1

@catalunya77 To późno dziś te zmiany będą :)))

1

@Trojanek23 Dokładnie. De Jong powinien zacząć na ławce.

1

@ArcziArtt Typowy "brazol". Wielki talent i wielka sieczka w głowie.

0

@kamilop A kto to, k... , jestTrincao? :))) To wszystko na ten temat :))))

0

@Tales_Omletu Może nikt by po nim nie jechał gdyby pewni użytkownicy nie nakręcili na niego hajpu, że to nowy Messi, haa :))))

1

@ProMILs To De Jong gra, bo Vidal jest kontuzjowany.

16

Rakitic jest kluczowy u kolejnego z rzędu trenera, ale hejterzy i tak powiedzą, że jest stary i sabotuje grę. Tak, na pewno wiecie lepiej od trenera, ha ha ha :))))

0

@contowsky Chcesz dyskutować o Fatim czy uderzać we mnie? Jeśli to drugie - tam są drzwi :)

0

@karlu105 Oczywiście że nie.

0

@barcelonaLM Oczywiście, że tak. Każda minuta to cenne doświadczenie :)

0

@tbas Plus należy dodać częste urazy. Niegroźne stłuczenia, ale jednak.

2

Dlaczego Fati jest taki fatalny w ostatnich tygodniach? Gdzie się podział ten przebojowy chłopak z debiutu?

0

@amanter w 2012 z chelsea :)))))

1

@Rhaan Lider to lider. Skoro Barca była liderem to zasłużyła. Nie obchodzi mnie, że Real był słabszy. Barca też mogła tracić punkty jak Real, a nie zrobiła tego i była liderem.

1

@MNSbEstEver Efekt wymiany trenera w środku sezonu.

0

@contowsky Jest o tym news.

0

Tytuł mówi wszystko. Z Valverde walczyliśmy o utrzymanie lidera, teraz walczymy o to, żeby Real nam nie odjechał na 6 pkt. Nigdy nie przeboleję tej wymiany trenera w środku sezonu. Sami zapędzili się w kozi róg. A mogli poczekać do końca sezonu i wtedy zatrudnić Setiena.

0

@liberoFCB I co w związku z tym? Poczułeś się lepiej? Dowartościowałeś się? Naprawdę współczuję, że wypisujesz takie bzdety.

3

@bartekvisca Przecież według użytkowników, Messi jest największym winnym obecnej gry Barcelony :)))))) hahaha

5

@LoveValverde Połamie się, nie ma co się łudzić. Dziwię się, że wciąż jest tylu naiwniaków, którzy na niego czekają i liczą na niego w kontekście przyszłości! To już 3 lata! 3 LATA!

6

De Jong za kadencji Setiena zalicza regularny regres. Totalnie bezużyteczny, bez formy, bez niczego. Za Valverde nie schodził poniżej pewnego poziomu.

0

Nie no, to jest jakiś kosmos :)))))

1

Strasznie powolne te akcje. Na ogóry to wystarczy. Na lepszych - nie.

40

@HypeR Vidal w meczu z Valencią zrobił więcej w 5 minut niż Arthur w 50

3

@Geble jakichś* wymogów

0

@proslambanamenos Wcześniej, później - ważne, by nie w środku sezonu.

3

Parodia. Wymienili trenera w środku sezonu będąc liderem tylko po to, żeby oglądać teraz plecy Realu. Zanim oni zaczną grać tak, jak chce tego Setien, strata do lidera tylko się powiększy. Z Valverde mistrzostwo było pewne. Teraz nie jest. Prawdopodobnie sezon zakończy się bez trofeum. Setien miał przyjść, ale pół roku później. Ehh...

7

Zwolnili Valverde i Barca spada z lidera. Brawo, geniusze z zarządu. Brawo! Jestem cholernie zły!

3

Bomba transferowa? Powrót Ernesto Valverde, umowa in blanco, pełna władza w kwestii sportowej.

0

Ha ha ha ha! Oni są niemożliwi :)))) Propaganda pełną parą!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?