AlvaroHanso
Dołączył/a: marzec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Moim zdaniem zwolnienie Valverde to był błąd.
1
@Piotr89Sand Bo tak jest. Dochodzi do selekcji kogo ratować, a kogo nie. Brutalne ale prawdziwe.
1
@Mario96w Ja liczę na totalnego farfocla, takiego ultra w stylu Atleti. Poziom Cholismo wywaliłoby skalę.
0
Nie oglądam meczu. Atleti coś próbuje czy tylko przyjmuje ciosy na garde?
4
No jak to, kurde, kto?! Oczywiście, że LIDER! Ha ha ha ha :))))))
0
@lukas10 Jest dobrze w chuuu, jedziemy dalej :)))))
2
@barteggg08 Ostatnio już ledwo i Fatiego :)))
0
Ja pierdykam ha ha ha :)))) Gość jest bezbłędny! Ten tekst o węższej kadrze, by dawać szanse wychowankom to jest jakiś kosmos! :)))) Cytat roku, moi mili ha ha ha :))))
2
Ale mam ubaw z tej ligi :)))) Najgorsza Barca od 15 lat liderem ligi ha ha ha :))))
0
@pauletaa z nim ok. Setien jest cykorem. Wszystko.
0
@Szicek10 i jedyny gol to ten dzisiejszy ha ha ha :)))
0
Tello Welcome Home Barcelona 2020
:))))
2
@barteggg08 Zapytaj Bartomeu.
1
@socha Za dobry jest na Betis :)))
1
@Bartek22 Jutro las :))))
0
@Tasde Kiedyś był Pepe :)))
3
Gdybym był Marciem to bym szukał innego klubu. Oczywiście w sytuacji, gdyby Bartomeu miał zostać do 2021.
3
@Damian11 hi hi hi :)))
2
Świetny mecz i ważne 3 pkt. Nawet nie wiem kiedy minęło 90 minut. Gdy widowisko jest dobre to tracę poczucie czasu. Takie coś zdarzało mi się przy każdym meczu za Guardioli.
0
@Fabik87 Dziękuję.
0
Riki Puć gra coś w Barcy B czy tylko trenuje w kadrze A i siedzi na ławce?
36
I tym oto sposobem Setien stracił resztki kontroli nad szatnią.
1
@DawidekFCB Z ciekawości - jak się zmienił? Nie oglądam w ogóle UFC, ale pamiętam, że przed tamtą walką wjechał na rodzinę i chyba wyznanie religijne rywala. Spokorniał?
59
Mnie wzrusza to zdjęcie.
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18519481_466144270396540_2069899946466675224_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_sid=dd9801&_nc_ohc=B8T5rACj7YMAX8Q_PJb&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=66ebf397883d6f97eae423b6ea06bb5d&oe=5E8628EB
100
No i dobrze, niech im ciśnie ile wlezie. Ma do tego podstawy to niech krzyczy co myśli. Piłkarz z charakterem wziąłby to na klatę i przełożył jako motywacja do lepszej, poprawnej gry.
1
@JohnA Uprzejmy donos to nie obowiązek - to przyjemność :))))
2
@Kpfun Dembele nie powinien być brany w ogóle pod uwage w kontekście planowania kadry na następny sezon.
1
@JohnA Pewnie kradnom, kuźwa :))))
1
@Douglasinho Dokładnie tak! Mało tego - wszyscy na rynku wiedzą, że Barcelone wystarczy przycisnąć i gdy już nie ma wyjścia to zaczyna rzucać kasą na byle kogo, aby tylko kupić. Lata ubiegłe nauczyły, że z tych planów wyjdzie dupa i kamieni kupa :)))) Kasa w błoto, paru średniaków i jakis Willian np.
1
Druga sprawa - oni chcą przygotować projekt na ostatnie 4 lata Messiego, a czy ktoś przewidział, że jak się Messi wkurzy to jego już nie będzie po tym sezonie? :)))
Ha ha ha to dopiero by było - Bartomeu jako ten, przez którego odeszła z klubu prawdziwa świętość, legenda i najlepszy piłkarz w historii. Auć! :)))