8

Mam pytanie do osób, które zaznaczyły, że Barca nie powinna nikogo sprowadzać.
Czy przy braku transferu napastnika oczekujecie równocześnie wygrania ligi lub ligi mistrzów?

3

Ernesto, wracaj. Tu jest Twój dom. Odszedłeś i od razu straciliśmy lidera. Najlepsza opcja to wybory w czerwcu - nowy zarząd - powrót Ernesto na trenera. Można też Xaviego wkręcić do klubu.

5

@ProMILs Za Valverde przynajmniej byliśmy liderami.

0

@KamQiX Są mocniejsi mentalnie.

24

@IronSanHybrid Co to za bełkot? Jak można coś takiego słuchać? Witki opadają.

21

Morale są niezwykle ważne. To świetnie, że Kike ma to na względzie.

1

To już sprawa dla sztabu medycznego Barcy. Oby tego nie pokpili.

5

@zombie Przede wszystkim Messi nie kosztował 120 mln. Dembele przyszedl, by wypelnic luke po Neymarze. Jedyne co wypelnil to miejsce w klinikach. Do kroćset! To już 3 lata! 3 pierdzielone lata gdzie Barca nadal czeka aż on odpali. Naprawdę chcesz jeszcze czekać?
Druga strona medalu jest taka, że nikt go nie kupi. Nikt nie bedzie chcial utopic kasy.

0

Nawet presezon z głowy. I kto go niby kupi? Nikt. Będzie się tułał na wypożyczeniach aż skończy mu się kontrakt.

12

Bardzo podobała mi się bramka aż lekko podskoczyłem. Duża szybkość, klata, but, gol.

0

@M4C1O0 Wiadomo, ale tam nie pamiętam na jaką pozycję wszedł.

1

@KacperVEB Griezmann grał dziś na lewej stronie, więc wiadomo, że lipa. Rakitic powinien zostać, moim zdaniem.

1

Sergi Roberto to jaka w końcu pozycja? W obronie słaby. W ataku słaby. W pomocy przeciętniak, pamiętam tylko jego asystę do Suareza na Bernabeu, wtedy grał w pomocy.

0

@bazyli Kiedyś się tam wjeżdżało jak walec i goliło do zera :)))

29

@JohnA To żart? :)))

9

I bardzo dobrze. Najlepsi muszą zarabiać najwięcej.

0

Może Bojan? Teraz by odpalił.

2

@IAmBackCules oraz wygrać wszystko.

0

Głos poleciał na Xaviego, Coutinho i potężnego Douglasa. Ciekaw jestem jak radzi sobie ten wariat i jawny przekręt transferowy z 5 milionami pod stołem :)))

0

@GlowixZiom Można wybierać kilka osób.

0

@Bisz Za Ryjka też były cyrki. Ronaldinho i Deco przychodzili nawaleni na treningi lub w ogóle :))) Białe chusteczki, Laporta dimision! Epicki wpierdziel od Realu, konflikty w szatni.

2

@Coutinho007 Aż przypomniały mi się czasy Cesca na 9 ha ha ha :)))

0

@Coutinho007 Na dzień dzisiejszy na jednej flaszce sie nie skonczy :)))

0

@Rafix98 Tak nie można. Tak się nie godzi ;///

2

@Ramos9248 Pod względem prestiżu i zasięgu owszem. Tu nie ma dyskusji. Dla mnie jednak triumf nad odwiecznym rywalem w lidze smakuje najlepiej i mówi o regularności drużyny.

2

Ciul z tym kubkiem króla. Do diabła z ligą mistrzów, wszak nie mamy tam szans.
Brak mistrzostwa hiszpanii zaboli mnie jednak bardzo mocno. Mistrzostwo to jest absolutny priorytet, najważniejsze trofeum w sezonie. Niestety, rokowania nie są dobre. Obudźcie się, do cholery. Nie przerżnijcie tego ;///

36

Wyciągniemy wnioski, jesteśmy zjednoczeni, jesteśmi świadomi, jesteśmy na dobrej drodze.
I tak od 3 lat.

0

Zero zaskoczenia.

4

Wejdzie Aduriz to zacznie się strzelanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?