AlvaroHanso
Dołączył/a: marzec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Mam pytanie do osób, które zaznaczyły, że Barca nie powinna nikogo sprowadzać.
Czy przy braku transferu napastnika oczekujecie równocześnie wygrania ligi lub ligi mistrzów?
3
Ernesto, wracaj. Tu jest Twój dom. Odszedłeś i od razu straciliśmy lidera. Najlepsza opcja to wybory w czerwcu - nowy zarząd - powrót Ernesto na trenera. Można też Xaviego wkręcić do klubu.
5
@ProMILs Za Valverde przynajmniej byliśmy liderami.
0
@KamQiX Są mocniejsi mentalnie.
24
@IronSanHybrid Co to za bełkot? Jak można coś takiego słuchać? Witki opadają.
21
Morale są niezwykle ważne. To świetnie, że Kike ma to na względzie.
1
To już sprawa dla sztabu medycznego Barcy. Oby tego nie pokpili.
5
@zombie Przede wszystkim Messi nie kosztował 120 mln. Dembele przyszedl, by wypelnic luke po Neymarze. Jedyne co wypelnil to miejsce w klinikach. Do kroćset! To już 3 lata! 3 pierdzielone lata gdzie Barca nadal czeka aż on odpali. Naprawdę chcesz jeszcze czekać?
Druga strona medalu jest taka, że nikt go nie kupi. Nikt nie bedzie chcial utopic kasy.
0
Nawet presezon z głowy. I kto go niby kupi? Nikt. Będzie się tułał na wypożyczeniach aż skończy mu się kontrakt.
12
Bardzo podobała mi się bramka aż lekko podskoczyłem. Duża szybkość, klata, but, gol.
0
@M4C1O0 Wiadomo, ale tam nie pamiętam na jaką pozycję wszedł.
1
@KacperVEB Griezmann grał dziś na lewej stronie, więc wiadomo, że lipa. Rakitic powinien zostać, moim zdaniem.
1
Sergi Roberto to jaka w końcu pozycja? W obronie słaby. W ataku słaby. W pomocy przeciętniak, pamiętam tylko jego asystę do Suareza na Bernabeu, wtedy grał w pomocy.
0
@bazyli Kiedyś się tam wjeżdżało jak walec i goliło do zera :)))
29
@JohnA To żart? :)))
9
I bardzo dobrze. Najlepsi muszą zarabiać najwięcej.
0
Może Bojan? Teraz by odpalił.
2
@IAmBackCules oraz wygrać wszystko.
0
Głos poleciał na Xaviego, Coutinho i potężnego Douglasa. Ciekaw jestem jak radzi sobie ten wariat i jawny przekręt transferowy z 5 milionami pod stołem :)))
0
@GlowixZiom Można wybierać kilka osób.
0
@Bisz Za Ryjka też były cyrki. Ronaldinho i Deco przychodzili nawaleni na treningi lub w ogóle :))) Białe chusteczki, Laporta dimision! Epicki wpierdziel od Realu, konflikty w szatni.
2
@Coutinho007 Aż przypomniały mi się czasy Cesca na 9 ha ha ha :)))
0
@Coutinho007 Na dzień dzisiejszy na jednej flaszce sie nie skonczy :)))
0
@Rafix98 Tak nie można. Tak się nie godzi ;///
2
@Ramos9248 Pod względem prestiżu i zasięgu owszem. Tu nie ma dyskusji. Dla mnie jednak triumf nad odwiecznym rywalem w lidze smakuje najlepiej i mówi o regularności drużyny.
2
Ciul z tym kubkiem króla. Do diabła z ligą mistrzów, wszak nie mamy tam szans.
Brak mistrzostwa hiszpanii zaboli mnie jednak bardzo mocno. Mistrzostwo to jest absolutny priorytet, najważniejsze trofeum w sezonie. Niestety, rokowania nie są dobre. Obudźcie się, do cholery. Nie przerżnijcie tego ;///
4
"Kurde, pszypau"
https://i2-prod.mirror.co.uk/incoming/article11576193.ece/ALTERNATES/s1200b/Barcelona-v-Sevilla-La-Liga.jpg
:)))
36
Wyciągniemy wnioski, jesteśmy zjednoczeni, jesteśmi świadomi, jesteśmy na dobrej drodze.
I tak od 3 lat.
0
Zero zaskoczenia.
4
Wejdzie Aduriz to zacznie się strzelanie.