0

Gavi powinien dostać plaskacza za to rzucanie się do sędziego. Jaki niemądry był, taki jest nadal. Niech nauczy się trzymać nerwy na wodzy, bo przez te wybuchy złości ucierpi tylko drużyna. Wczoraj zachowywał się jak prawdziwy gówniarz.

2

@korn234 rozpedz się i walnij glowa w ścianę

0

@Wierecoorva nie mierz innych swoją miarą

3

@Arczi87 Eric nie powinien w ogóle podnosić się z lawki

0

@Darek123 może jeszcze za darmo byś chciał?

0

Z tym Fatim to ciekawa sytuacja. O ile poprzedni sezon w jego wykonaniu to było nieporozumienie, tak w tym, w presezonie, dał nadzieję, że może być o wiele lepiej. Na pewno wygląda dobrze fizycznie, to fakt, ale odnoszę wrażenie, że Ansu mógł czymś podpaść Xaviemu? Z dwójki Fati - Feran zostawiłbym tego pierwszego, a jednak ciągle czytamy, że Ansu jest na liście transferowej.

2

Komentarz usunięty

0

Zajebał mu ewidentnie. Tu będzie kara kilka spotkań.

1

Sajonara kapitanie hehehehe

0

@Hiroshima i to po nogawkach

0

Komentarz usunięty

3

@against_modern_football boixos nois mu się marzy xDDD typie, nie masz pojęcia co to za ludzie, prawda?

1

@kejdzi skąd ty wytrzasnąłeś 20 mln netto xDDD

3

Straszne brednie.

0

Ile za tego leszcza dała Barca? Gość jest katastrofalny.

0

@HighestInTheRoom to sobie stój

5

Arsenal grał na takiej intensywności, ponieważ za wszelką cenę chciał pokonać Barcę. Arsenal ma kompleks Barcelony za porażki w LM z ubiegłych lat. To tylko pokazuje wielkość Barcelony - każdy rywal, nawet w nic nie znaczącym sparingu chce za wszelką cenę pokonać Katalończyków.

8

@Szklaner Nie umiesz poprawnie pisać po polsku, więc nic dziwnego, że ciężko u ciebie z rozumowaniem. Mimo wszystko dam małą podpowiedź: porównaj zarobki Alby i Alonso.

0

@Tasde pożegnaj się z kumplem, bo jego stary pomyli go z dzikiem.

0

@barcanawieki z córką

2

I dobrze, niech idzie. Kocham go, ale nie chce powrotu. Znowu wszystko ustawione byłoby pod niego, a za 2 lata odszedłby I znowu Barca szukałaby własnej tożsamości. Marketingowo dałby wiele, sportowo też pewnie kilkanaście punktów by zapewnił, ale w drużynie nastała nowa hierarchia, nowi kapitanowie. Po cholere wszystko burzyć. Wolę Gundogana. On przynajmniej nie człapie i bierze udział w obronie.

1

NIE dla Messiego w Barcelonie.

0

@regatta52 i 3:1. Dzieciuchu.

0

@AlvaroHanso sposobem było wyrzucenie Barcy z Ligi Mistrzów i wygrana w cdr. Dzieciuchu.

0

Okażcie szacunek trenerowi, który znalazł sposób na Barcę Pepa, dzieciuchy.

1

No i dobrze. Mamy Ferana

20

Dobrze, że nie oskarżył nikogo o rasizm

3

@dziku77 Xavi też miał ładne

7

Dziękuję Jordi za wszystko! Byles świetnym lewym obrońcą.

3

Macki pereza. Tak wygląda liga według reżimowego klubu z madrytu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?