AlvaroHanso
Dołączył/a: marzec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pepulinho Nie lubię Alby. Nie znam go prywatnie, podobno jest śmieszkiem w szatni. Na boisku natomiast zawsze pajacuje i jest zwyczajnie wkurzacjący.
1
I jak tam? Nadal winny Valverde? :))) To jest ten mecz, gdzie w drugiej połowie tracimy gola, zawodnicy spuszczają głowy i lecimy do dom :)))
0
@sero10 Ale Pana Andrzeja szanujemy :))))
0
@gilbert3 Barca jako rekordzista kubka hiszpanii powinna od razu byc w finale i reszta niech się bije.
0
@dawcio142 Nasze klepanie to taka pół-zmyłka :)))))
1
Za De Jonga Vidal moim zdaniem.
0
@Volk Każdy miał jakiś wkład :))) Piłkarze wkurzali Lucho, a Lucho jak to Lucho - gorąca krew, nieustępliwość i iskry leciały :))))
6
@daniel32778 Tam afera dotyczyła tylko i wyłącznie osoby trenera. Wyżej konflikt nie poszedł. Messi walnął focha, nie przyszedł na trening, zalajkował profil Chelsea, a potem usiadł do stołu z Lucho i jak chłop z chłopem doszli do porozumienia. Efekt jaki był każdy wie.
Tutaj mamy eskalacje konfliktu, który zbierał się latami. Który sięga samej góry, który uderza w fundamenty. To jest coś innego. Gorszego.
12
@Katalonbar Jest jeszcze kolonia francuska :))))
0
Nie dla nas połfinał, choć chciałbym się zaskoczyć pozytywnie. Mimo wszystko przewaga negatywnej energii z ostatnich tygodni przeważa. Zróbcie coś z tym, chłopaki :))))
4
@Chwytliwy Leoś przestawia chłopaków w szatni :)))) A to hultaj jeden ha ha ha :))))
2
Kolejny genialny transfer za rekordowe pieniądze. Przeciętny piłkarz ze słabą psychiką. Nie chcę go tu widzieć. Większość spotkań przechodził kompletnie obok.
0
@asdfdsg Co jest z Tobą nie tak? :)))
0
To wie każdy inteligentny człowiek. Oby wrócił od następnego sezonu. Może Atletico? Simeone raczej odejdzie.
0
A czy Abidal nagra wideo wyprodukowane przez firmę Kosmos, w którym poinformuje, że se queda? :)))
0
@Suzu Owszem, napisał :))))
3
@Bobo25 Niespodzianką to będzie jak Barca wygra :))))
1
@student97r Ahhh, pierwsza miłość, to jest coś :)))) To jest prawdziwe uczucie. Potem to już tylko wybory i rozsądek :))))
0
@Bogan W żadnym wypadku.
1
@donleoJR Trzymam za słowo :)))
0
@donleoJR Dobrze, że nie słyszałeś :)))
0
Valverde tymczasem siedzi w ciepłych kapciach, popija herbatkę i śmieje się do rozpuku czytając poranną prase :))) Sto lat, sto lat!
Swoją drogą, Setien ma pecha. Trafić do klubu marzeń w takim momencie.
0
@RR Przysięgam, to już ostatni kontrakt, ha ha ha :))))
1
Kłamać też trzeba umieć :))))
5
Moi drodzy, podam Wam teraz sposób na zażegnanie tej beznadziejnej sytuacji. Mianowicie klub musi wyciągnąć wnioski i pozostać zjednoczonym baaaardziej niż kiedykolwiek :)))))
0
@jeyx77x I tak oto, dotarliśmy do epilogu tej pięknej historii :))) Szkoda, że kończy się ona tragicznie, ha ha ha :)))
2
Nie mogę, ha ha ha :)))) W całym tym burdelu wiadomość, że Ronaldinho leci do Barcelony rozłożyła mnie na łopatki :)))))
A po kiego grzyba jego tu jeszcze brakowało? :))) Roni będzie chyba naszym transferem do ataku, ha ha ha :)))
Ja cię kręcę :)))
0
@SinMistico I oto mamy :)))
1
Agonia trwa. Zapach zgnilizny unosi się nad Camp Nou już od dłuższego czasu. Teraz szambo wybiło na dobre i już nie da się tego cofnąć. Kompromitacja zarządu, konflikty wewnątrz, wypalone gwiazdy. Cuchnie jak za późnego Ryjka :))) Moim zdaniem ten sezon jest stracony. No nie da się w takiej atmosferze pracować. Nie da. W czwartek odpadniemy z kubka hiszpanii. Bilbao wyjazd - trafiliśmy najgorzej jak tylko można. Najbardziej szkoda mi takich piłkarzy jak Ter Stegen, De Jong, Griezmann, ogólnie tych, którzy chcą i dają z siebie wszystko. Oni cierpią najbardziej, widzą co się dzieje. To ich dusi, przytłacza. W szatni musi być gęsto. Naprawdę chciałbym się miło zaskoczyć, że nagle pstryk i wszystko się naprostuje, ale... ehhh.
Teraz pozostało już tylko obserwować dalszą eskalacje konfliktu i patologii w tym klubie. Modlę się o przedterminowe wybory w tym roku. Nowy zarząd, huragan w szatni, nowe rozdanie kart i nowa historia. Tylko na to liczę.
W ostatnich latach wiele razy mówiło się o końcu cyklu Barcelony. Mimo wszystko ona zawsze się podnosiła i wracała. Teraz jednak uważam, że jesteśmy świadkami prawdziwego końca.
9
Paradoks jest taki, że najbardziej zaszkodził nam tryplet Lucho z 2015 roku. Bez trypletu, Bartomeu nie wygrałby wyborów. Nadal swędzą mnie kukle :)))))