1

@krzak82 jak cię nie obchodzi to po chuk się udzielasz? Przylazłeś tylko marudzić?

3

Komentarz usunięty

1

@creativeopinion bla bla bla... nie wiem po cholere się produkujesz. Każdy łącznie ze mną ma w dupie twoje wynurzenia.

0

@P33ck miło przeczytać wynurzenia odklejonego eksperta z internetu

3

@Maurolkit jakichś*

0

@th@les w Ajaxie są ostre tarcia w zarządzie i dyrekcji sportowej.

0

@parpe myślałem że to Busquets

0

@aarroo76 nie no, z Koemanem przesadziłeś xd Ale cala reszta masz rację.

2

W weekend powie to samo xD
Ogólnie w tym sezonie zagraliśmy 2 dobre mecze - z Betisem i Antwerpią. Cała reszta to męczenie buły, tony fartu i porażki. Jak oni tak siedli psychicznie po porażce z Realem to z czym do ludzi... To jest ta nowa era? Jedna porażka i trzeba zbierać mentalnie całą ekipę? Słabo.

2

Obrzydliwe kłamstwa.

18

@stepkovski przeczytałeś artykul? Ehh, po co ja pytam...

3

Co tydzień pokazuje swoje fair play wobec rywala i kibiców xD

7

@Hogart benzema xDDD

13

@bary Xavi chciał Zubimendiego. Tylko na Oriola było nas stać, Xavi nie mial nic do gadania

3

@Michau98 u ciebie w snach

1

Zmiany, których dokonał Xavi były delikatnie mówiąc dyskusyjne.

25

Oczywiście, że się należał, ale VAR nie sprawdza sytuacji na niekorzyść Realu, normalka.

0

@Coutinho007 on nie chcial Romeu tylko Zubimendiego. Tylko na Oriola była stac Barce.

0

@spacer No i co z tego?

1

@ShawnC ale ty jesteś ograniczony

17

Nie wygramy tej ligi. Nie przez poziom sportowy, a przez to, że reżimowy klub z gorszej części Madrytu wytoczył wszystkie działa, by nam zaszkodzić. real jest nie do ruszenia. Zobaczycie co się będzie działo w madryckich mediach jak Barca wygra Klasyk.

0

@Fake69 przecież nie od dziś wiadomo, że Perez jest na łączach z wozem Var

0

@hugz i zrobi to jeszcze kilka razy

2

Jeśli Barca wygra klasyk to na drugi dzień madryt puści kolejne rewelacje na temat korupcji

0

@MesQueUnClub96 spokojnie, ogarną go

8

Szambo wybije po przegranym klasyku.

3

@mindbender84 właśnie to samo mówiłem. Rzygac się chce słysząc tak stronniczy komentarz

0

Fawelarz po meczu zastosuje kartę "Rasizm"?

9

@MamerTponad100 co Ty człowieku pier...? Nikt nie miał go dość, a ustąpił, bo musiał. Tak jest zapisane w statucie.

0

Ferran hat trick w 20 minut

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?