AlvaroHanso
Dołączył/a: marzec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@krzak82 jak cię nie obchodzi to po chuk się udzielasz? Przylazłeś tylko marudzić?
3
Komentarz usunięty
1
@creativeopinion bla bla bla... nie wiem po cholere się produkujesz. Każdy łącznie ze mną ma w dupie twoje wynurzenia.
0
@P33ck miło przeczytać wynurzenia odklejonego eksperta z internetu
3
@Maurolkit jakichś*
0
@th@les w Ajaxie są ostre tarcia w zarządzie i dyrekcji sportowej.
0
@parpe myślałem że to Busquets
0
@aarroo76 nie no, z Koemanem przesadziłeś xd Ale cala reszta masz rację.
2
W weekend powie to samo xD
Ogólnie w tym sezonie zagraliśmy 2 dobre mecze - z Betisem i Antwerpią. Cała reszta to męczenie buły, tony fartu i porażki. Jak oni tak siedli psychicznie po porażce z Realem to z czym do ludzi... To jest ta nowa era? Jedna porażka i trzeba zbierać mentalnie całą ekipę? Słabo.
2
Obrzydliwe kłamstwa.
18
@stepkovski przeczytałeś artykul? Ehh, po co ja pytam...
3
Co tydzień pokazuje swoje fair play wobec rywala i kibiców xD
7
@Hogart benzema xDDD
13
@bary Xavi chciał Zubimendiego. Tylko na Oriola było nas stać, Xavi nie mial nic do gadania
3
@Michau98 u ciebie w snach
1
Zmiany, których dokonał Xavi były delikatnie mówiąc dyskusyjne.
25
Oczywiście, że się należał, ale VAR nie sprawdza sytuacji na niekorzyść Realu, normalka.
0
@Coutinho007 on nie chcial Romeu tylko Zubimendiego. Tylko na Oriola była stac Barce.
0
@spacer No i co z tego?
1
@ShawnC ale ty jesteś ograniczony
17
Nie wygramy tej ligi. Nie przez poziom sportowy, a przez to, że reżimowy klub z gorszej części Madrytu wytoczył wszystkie działa, by nam zaszkodzić. real jest nie do ruszenia. Zobaczycie co się będzie działo w madryckich mediach jak Barca wygra Klasyk.
0
@Fake69 przecież nie od dziś wiadomo, że Perez jest na łączach z wozem Var
0
@hugz i zrobi to jeszcze kilka razy
2
Jeśli Barca wygra klasyk to na drugi dzień madryt puści kolejne rewelacje na temat korupcji
0
@MesQueUnClub96 spokojnie, ogarną go
8
Szambo wybije po przegranym klasyku.
3
@mindbender84 właśnie to samo mówiłem. Rzygac się chce słysząc tak stronniczy komentarz
0
Fawelarz po meczu zastosuje kartę "Rasizm"?
9
@MamerTponad100 co Ty człowieku pier...? Nikt nie miał go dość, a ustąpił, bo musiał. Tak jest zapisane w statucie.
0
Ferran hat trick w 20 minut