0

Pedrito

0

Polska San Marino i 1-1

0

niech oddadzą strzał z dystansu np Adriano ;d

0

Ale fart ...

0

to idź spać

0

Jak będzie wolny na lewą noge to niech dadzą Adriano on to huknie ;d

0

ale gol xd

0

ty niezrozumir z tym malutkim to Ci sie troche pomyliło

0

ja bym chciał zobaczyć :
Pinto ( Oier )
Montoya Puyol Bartra Adriano
Song
Sergi Cesc
Adama Dongou Tello

A w drugiej połowie jeszcze ktoś z Barcy B

0

rok temu MU lepiej grał

0

z schalke

0

nie wiadomo jeszcze

0

będzie gorąco

0

Ja bym Mascherano sprzedał albo wymienił się z jakimś innym klubem za obrońce bo na defie wolałbym mieć Busiego i Songa

0

Wzrost ma ale widać brak masy niekiedy

0

co sie dziwić jak mały Mascherano przegrywa pojedynki główkowe z małym Lahmem to co jak by miał walczyć o górną piłke z kimś wysokim jak np Balotellim

0

Polski to trudny język

0

Bo to jest wina sędziegoo :D to jest jego wina że Real nie potrafił strzelić bramki na wage 3pkt to on rąbał im akcje xd

0

Sergi mógł strzelać

0

chętnie bym zobaczył Sergi Roberto

0

lepiej chyba zostać przy formacji 4-3-3

0

On sam chce odejść ...

0

Więcej minut dla Sergi Roberto ! ;d

0

u Pique jest chyba na odwrót :D

0

Do aktualnej dyspozycji Pique dodać jeszcze forme Bartry to w sumie nie trzeba kupować obrońcy do wyjściowej 11 tylko kogoś młodszego jak np Balanta

0

hehe :D

0

Pique zgolił brode i sie poczuł jak za dawnych czasów i oby tak pozostało

0

GOOD PIQUE

0

widać ze Pique chce na ,, 9 '' :D

0

dobra spokojnie na szczescie wygrywamy sami sie zaczeli smiac wiec jest luz ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?