Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@FcPortoFan1999 Razem z kukiełkowym prezydentem będą nawet zgraną parą
0
@koziar Kluczowe będzie wejście do sejmu Trzeciej Drogi. Jeśli nie pokona ich próg, a Konfederacja nie zwącha się z pisem, to jest szansa na opozycyjny rząd. W teorii to najlepsza opcja, bo ważne będzie wypracowanie konsensusu międzypartyjnego. W praktyce - zobaczymy
0
@jacobFCB no tak, Polonia się wypowiedziała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Źle widziałem? Gość, który mówił, że Pinokio 6:0 udzielał wywiadu jak z tyłu było jeszcze jasno? Aż doczekam do tego "reportażu"
2
Koniec końców - Bosak i Hołownia wygrali tę debatę.
Tusk i Morawiecki żenująco.
0
@Davvd Politycy to wiedzą, ale widocznie trafiają na podatny grunt - ludzie taką narrację po prostu kupują
4
I te pytania będące jednocześnie spotem wyborczym pisu xD
Dramat...
0
Nie pytajcie
Nie pytajcie co się stało z lasem gdzie ma powstać wydmuszka Izera
1
@PatrychoO Patrząc na historię zmian rozkładów głosów po debatach, np. Wałęsa vs Kwaśniewski - to tak
1
@marcin62 Pan Janusz nie miał tego na myśli, a poza tym partia KORWiN nie ma nic wspólnego z Korwinem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@tristan87 Nokia 3310 chroniła przed pożarem całą szkołę. Straszne czasy nastały
8
@Cygan BRC Unikanie odpowiedzialności jest dla zarządu, dla Pana, Panie Areczku jest mandat nawet za piwko w lato w plenerze
1
@Barcelonka070 Akurat z perspektywy czysto zawodowej zależy mi aby budowa elektrowni jądrowej w Polsce nie była zakłócana, ale w tej wypowiedzi nie ma nic nieprawdziwego. Ostatnio padł pomysł, że do tej budowy mają się dosypać banki, których udziałowcem jest Skarb Państwa. Zarobić mają na sprzedaży energii produkowanej przez EJ. A w dzisiejszych warunkach rynkowych oznacza to tylko i wyłącznie zaprzeczanie istocie energii atomowej jako taniego źródła energii elektrycznej.
Zresztą, nie ma co daleko szukać - jak PIS doszedł do władzy, to plany budowy EJ z czasów PO również wylądowały w koszu, podobnie jak kilka innych zakupów i inwestycji. Faktem jest, że prace z czasów PO były dużo mniej zaawansowane.
A co do LOTu - pięknie ludzie ulegają pozornej propagandzie sukcesu. Cytując stronę rządową:
"Biorąc pod uwagę niezwykle istotną rolę spółki PLL LOT w polskim systemie transportowym oraz jej wpływ na gospodarkę kraju, zdecydowano o dokapitalizowaniu PLL LOT ze środków budżetu państwa w wysokości maksymalnie 250 mln euro oraz o udzieleniu pożyczki przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w wysokości 1,8 mld zł.
Otrzymane wsparcie ma zapewnić spółce utrzymanie płynności i stosownego poziomu kapitałów niezbędnych do prowadzenia działalności. Realizacja Programu jest przewidziana do 2027 roku."
1
@Mario96w ?
Przecież pytania w tym referendum mają tylko i wyłącznie "na ostatnią chwilę" przypomnieć głosującym, że dobry Pan PIS zadba o Polaków a nie to co ta wstrętna opozycja. Tu nie ma żadnych daleko idących planów.
A ponadto jest to plucie na instytucję jakim jest referendum i możliwość bezpośredniego głosowania obywateli nad konkretnym zagadnieniem.
2
@Bogan Z tego co czytam, to PIS nie wysłał odpowiedzi, a zostały one dodane na podstawie ich polityki
4
@clyde U mnie podobnie, właściwie większość partii oprócz PIS wyszła mi na poziomie różnicy +/- 10pp.
