4

@Xavinho54 Dlaczego wyśmiewasz tę decyzję? Wspaniały piłkarz, legenda.

0

@szymon6847 Z Realem był najgorszy w pierwszej połowie. W drugiej szybko zszedł, całe szczęście.

4

@MrShakira Nie ma czegoś takiego jak spłacenie się pensji czy kwoty transferu z tytułu sprzedanych koszulek. To czysty wymysł i fikcja nie mająca żadnego pokrycia w rzeczywistości. Klub z koszulek dostaje najmniej. Najwięcej biorą pośrednicy.

0

@Stoiczkow Jedni i drudzy siebie warci.

10

Owszem, wystąpił z Realem i Interem i to był już poziom, który go zweryfikował. Nie ma miejsca dla Rafy. Dodam jeszcze, że on zawsze wyróżniał się w okresie przygotowawczym. Potem i tak albo łapał kontuzję, albo grał tylko poprawnie. Barcelona jest dla niego za duża.

5

@ViscaBarca123 Oby! Oby!

0

@Janas11224 Takie bufoniaste zachowania trzeba tępić. Opisz swoją sytuacje na Wykopie i wstaw linka do ich stronki.

11

@Robertinho Nie ma sensu tego tłumaczyć. Inteligentny i rozgarnięty człowiek zdaje sobie z tego wszystkiego sprawę. Jestem kupę lat na tej stronie i zawsze było tak samo, dlatego nie ma co sobie zaprzątać tymi wpisami umysłu.

2

Messi będzie miał 37 lat. Chcieli się wyrobić dla niego. Myślę jednak, że termin czeka jeszcze niejedna obsuwa.

0

@Robert_12_96 Interpunkcja.

1

@Dejvv Wygląda fatalnie, ale co się dziwić. Nie chce tam być, chce odejść, klub jest na niego że tak to ujmę "zdenerwowany", koledzy z zespołu już raczej nie są jego kolegami, bo jaki normalny, szanujący i identyfikujący się z klubem piłkarz chciałby się zadawać z Neymarem za to co on robi i mówi. Cała sytuacja przytłacza Neymara, wkręca go w ziemię, stresuje. Brazylijczyk każdego dnia woła rozpaczliwie, że chce wrócić do Barcelony. On mocno cierpi w Paryżu.

3

Pod względem marketingu wygląda to średnio, a nawet słabo rzekłbym.

4

Gdy czytam o włączeniu Ivana Rakitica do transferu Neymara, na całym ciele obiega mnie dreszcz. Przecież to jakiś horror, tragedia, nieśmieszny żart! Kuriozalna sytuacja. Nie można oddać Rakitica. Nie można oddać kluczowej postaci dla całego projektu Ernesto Valverde. Apeluję o rozwagę i pohamowanie zapędów transferowych w stosunku do sympatycznego Chorwata.

0

@Colon Targetem takiego sprzętu są głównie firmy.

0

@Nano22 Pieniądze idą w parze.

1

@Nano22 Sam jeszcze nie oglądałem, ale z wyczytanych opinii każdy kolejny odcinek jest coraz lepszy.

0

@Nano22 Oczywiście masz racje. I to mnie przeraża najbardziej, że target to dzieci. Cóż... kim najłatwiej jest manipulować, prawda?

4

@TheMugShot Takich spraw będzie tylko więcej. Chore czasy. Można lubić Neymara lub nie, ale tu nie ma złudzeń, ze dziewczyna kręci i zrobiła zwykły skok po kasę i rozgłos.

1

@Arkon Tak, chciałem właśnie wspomnieć o sympatycznym Walijczyku jako przykład. No mają z nim problem, umowa ważna na kilka lat, gaża ogromna, Gareth nie chce za bardzo się ruszać, bo i po co? Ciekawe jak się rozwinie ta sytuacja. Co do reszty, w punkt. Real prowadzi mądrzejszą politykę w sprawie wynagrodzeń.

0

@LeoMessi1994 Sportowo Neymar, tu nie ma co polemizować.

0

@Arkon Jak najbardziej podzielam Twoje zdanie, Arkon. Niby jest drabinka płac, ale strasznie jakaś rozjechana. Normą jest pensja na poziomie 5 mln netto na samo wejście dla piłkarza uzupełniającego skład, a co tu dopiero mówić o piłkarzach do pierwszego składu. Później się dziwić, że ciężko jest kogoś sprzedać z taką gażą.

0

@Katalończyk 99 Wyczuwam transfer bramkarza.

4

@Arkon Niekoniecznie. Barcelona to klub, który na pensje wydaje najwięcej. Tyczy się to zawodników jak i trenera, więc nie dziwi mnie, że Valverde ma większą pensję od Kloppa. Aczkolwiek włodarze Liverpoolu szykują podwyżkę dla sympatycznego trenera z Niemiec.

0

@TheMugShot Masz sporo racji. Kiedy klika się w kartę "Na czasie" i wyskakuje to, co jest aktualnie "trendi", to człowiek naprawdę może zwątpić.

3

@IAmLegend Codzienne "#Valverde out 1/100". Pomyśl nad taką formułą :)

2

@Kejlen88 O tak, dawał z siebie wszystko do samego końca. Ilość siwych włosów i zmarszczek to potwierdza :)

5

@jakubkuba07 Nie powiem Ci jakiego kontentu mi brakuje. Powiem Ci natomiast, że najchętniej oglądałbym filmiki, gdzie co drugie słowo to nie jest "k" i "ch. Dla mnie filmy, gdzie przekleństwa robią za przecinek to rynsztok i ściek oraz brak szacunku ze strony autora. Bardzo cenię sobie kanały tematyczne, gdzie twórca odnosi się z szacunkiem do widza, bo uważam, że właściwe używanie naszego języka ojczystego i pielęgnowanie go to wyraz szacunku.

2

@Terminatorexi12 Ahh... ten pamiętny styczeń. Ileż to teorii się namnożyło po blamażu na Anoeta. Spięcie Lucho z Messim, odejście Messiego do Chelsea, mediacja na linii trener - zawodnik, interwencja kapitanów. Być może za kilka/kilkanaście lat poznamy prawdę, co tak naprawdę wydarzyło się po meczu z Realem Sociedad. Kilka miesięcy temu Luis Enrique wyznał, że miał niezłe jazdy z Messim, ale więcej nie wyjawił.

0

@SuperPatsonFCB Czekałem miesiąc. Dostałbym szybciej, ale kiedy pojechałem po odbiór, okazało się, że na moim "prawku" jest zdjęcie zupełnie innej osoby. Nerwy, nerwy, ale później już bez pomyłki.

1

@Odesseiron Lepiej już się nie da!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?