AlvaroHanso
Dołączył/a: marzec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Polska młodzieżówka kompromituje się z Macedonia płn
1
Jeszcze nigdy Gavi nie zepsuł mi kuponu.
26
@LengletGriezmanUmiti nic nie zrozumiałem z tego bełkotu xD
1
@Piotr,1985 to kup okulary
2
Zagranie słabe, ale Oriol też dziwne zachowanie, bo piłka była do niego, a on uciekł w bok
4
Tragiczna gra do bramki kontaktowej. Wyglądali jakby grali wszyscy ze sobą pierwszy raz. Na szczęście Celta to frajerzy, bo myśleli, że już wygrali.
8
@Roobo Od tego uderzenia zapomniałeś poprawnej pisowni. Wychamuje xDDD
1
@Gibson sponsorzy nie pozwolą
2
Życzę mu jak najlepiej.
1
Buhahahahahahaha xDDDD
0
@ObiektywnyKibic121 o matko, od wczoraj oglądasz Barcelonę? Ostatni raz kontry to za Lucho były.
0
@Siedlec666 chlales, nie pisz
3
Liga Negreiry xD fikołki w każdej kolejce, a to była dopiero 4
2
Ten mem z Florentino siedzącym w wozie VAR przestał bawić, bo to już są realia. Centrala idzie na rekord w kwestii pomocy Madrytowi. W takim tempie pobiją niesławy sezon 2011/2012 już w październiku.
1
Z Kopenhagą myślę że miałaby Barca jakieś szanse u siebie
1
Bardzo dobrze. Słaby pilkarz.
1
@David_Martin Taaak, Fati rozumie się z Balde. Szkoda, że nie rozumie się z nikim pod bramką.
1
@La Pulgaa jest Rekin
1
@PJ777 w obwodzie to możesz mieć napięcie.
5
@FCKubanczyk89 "Dobrze posłuchać Dzikiego Trenera"
I tu skończyłem czytac
13
Ehhh... tego Erica zostawiłbym mimo wszystko, zważywszy na to, że Araujo i Christensen są ciągle kontuzjowani, a Inigo to z urazem nawet przyszedł xD Na puchar króla by się przydał. Natomiast Roberto i Alonso to nie powinno ich być już dawno w tym klubie.
0
Nieźle się Barca ma z tą obroną. Jak nie pół sezonu ktoś kontuzjowany to na bokach takie placki... xD
0
Sergi Roberto będzie jego mentorem.
0
@Boro79 w taktyce Xaviego może grać tylko jedn obok Lewego.
0
@Qba2312 ale o co masz pretensje? O to, że apka prawidłowo podała nazwę strzelca bramki?
0
Roberto xDDD ale się realizator nad nim pastwi. Niech zejdzie sam, blagam
1
@Coutinho007 Uuuuu, z taką obroną sekstet
3
@HanysUF pokarze xD
2
Mam nadzieję, że Rubielas utrzyma posadę i pozwie wszystkie osoby, które chcą go zniszczyć.
3
Przeciw "maczyzmowi" buhahahahah xDDD ale te organizacje są porypane