Arasz
Dołączył/a: marzec 2013
GKW
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja tam wole stawiać na naszą szkółke zamiast wydawać grubą kase to lepiej poczekać do końca sezonu i niestety pożegnać się z JdS a wypróbować Rafinhe który się rozkręca w Celcie wtedy można go ogrywać w różnych pucharach z Sergi a w podstawowym Cesc Iniesta i Xavi na zmiane na skrzydła też jeśli Tello się nie poprawi zawsze jego miejsce może zająć Deulofeu który by mógł zmieniać Alexisa nie patrząć że w szkółce są jeszcze Dongou Adama Bagnack Denis Suarez Dani nieto i inne perełki które można by wykorzystać więc może lepiej by na nich postawić niż wydawać dużą kase
0
nic im to nie da jeśli on sam chce zostać
0
klauzula nie jest ważne jeśli sam piłkarz nigdzie się nie wybiera a z czasem gdy wejdzie do podstawowej 11-stki klauzula zapewne się zwiększy.
0
PO nie trzeba Montoya gra coraz lepiej, jest młody więc nie trzeba długo czekać żeby zobaczyć go w pierwszej 11-stce
0
niezły jest ale wątpie żeby Bayern chciał go sprzedać
0
Brawo CR Real i jego kibice mogą się cieszyć że mają obecnie najlepszego piłkarza świata a dla nas najlepszy jest i będzie Leo. GRATULACJE :)
0
teraz czas ubić Atletico :)
0
Tam im nic nie pomoże xd a komentarz zdecydowanie się nadaje do top 20
0
HAHAHAAH komentarz z rm.pl ,,Mesii wraca i już fuksi no ileż można pierwszy gol dobitka na pustaka a 2 bramka obronca mu się specjalnie rozsunął przed nim na bok czy jak to wyglądało jakby go Messi gonił w ganianego a ten przed nim uciekał totalna amatorka CR7 jutro mu zasalutuje! Hala Madrid! '' Padłem xd
0
LEO LEO LEO !!!!!
0
AJAJJAjj
0
Zaczynają się świetne dryblingi Leo :)
0
MESSI !!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Tello jest naprawde wyśmienity jeśli ma przed sobą bardzo wolnych obrońców :D
0
ale mógł mieć asyste LEO
0
MESSI !!!
0
wydaje mi się że Adriano w obronie jest lepszy i ma do tego lepsze strzały za to szybkość Alby najlepiej pasuje to kontry
0
to był na żywo co teraz się skończył :)
0
trudno .. i nie ,, koleżanko '' bo nie ta płeć ;)
0
Każdy popełnia błędy :) i też popieram że Mata jest nam niepotrzebny tylko Tello puki co szczególnie nie zachwyca pewnie odejdzie a w jego miejsce Deulofeu a Rafinha gra teraz więcej jako pomocnik więc jeśli wróci do nas to możliwe że też na pomoc za Dos Santosa a Afellaya to bym chciał zobaczyć na środku ataku jak sobie poradzi może to on być zmiennikiem Leo a Adama i Dongou póki co się ogrywają w Barcy B
0
chyba 27 albo 28
0
może by go wypróbować w środku ataku
0
zimą to by mogli kupić jednego napastnika jakiegoś niedrogiego żeby był tylko zmiennikiem Leo przed jakimiś ważniejszymi meczami i wtedy każdy miał swojego zmiennika a Cesc by już nie musiał grać na ataku
0
jak czytam niektóre komentarze to aż mi kopara opada .... np sprzedać Leo dołożyć 600mln i kupić CR ... ogólnie kto mądry by chciał sprzedawać najlepszego zawodnika na świecie .. chyba tylko wy i na dodatek gdy on sam się nigdzie nie wybiera.
0
chyba się nie wyspałeś ...
0
źródła ?
0
zobaczymy jak będzie bronił ter Stegen z Bayernem
0
Chelsea i negocjacje.. już to widzę jak sprzedają nam następce Cecha
0
Jeśli Tello by odszedł to na jego miejsce mógłby wejśc Pedro czyli lewe skrzydło Neymar i Pedro a na prawym Alexis i Deulofeu i tak by było lepiej tylko Deulofeu musiałby dostawać szanse.
0
Leo my też byśmy chcieli żeby w nowym roku nie dokuczała Ci żadna kontuzja ani innym zawodnikom Barcelony