AlvaroHanso
Dołączył/a: marzec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe skąd wezmą tyle pieniążków :))) Na samego Neymara ledwo wystarczy po sprzedaniu szrotu, a gdzie tu jeszcze 3 inne pozycje? Do tego finansowe fair play :)))
Panie Bartku, weź pan odejdź jak człowiek po sezonie i daj kierować klubem innym. Ja w żadne pana projekty sportowe nie wierzę. Nie wierzę.
1
@DaPi Raczej skończy u nas. Identyfikuje się z klubem, kocha miasto, zna język, jego kobieta jest w ciąży, ma poukładane życie, jest profesjonalistą w każdym calu, sam mówi, że chce tu zostać jeszcze bardzo długo.
0
@AdiKingu96 Bez dowodu zakupu nie masz na co liczyć.
1
@kolagadawid "Chłopcze" to możesz mówić do swojego syna albo kolegów. Nie życzę sobie takich tekstów.
7
Za Valverde ten mecz byłby do wygrania, ponieważ drugie połowy to zawsze była reakcja, a nie agonia. Jedyną rękę Setiena jaką widzę to Busquets. Reszta bez zmian lub nawet gorzej. Brakuje mi pragmatyzmu Ernesto. Mamy już marzec, a Barcelona wciąż nie ma pomysłu na rozegranie ataku i wciąż gra nudno. Panie Setien, zegar tyka.
2
Arthur już umiera.
10
Może na klasyk wyjdzie przebrany za Setiena Guardiola i natchnie naszych ten jeden ostatni raz. :))))) Będzie manita! Real 0:5 Barca.
6
We wszystkim jest lepsza.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Lubię takie historie. Niech mu się wiedzie.
46
Czerwony Ramos to jest wisienka na torcie :)))))
2
@Bartex Najpierw ogarnij interpunkcje. :)))
3
Wynik lepszy niż gra. Na Camp Nou Barca awansuje. Ćwierćfinał to chyba jednak maks co może z tego być. Tam już wpadniemy na giganta.
1
Haaland tu pasuje jak pięść do nosa.
1
@BarcaInfo A więc Messi odchodzi do Atleti!
1
@NeroTFP
To miałem na my$li :))
1
@NeroTFP Zawsze mnie dobija taka dedukcja :)))
2
@BarcaInfo To co, chłopaki? Pora przerżnąć te dwa mecze :)))
Bartomeu fuera!
0
@beznicku1000 Prawdopodobny wynik. Mimo wszystko obstawiałbym, że ogolą nas do zera. Oni głupi raczej nie są. Wiedzą, że mamy blokadę psychiczną na wyjazdach. Szczególnie na takie gorące tereny. Wpadnie szybko pierwsza bramka to już powinno polecieć dalej. Chciałbym się miło zaskoczyć :)
0
@Kuba3xxx 3:0 dla Napoli.
0
@BarcaInfo A dobra, jak Jergen mówi, że ok to ok, ok?
:))))
0
@SuperVegeta Bo nasze stanie to miała być taka zmyłka :))))
0
Cholerka, liczyłem na 1:0 po samobóju Liverpoolu ha ha ha :))))
Tylko Cholismo! Aupa Atleti jak nigdy!
0
Hańba! Ten zarząd to hańba!
6
Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.
52
Największa wstopa transferowa w historii Barcelony. Przeszło 100 baniek w błoto. Czapki z głów.
1
Liga Mistrzów jest nieosiągalna. La liga jest możliwa, ale trzeba nie stracić punktów do klasyku, w klasyku wygrać i dalej po prostu robić swoje. Proste? Proste. Niestety nasi milusińscy lubią sobie mocno komplikować życie, więc...
:)))))
0
A więc Pep leci do Włoch :)))
0
Skąd mam wiedzieć? Nie widzę go na treningach. Setien wyjaśni.
0
@bolplast A rotacje? Danie odpoczynku Messiemu, Griezmannowi i Fatiemu?