mają deficyt inteligencji.
0
@Suzu Czytasz moje komentarze?
0
@Chwytliwy Owszem, Ivan przez swoją formę jest obecnie problematyczny. Dlatego pokładam ogromną nadzieję w tym, że Ernesto go "odzsyka". Nawet mi nie pisz o sprzedaży, bo automatycznie oblewa mnie zimny pot.
0
@Borneo Właśnie to mnie przeraża, że jest on głową już gdzie indziej, w innym klubie. Nie potrafię sobie na chwilę obecną wyobrazić ery po Rakiticiu.
0
@Chwytliwy Proszę?
1
@Anginka Owszem, nic się nie zmieniło. Twardo jestem przy swoim. Z opinią poczekam do końca sezonu.
0
@Antimadridista~ Może jesteś syty? Ja nadal czekam z niecierpliwością na każde spotkanie i odliczam dni a potem godziny i minuty do pierwszego gwizdka. Nic się dla mnie nie zmieniło. Każdy mecz Barcelony to spektakl, którym uwielbiam raczyć me oczy.
2
Nie jestem zwolennikiem wymiany trenera w trakcie sezonu. Ernesto musi pracować do końca. Jestem pewny, że odzyska on najlepszą wersję Ivana, a wtedy cały mechanizm zaskoczy.
3
Świetny mecz, bardzo szybko zleciały te dwie godziny. Brawa dla Granady. Wynik niestety nie jest dla nas kolorowy. Dlaczego? Ponieważ zespół nie wypełnia ustaleń trenera. Dlaczego? Ponieważ mózg drużyny, osoba całkowicie najważniejsza w całym projekcie Ernesto Valverde jest rozbita mentalnie na miliony kawałeczków. Dlaczego? Ponieważ ów kluczowy piłkarz, a mianowicie Ivan Rakitic, o mały włos nie został wypchnięty z klubu w sposób haniebny, niegodny, szokujący, przez prezesa Bartomeu i resztę osób odpowiedzialnych za sagę Neymara. Jak ta drużyna ma funkcjonować, kiedy dyrygent i maestro nie domaga mentalnie i fizycznie? Jak ma się kleić gra? Jak mają układać się akcje? Jak ma krążyć piłka? Nie da się. Nie da się bez zdrowego i w pełni formy Ivana Rakiticia. Chorwat od sagi z Neymarem wygląda fatalnie. Widać, że mocno dotknęło go zakończenie okienka transferowego. To nie Ernesto jest winien wyników tylko osoby, które chciały wymienić główny tryb w mechanizmie. Rakitić nie gra, a kiedy już to robi, snuje się po boisku niczym zjawa. Kompletnie nie uczestniczy w grze. Nie rozdziela piłek, nie nadaje tempa, nie biega. Cierpni na tym automatycznie cały zespół. Wszystko się posypało. Teraz dopiero widzicie jakim ważnym zawodnikiem jest Ivan. To nie przypadek takich wyników i znalazło się na to potwierdzenie. Dajcie w spokoju pracować Ernesto. Miejmy nadzieje, że uda się odzyskać najlepszą wersję Rakiticia, bo jeśli nie, jeśli nie ma już powrotu do wielkości to...
1
@BarcaInfo Zgłoszone za manipulacje. Tata Martino ustawiony przed Ernestem, który zdobył mistrzostwo. Ohydne.
0
@Grzesior667 Sugerujesz, że w Barcelonie nie powinno być zawodników, którzy biegają? To jest jakieś horrendum co Ty wypisujesz. Nie wiem, naprawdę nie wiem jak dalej to skomentować. W zasadzie odechciało mi się nawet dalszej dyskusji po tym co przeczytałem. Szok.
0
@Grzesior667 Tak? To oświeć mnie i powiedz dlaczego Vidala nie powinno być w klubie? Czekam na mocne argumenty.
0
@darek0729 Rozumiem, że Neymar miał być lekiem na całe zło? Że bez Neymara nic nie ugramy?
3
Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i Neymar nie przyszedł do Barcelony.
1
@norbi77 Na początku okienka człowiek tylko machnął ręką i nie przejmował się tymi bzdurami i transferem, ale teraz, kiedy widmo przyjścia Juniora czai się tuż za rogiem... Dobrze mówisz - żal na to patrzeć.
0
@LuisSalvano Skrzydło odżyje, to jest pewne. Neymar to fantastyczny piłkarz, nie mam co do tego wątpliwości. Wciąż jednak mam do niego żal o to w jaki sposób odszedł i co potem mówił. W dodatku Ivan za niego... Ciężkie to dla mnie. Już ciężko było, kiedy przychodził Mr. Le Decision, a Neymar to będzie prawdziwe combo dla serca.
2
@norbi77 Jak nigdy trzymam za nich kciuki. Może PSG pokaże jednak na koniec soczystego faka? Ehh... Serce krwawi, że zamieszany jest w to Ivan - wzór prawdziwego profesjonalisty i świetnego człowieka.
0
Czy jest jeszcze jakaś szansa, że ten cały misterny plan rypnie się w... Proszę.
0
@COU_11 Powiem tak: nie dziwię się Dembele, że nie chce odejść i nie dziwię się Barcelonie, że chce go wypchnąć. Francuz dał niestety sporo powodów przez ostatnie miesiące, by tak się w końcu stało.
0
@Murazor Wiem o tym. Te napady lękowe pojawiły się gdy doszła presja oczekiwań. Dlatego ważny jest spokój.
5
Mam nadzieję, że media dadzą mu spokój. To jeszcze dzieciak, niech robi swoje, ale bez pompowania balonika. Munir w debiucie strzelił gola i wszyscy oszaleli na jego punkcie, a teraz jest gdzie jest. Wprawdzie Munir był trochę starszy, ale robi za przykład. Bojan to jeszcze lepszy przypadek. Spokój, spokój, spokój...
0
@MarioVeB! Jest, jest. Dziś kolejna runda.