Arasz
Dołączył/a: marzec 2013
GKW
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedrito
0
Polska San Marino i 1-1
0
niech oddadzą strzał z dystansu np Adriano ;d
0
Ale fart ...
0
to idź spać
0
Jak będzie wolny na lewą noge to niech dadzą Adriano on to huknie ;d
0
ale gol xd
0
ty niezrozumir z tym malutkim to Ci sie troche pomyliło
0
ja bym chciał zobaczyć :
Pinto ( Oier )
Montoya Puyol Bartra Adriano
Song
Sergi Cesc
Adama Dongou Tello
A w drugiej połowie jeszcze ktoś z Barcy B
0
rok temu MU lepiej grał
0
z schalke
0
nie wiadomo jeszcze
0
będzie gorąco
0
Ja bym Mascherano sprzedał albo wymienił się z jakimś innym klubem za obrońce bo na defie wolałbym mieć Busiego i Songa
0
Wzrost ma ale widać brak masy niekiedy
0
co sie dziwić jak mały Mascherano przegrywa pojedynki główkowe z małym Lahmem to co jak by miał walczyć o górną piłke z kimś wysokim jak np Balotellim
0
Polski to trudny język
0
Bo to jest wina sędziegoo :D to jest jego wina że Real nie potrafił strzelić bramki na wage 3pkt to on rąbał im akcje xd
0
Sergi mógł strzelać
0
chętnie bym zobaczył Sergi Roberto
0
lepiej chyba zostać przy formacji 4-3-3
0
On sam chce odejść ...
0
Więcej minut dla Sergi Roberto ! ;d
0
u Pique jest chyba na odwrót :D
0
Do aktualnej dyspozycji Pique dodać jeszcze forme Bartry to w sumie nie trzeba kupować obrońcy do wyjściowej 11 tylko kogoś młodszego jak np Balanta
0
hehe :D
0
Pique zgolił brode i sie poczuł jak za dawnych czasów i oby tak pozostało
0
GOOD PIQUE
0
widać ze Pique chce na ,, 9 '' :D
0
dobra spokojnie na szczescie wygrywamy sami sie zaczeli smiac wiec jest luz ...