0

@bartekvisca musiałbyś zapytać fachowca w montażu, ale wydaje mi się, że jak płytki są równe, to z podkładem powinno dać radę

5

@koksik2700 mam nadzieję, że wytrwasz w tym postanowieniu aż do wyborów :D

0

@bartekvisca siema, ja posiadam już prawie rok i to niekoniecznie z tej najwyższej półki. Bardzo fajnie się układało, bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, przynajmniej u mnie się nie rysują (ale też brak zwierząt, dzieci). Wodoodporność to duży plus. Tylko trzeba pamiętać, że wymagają prostej powierzchni, więc jak to nie nowe budownictwo to trzeba przemyśleć wylewkę samopoziomującą

8

@koksik2700 ale korwino-mentzenizm w najczystszej formie. Zresztą cytując Mentzena:
"chciałbym że była wolność słowa, żeby można było każdemu powiedzieć co się myśli i żeby obrażanie nie było karalne. Ale naszej wiary nie można obrażać, bo nasz bóg jest ponad nami"
Klasyczny konfederacki chochoł XD

0

Nie tracić wiary chłopy, wyciągnięcie to jeszcze w regulaminowym

3

@Majkel34 Mieszo I pozwolił rozprzestrzenić się zachodniej ideologii INRI ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Szpaku i antyfutbol na boisku to piekielne połączenie

2

To City to tak średnio bym powiedział...

2

Szpaku wchodzi na nieznany wcześniej poziom nie ogarniania co się dzieje

2

Chłop się dobre 5 metrów przeturlał żeby znaleźć się w obrębie boiska xD

1

@Janas11224 Tak żarty żartami, ale Modrić też potrzebował czasu żeby "przeskoczyło" :D Był przecież ogłoszony najgorszym transferem tamtego okienka La Liga xD

0

@endriuuu2 Zobacz zdjęcia tego lasu w Moskwie :p

0

@endriuuu2 Mówisz o wypadku w Moskwie, podczas którego Tu-154 zjechał z pasa i wjechał w młody las, który dopiero co odrósł od ziemi? Może ja nie natrafiłem na poprawny wypadek, tu wrzucam link do artykułu naukowego, może Tobie uda się wskazać o co Ci chodziło:
https://www.researchgate.net/publication/277077227_Analysis_of_Accidents_of_the_Tu-154_Aircraft
A w kontekście wcześniejszych wypadków - Ił-62 w lesie Kabackim nie skończył najlepiej. Tam oczywiście była kwestia awarii i trudności z pilotażem, ale rozmawiamy akurat teraz o kontakcie samolot - drzewa

3

@GeneralXavi Z tą Konfederacją to uproszczenie nawiązujące do aktualnej formacji, spamiętanie tych okołokorwinowych tworów jest akurat ponad siły większości ludzi niepopierających jego formacje :P
Z subiektywnością zapamiętywania opinii masz rację, akurat w tym przypadku może działać wybiórczość zapamiętywania. Niemniej nie zaprzeczysz, że Twoje poglądy zostały w głównej mierze ukształtowane w czasach, o których wspomniałem. A post taki jak ten pokazuje, że niekoniecznie dokonujesz nawet argumentacji swojej opinii, a tutaj antyTusk akurat się "klika".
I to nawet w moim przypadku nie jest subiektywne zapamiętywanie proplatformowe, a po prostu bardziej zwracam uwagę na Twoje komentarze, bo pamiętam Cię z początków mojej obecności na stronie :D więc to zmienianie avatarów...eh :D

4

@Ascend I właśnie to jest najgorszy błąd Tuska i Platformy w tej sprawie. Dyskwalifikuje właściwie w oczach opinii publicznej wszystkie, nawet najbardziej rzetelne ekspertyzy i badania - "bo śledztwo prowadzi Rosja".
@GeneralXavi Ale umówmy się - oboje wiemy, że Twoje poparcie dla Konfederacji zostało zbudowane w tym "rzucie" antyplatformowym w okolicach 2015 roku, w którym wydarzyła się seria znaczących wpadek z aferą podsłuchową (w sumie po latach - tam się coś takiego działo?), oderwania PO od zwykłych ludzi i "rządy elit" oraz chęci przyjmowania uchodźców. Akurat z Twoich postów o wiele bardziej bije niechęć do PO i Tuska niż do PiSu i tak naprawdę nie wiem czemu aż tak bardzo wzbraniasz się od tego, że po prostu Twoje poglądy polityczne oraz pierwsze możliwe głosowania zostały ukształtowane w takiej a nie innej atmosferze.

1

@endriuuu2 Tak, mam odpowiednie wykształcenie zawodowe, naukowe oraz kilkuletnie doświadczenie w branży projektowej maszyn i urządzeń, aktualnie realizuję pracę doktorską z zakresu rozpoznania materiałowego w konkretnym celu. Więc coś tam wiem.
A czy każe wierzyć? Myślę, że uwzględniając wektory prędkości, specyfikę budowy skrzydła samolotu, odpowiednich kątów oraz liczby naruszeń konstrukcji, którą potwierdziła w swoim raporcie prokuratura zarządzana już przez PiS - to tak, należy w to wierzyć.