Więc chyba oboje jesteśmy przedstawicielami grupy, która nie ma reprezentacji w tych wyborach - liberalni w kwestiach społecznych i niekoniecznie popierający socjalizm w gospodarce :(
2
Udostępniono nowy Latarnik Wyborczy. Zrobiliście już? Pochwalcie się wynikami.
https://latarnikwyborczy.pl/
U mnie zaskoczenie, choć z drugiej strony dobór pytań niekoniecznie zrównoważony, zdecydowanie jest ich za mało - moje wyniki: 74% Konfa, 70% KO, a po drugiej stronie rzeki PIS - 25%
2
@Rust_Cohle Gdzieś mniej więcej tu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
50.27353461712261, 18.982137848908128 -> lokalizacja na Osiedlu Tysiąclecia
17
@FutbolFan "gdzie My wysłaliśmy kilka razy więcej sprzętu wojskowego na Ukraine"
Tak po prawdzie, to już na koniec 2022 roku wartość pomocy militarnej i humanitarnej z Niemiec przekroczyła pomoc z Polski...co innego wartość względna tej pomocy w odniesieniu do możliwości.
3
@Kengo Średnia wieku w poprzednich wiekach była zaniżana dużą śmiertelnością niemowląt. Więc posługiwanie się średnią arytmetyczną nie jest do końca rzetelnym podejściem
0
@John_Doe "Co rozumiesz przez "korzystanie z danin za które płacą", bo akurat nowoprzybili Ukraińcy dzięki statusowi uchodźcy nie muszą..."
To Ty z tych, którzy myślą, że jak ktoś nie pracuje albo nie płaci podatku dochodowego to nie płaci żadnych podatków, np. robiąc najzwyklejsze zakupy?
4
@Rastafarnianin w Sejmie jest kilkuset posłów, ale tylko i wyłącznie kukiz będzie się bezpośrednio kojarzyć ze zdradą "ludu". To jest niepojęte, że człowiek który miał realne poparcie zwykłych ludzi, potrafił ich zmobilizować do pójścia na wybory swoją otwartością, szczerością - rozmienił się na takie drobne, że jest jedną z najbardziej znienawidzonych person w polityce.
2
@hayek Widzę, że kursy złotówki wystrzeliły xD Cóż, kierunek -> góra lodowa
0
@esem91 Z drugiej strony z jakiegoś dziwnego powodu w większości programów, na które się natykam, to według prowadzących "Real bohatersko wyrywa zwycięstwo, gen zwycięstwa, walka do końca" a "Barcelona bez skuteczności, pomysłu, ledwo pokonała, szczęśliwy gol w końcówce". Jest to dość intrygujące zjawisko
20
@AFA90 No i jeszcze w jednym zdaniu mówi, że dostali niemoralną propozycję, a w drugim, że chcieli jak najszybciej podzielić pieniądze i zamknąć temat XD
No ale widocznie nie ma co łączyć tematów reprezentacji i moralności.
A najsmutniejsza jest chyba armia ludzi w komentarzach pod wywiadem, która jest wręcz nim zachwycona i padają tam teksty takie jak "świetnie, pierwszy raz bez PRowych zagrywek". Gdzie tak naprawdę od początku do końca to jest zaplanowany wywiad pod PR.
1
@RosjaninBut No nic, życzę zdrowia i wytrwałości!
1
@RosjaninBut A jaki powód tak mniej więcej jeśli bez szczegółów?
1
@cules100pro W Hamburgu
0
@tbas Przecież macie napisane, że to wyborcy "zdecydowani" więc nie ma w tym właściwie nic dziwnego. Pis ma swój betonowy elektorat, a konfederacja to raczej target dla ludzi zawiedzionych, nie mają też elektoratu, który jest z nimi od kilku wyborów.
10
@Ojciec5tkidzieci Symbolami godzącymi w powagę miejsca są coroczne zawody w większy i bardziej wymyślny znicz niż na grobie "sąsiada"