0

@A_Gomesinho_21 Czytaj ze zrozumieniem.

1

@FCBMati10 Nie graj w lotto. Taka moja rada :)))

10

@FCMichalo Messi nie jest problemem. Problemem jest to, że od czasu Enrique, każdy trener układał drużynę pod Messiego, a nie Messiego do drużyny.

1

@Janiama W sumie mogę przyznać Ci rację. Moment bardzo zły. Do zmiany miało dojść po sezonie.

1

@NaFazieHitman O2? Nie czytam.

0

Zaczynamy odliczanie :)

2

Dzisiaj -3 do Madrytu, ale... przecież gorzej być nie może, prawda? :)))))
Dobrze, już nie będę się znęcał nad niektórymi użytkownikami. Chciałbym tylko zaznaczyć, że z Valverde, mecz z Valencią w najgorszym wypadku skończyłby się remisem. Powtórzę na koniec setny już raz - zwolnienie Ernesto to ogromny błąd.
Kike, zaskocz mnie.

2

@Colon nie zapomnij o byciu zjednoczonym :)))

0

@krisso78 Jedyny pomocnik, który oddaje strzały na bramkę zza pola karnego siedzi dziś na ławce.

2

Dobrze, że po przerwie Barcelona zawsze gra lepiej. Valverde robi w szatni robotę... A nie, przepraszam, pomyłka. Naszym trenerem jest Setien, którego plan A jest również planem B, C, D aż do Z. :))))
Kike, zaskocz mnie, proszę.

1

@Barca_Big_Moment oby nie było wtedy już za późno.

0

Brak Rakiticia to błąd.

2

Przecież Dembele za chwile znowu wyleci na kilka tygodni...

2

@Cobra303 Nie ma nic lepszego niż zdobycie mistrzostwa i utarcie nosa Realowi.

1

@rk Zatem nie masz pojęcia co ten slogan oznacza i jakie wartości ze sobą niesie.

1

Najważniejsze jest mistrzostwo krajowe, bo pokazuje, czy zespół był regularny. Potem dopiero Liga Mistrzów.

16

Wszyscy młodzi dali ciała. Zastanawiające.

0

@Avada Kedavra Dzięki!!!!

0

Jak zaparzyć yerbe i gdzie obejrzeć 2 odcinek 2 sezonu Domu z papieru?

0

@Rzetafi Otóż to.

26

Dlaczego "kompromitującej"? Skąd ten wydźwięk w mediach, że Barca skompromitowałaby się, ośmieszyła? To jest brak szacunku dla Ibizy. To że występują w segunda B nie ma nic do rzeczy. Skoro dotarli do tej fazy Pucharu Króla to znaczy, że byli lepsi od rywali i zasłużyli. Teraz, kiedy jest tylko jeden mecz, nie ma już łatwych przeciwników.
Brawa dla Griezmanna. Zrobił to, czego się od niego wymaga.

6

@Odesseiron Masz prawo jazdy? Oczywiście, że byś nie wymijał, bo manewr, który wykonał kierowca to ominięcie :))) Wymijanie/omijanie to zupełnie różne manewry.

2

Prawdziwy twardziel.

3

W tej fazie pucharu nie ma już słabych drużyn.
Brawa za charakter i walkę do końca.

26

Cieszy obecność Ivana w składzie.

16

Co za naiwniacy chcą czekać na Dembele? Ha ha ha :))) Niedługo stuknie mu 3 lata w klubie, a on nadal wiecznie połamany.

0

@donleoJR Arthur ostatni raz pełni sił był we wrześniu chyba :))) Oby było tak jak napisałeś. Oby De Jong dał radę - o ile zagra.

0

@Shroud Napisałem już wyżej, że Rakitic jest niezbędny na TAKIEGO rywala jak Valencia. Nietoperze u siebie są piekielnie groźni.
Edit: nie wiem, w sumie nie uważam się za fanatyka Valverde, aczkolwiek bardzo go podziwiam i cenię jego warsztat i myśl trenerską.

4

@Rzetafi Mimo wszystko Vidal wczoraj przyzwoite zawody i efektowna asysta. Rakitic trochę na uboczu.

1

@donleoJR Podziwiam optymizm. Valencia obojętnie w jakiej formie by nie była, na Mestalla zawsze jest groźna dla Barcy. Obojętnie czy za Pepa, Lucho czy Ernesto - Mestalla to zawsze był sprawdzian i wyznacznik. Spodziewam się tego co zawsze w wykonaniu Nietoperzy - ataku od pierwszej minuty do samego końca. I właśnie to jest mecz dla Rakiticia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?