8

@GeneralXavi Przecież Twój przykład nawet nie stał koło analogii tej sytuacji XD

Putin postawił sprawę jasno - dopóki w Polsce trwają śledztwa, to wrak do nas nie wróci. Zdaje sobie sprawę z tego, że komisja macierewicza umacnia w Polsce podziały i tym sposobem jesteśmy słabszym przeciwnikiem też na arenie międzynarodowej. PiS dla własnych interesów wykorzystuje katastrofę smoleńską budując od lat syndrom oblężonej twierdzy, nawet niekoniecznie z inicjatywy Rosjan. Po prostu dla własnej gry. Co nie zmienia faktu, że realizują tym samym plan osłabienia naszego kraju.

14

@GeneralXavi Przecież nieoddawanie wraku to nic innego jak ciągłe podtrzymywanie sporu w kraju, który nie może wygasnąć "bo mają wrak, coś ukrywają". I tak mijają nam lata na właśnie tym putinowskim planie.

4

@endriuuu2 Może Macierewicz Ci nie potrzebny by wiedzieć, ale brakuje Ci też zdrowego rozsądku, umiejętności analizy i jakiegokolwiek wykształcenia z zakresu wytrzymałości materiałów, niszczenia materiałów i czegokolwiek z zakresu świadomości kiedy lepiej się nie odzywać xD

5

@arasz1819 Spokojnie, wystarczy odgrzebać nagrania z komisji Macierewicza - tam wytrzymałość materiałów prezentowano na przykładzie puszki z Red Bulla :)))

6

@Kusco15 Klasyczny frustrat. Dobrze, że nie ma go już w Realu.

1

@kamilos1214 błąd. Problemem jest właśnie to, że tę "wiarę" w zamach utworzono w celach politycznych i korzysta się z niej do tej pory tworząc kolejną wojnę wewnętrzną w kraju.

6

Próbowałem się wysilić na jakiś komentarz w sprawie oscarowego "Smoleńska" który właśnie jest pompowany ludziom do głów za pomocą TVP 1, ale no nie da się. Ten film sam dla siebie jest komentarzem, odpowiedzią, wzorem i drogowskazem pasywno-agresywnej propagandy, w którą wierzy spora część rodaków

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kitek1640 Trochę branżowe, może zdziadziałe i prymitywne, ale trzymaj, przyda się :D Szczególnie, że osoba nadająca ma tytuł szlachecki
https://www.rafako.com.pl/centrum-prasowe/komunikaty-prasowe/-/13004?nl=1

1

@Qba2312 Jak płacicie za studia to proponuję zwrócić uwagę, że marnują wasze pieniądze zamiast przekazywać wiedzę w tym ograniczonym jednak czasie. Oczywiście polecam uderzyć do prodziekana ds. nauki. I nie żartuję tylko mówię jako "ta druga strona"

7

Umówmy się, sprzeciw niektórych samorządów w kwestii syren jest sprawą mocno polityczną, a Ukraińcy są w głównej mierze jedynie wymówką żeby wymknąć się spod "rozporządzenia", ale przy tej okazji wychodzi inna patologia - od lat w tym kraju syreny ALARMOWE są wykorzystywane przy każdej możliwej okazji do "świętowania". W razie zagrożenia większość ludzi najpierw zacznie zastanawiać się jaka to szczególna data w kalendarzu tym razem się wylosowała. Kompletnie nie dba się w Polsce o bezpieczeństwo cywilne i prewencję z tym związaną.

4

@DonMatteo901 ale przecież tam nie napisali, że pojawił się napis tylko że po prostu jest, a że od 2018 roku nikt go nie usunął tym gorzej XD
Pan Tumanowicz widzę, że nawiązuje dość mocno do swojego nazwiska

8

@Gitarkafcb Nie to żebym się czepiał, ale:
"czyli, ze co powinienem mieszkać z rodzicami albo na wynajmowanym i płacić komuś do obcej kieszeni? Pff."
"Znajdź mi mieszkanie 75m2 za 200k w trzecim największym mieście w Polsce to Cię ozłocę"
"utrzymaniu dziecka i dwóch samochodów "

Po prostu nie zrozumiałeś, że nie każdemu jest dane żyć na średniowysokim czy wysokim standardzie życia. Skoro masz kredyt, dwa auta, dziecko i marzy Ci się mieszkanie 75m2 to nie miej pretensji, że przy Waszych zarobkach po prostu nie wyrabiacie z ratami. Sprzedać samochody, kupić kawalerkę bliżej miejsca pracy i tyle. Jest tu dużo zwolenników wolnego rynku i tak wolny rynek działa - jak nie jesteś wystarczająco sprytny, nie masz dobrego startu, szczęścia czy predyspozycji, to nie żyjesz na zadowalającym poziomie.
I z jakiej racji mamy się pakować w kolejny socjal, bo jeden z drugim marzył o lepszym życiu, ale niekoniecznie umie mierzyć siły na zamiary?

5

@DamianBarcaCule Idąc Twoim tokiem rozumowania musisz chyba przemyśleć stosunek do samego siebie i innych Polaków, bo ilości wystąpień grup polskich przeciwko samym Polakom też było sporo, wliczając w to rzezie XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?