0

Ja tam wole stawiać na naszą szkółke zamiast wydawać grubą kase to lepiej poczekać do końca sezonu i niestety pożegnać się z JdS a wypróbować Rafinhe który się rozkręca w Celcie wtedy można go ogrywać w różnych pucharach z Sergi a w podstawowym Cesc Iniesta i Xavi na zmiane na skrzydła też jeśli Tello się nie poprawi zawsze jego miejsce może zająć Deulofeu który by mógł zmieniać Alexisa nie patrząć że w szkółce są jeszcze Dongou Adama Bagnack Denis Suarez Dani nieto i inne perełki które można by wykorzystać więc może lepiej by na nich postawić niż wydawać dużą kase

0

nic im to nie da jeśli on sam chce zostać

0

klauzula nie jest ważne jeśli sam piłkarz nigdzie się nie wybiera a z czasem gdy wejdzie do podstawowej 11-stki klauzula zapewne się zwiększy.

0

PO nie trzeba Montoya gra coraz lepiej, jest młody więc nie trzeba długo czekać żeby zobaczyć go w pierwszej 11-stce

0

niezły jest ale wątpie żeby Bayern chciał go sprzedać

0

Brawo CR Real i jego kibice mogą się cieszyć że mają obecnie najlepszego piłkarza świata a dla nas najlepszy jest i będzie Leo. GRATULACJE :)

0

teraz czas ubić Atletico :)

0

Tam im nic nie pomoże xd a komentarz zdecydowanie się nadaje do top 20

0

HAHAHAAH komentarz z rm.pl ,,Mesii wraca i już fuksi no ileż można pierwszy gol dobitka na pustaka a 2 bramka obronca mu się specjalnie rozsunął przed nim na bok czy jak to wyglądało jakby go Messi gonił w ganianego a ten przed nim uciekał totalna amatorka CR7 jutro mu zasalutuje! Hala Madrid! '' Padłem xd

0

LEO LEO LEO !!!!!

0

AJAJJAjj

0

Zaczynają się świetne dryblingi Leo :)

0

MESSI !!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Tello jest naprawde wyśmienity jeśli ma przed sobą bardzo wolnych obrońców :D

0

ale mógł mieć asyste LEO

0

MESSI !!!

0

wydaje mi się że Adriano w obronie jest lepszy i ma do tego lepsze strzały za to szybkość Alby najlepiej pasuje to kontry

0

to był na żywo co teraz się skończył :)

0

trudno .. i nie ,, koleżanko '' bo nie ta płeć ;)

0

Każdy popełnia błędy :) i też popieram że Mata jest nam niepotrzebny tylko Tello puki co szczególnie nie zachwyca pewnie odejdzie a w jego miejsce Deulofeu a Rafinha gra teraz więcej jako pomocnik więc jeśli wróci do nas to możliwe że też na pomoc za Dos Santosa a Afellaya to bym chciał zobaczyć na środku ataku jak sobie poradzi może to on być zmiennikiem Leo a Adama i Dongou póki co się ogrywają w Barcy B

0

chyba 27 albo 28

0

może by go wypróbować w środku ataku

0

zimą to by mogli kupić jednego napastnika jakiegoś niedrogiego żeby był tylko zmiennikiem Leo przed jakimiś ważniejszymi meczami i wtedy każdy miał swojego zmiennika a Cesc by już nie musiał grać na ataku

0

jak czytam niektóre komentarze to aż mi kopara opada .... np sprzedać Leo dołożyć 600mln i kupić CR ... ogólnie kto mądry by chciał sprzedawać najlepszego zawodnika na świecie .. chyba tylko wy i na dodatek gdy on sam się nigdzie nie wybiera.

0

chyba się nie wyspałeś ...

0

źródła ?

0

zobaczymy jak będzie bronił ter Stegen z Bayernem

0

Chelsea i negocjacje.. już to widzę jak sprzedają nam następce Cecha

0

Jeśli Tello by odszedł to na jego miejsce mógłby wejśc Pedro czyli lewe skrzydło Neymar i Pedro a na prawym Alexis i Deulofeu i tak by było lepiej tylko Deulofeu musiałby dostawać szanse.

0

Leo my też byśmy chcieli żeby w nowym roku nie dokuczała Ci żadna kontuzja ani innym zawodnikom Barcelony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?