Arasz
Dołączył/a: marzec 2013
GKW
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
NEYMAR GENIUSZ
0
Messi kopnie z Argentyny i będzie gol
0
Macie jakąś dobrą transmije w necie ?
0
no w sumie tak ale gdyby dac za luiza 35 mln wczesniej 57 na neymara to teraz skad brac kase na napastnika
0
Ja bym go chciał patrząc na problemy Tarzana to mamy 3 obrońców gdzie jeszcze do tego dochodzi to że Bartra gra z ogórkami więc Luiz by się przydał a napastnik myśle że jest niepotrzebny lepiej stawiać na Dongou no chyba że Cardozo za te 3-4 mln np
0
teraz dowaliłeś
0
i tak za pewne xavi bedzie wiecej gral
0
Pique-Mascherano .... ale sie zdziwilem Bartra to chyba na prawde bedzie gral tylko z ogorami
0
Ja mam nadzieje że Barca nigdy nie przyjmie żadnej oferty od szejków bo taka Barcelona jaka jest teraz to jest idealna ... i po co nam same gwiazdy jak sami możemy je wychować gdyż wystarczy dawać im tylko szanse a być może to będzie przyszły następca np Puyola jak Bartra :)
0
jako rezerwowy da rade jakoś wole Pinto na rezerwie niż Reine
0
Taa Zastępcą Xaviego teraz powinien być Cesc bo to on powinien teraz znajdować się w wyjściowej 11 więc jeśli teraz mało gra a Sergi prawie wcale i by przyszedł Gündogan i by miał grać więcej od nich to wtedy Sergi i Dos Santos pewnie odejdą i bym się nie zdziwił jak by Cesc też chciał odejść z braku minut bo licze tego że gra jako fałszywa 9 bo to nie jego pozycja.
0
chyba lepiej jak by było Tello out bo jednak Pedro mi się wydaje być lepszy gdyż Tello jest dobry tylko na słabych rywali i to na same końcówki żeby mógł ich brać na szybkość
0
to wiadome, ale pomarzyć zawsze można ;d
0
no właśnie i tu stoi na przeszkodzie Mou .. więc lepiej poszukać kogoś kogo będzie łatwiej i taniej wyciągnąć a patrząc na umiejętności to Benteke i Lukaku to są podobne i już lepiej brać Benteke niż np przepłacać za 30 letniego RvP
0
to zalezy od formacji jakiego napastnika powinnismy kupic bo jesli ma to byc 4-2-3-1 i Leo mialby byc cofniety to lepiej kupic kogos wysokiego i mlodego np Benteke a jesli zostaniemy przy 4-3-3 to wtesy jakiegos starszego zmiennika jak np Cardozo
0
jeszcze się okaże bo pewnie Tello odejdzie i wtedy nie wiadomo
0
to cie w ch*ja robia xd
0
nie zmarnuje bo będzie u nas po sezonie
0
a wgl to ma byc rezerwowy ...
0
szklany...
0
jeśli rezerwowy to Cardozo albo Klose
0
30 xd
0
Może warto tak zrobić bo mi się wydaje że Tello prędzej czy później i tak poleci kosztem Deulofeu i Adamy
0
zamiast Inigo to już lepiej Balante
0
Najlepiej Mangale ale problem to jego klauzula 50mln
0
Benteke :D
0
i właśnie o to chodzi nikt młody zmiennikiem Leo nie chce być a jak nadejdzie czas na kogoś innego to nie będzie z nim problemu o to pewnie zrozumie
0
Taa a Dongou nie będzie miał już wtedy szans bo też jest środkowym napastnikiem to już lepiej kupić kogoś starszego żeby później nie blokował młodszych więc ja bym stawiał na Klose
0
kontuzje ma
0
paker :D