0

NEYMAR GENIUSZ

0

Messi kopnie z Argentyny i będzie gol

0

Macie jakąś dobrą transmije w necie ?

0

no w sumie tak ale gdyby dac za luiza 35 mln wczesniej 57 na neymara to teraz skad brac kase na napastnika

0

Ja bym go chciał patrząc na problemy Tarzana to mamy 3 obrońców gdzie jeszcze do tego dochodzi to że Bartra gra z ogórkami więc Luiz by się przydał a napastnik myśle że jest niepotrzebny lepiej stawiać na Dongou no chyba że Cardozo za te 3-4 mln np

0

teraz dowaliłeś

0

i tak za pewne xavi bedzie wiecej gral

0

Pique-Mascherano .... ale sie zdziwilem Bartra to chyba na prawde bedzie gral tylko z ogorami

0

Ja mam nadzieje że Barca nigdy nie przyjmie żadnej oferty od szejków bo taka Barcelona jaka jest teraz to jest idealna ... i po co nam same gwiazdy jak sami możemy je wychować gdyż wystarczy dawać im tylko szanse a być może to będzie przyszły następca np Puyola jak Bartra :)

0

jako rezerwowy da rade jakoś wole Pinto na rezerwie niż Reine

0

Taa Zastępcą Xaviego teraz powinien być Cesc bo to on powinien teraz znajdować się w wyjściowej 11 więc jeśli teraz mało gra a Sergi prawie wcale i by przyszedł Gündogan i by miał grać więcej od nich to wtedy Sergi i Dos Santos pewnie odejdą i bym się nie zdziwił jak by Cesc też chciał odejść z braku minut bo licze tego że gra jako fałszywa 9 bo to nie jego pozycja.

0

chyba lepiej jak by było Tello out bo jednak Pedro mi się wydaje być lepszy gdyż Tello jest dobry tylko na słabych rywali i to na same końcówki żeby mógł ich brać na szybkość

0

to wiadome, ale pomarzyć zawsze można ;d

0

no właśnie i tu stoi na przeszkodzie Mou .. więc lepiej poszukać kogoś kogo będzie łatwiej i taniej wyciągnąć a patrząc na umiejętności to Benteke i Lukaku to są podobne i już lepiej brać Benteke niż np przepłacać za 30 letniego RvP

0

to zalezy od formacji jakiego napastnika powinnismy kupic bo jesli ma to byc 4-2-3-1 i Leo mialby byc cofniety to lepiej kupic kogos wysokiego i mlodego np Benteke a jesli zostaniemy przy 4-3-3 to wtesy jakiegos starszego zmiennika jak np Cardozo

0

jeszcze się okaże bo pewnie Tello odejdzie i wtedy nie wiadomo

0

to cie w ch*ja robia xd

0

nie zmarnuje bo będzie u nas po sezonie

0

a wgl to ma byc rezerwowy ...

0

szklany...

0

jeśli rezerwowy to Cardozo albo Klose

0

30 xd

0

Może warto tak zrobić bo mi się wydaje że Tello prędzej czy później i tak poleci kosztem Deulofeu i Adamy

0

zamiast Inigo to już lepiej Balante

0

Najlepiej Mangale ale problem to jego klauzula 50mln

0

Benteke :D

0

i właśnie o to chodzi nikt młody zmiennikiem Leo nie chce być a jak nadejdzie czas na kogoś innego to nie będzie z nim problemu o to pewnie zrozumie

0

Taa a Dongou nie będzie miał już wtedy szans bo też jest środkowym napastnikiem to już lepiej kupić kogoś starszego żeby później nie blokował młodszych więc ja bym stawiał na Klose

0

kontuzje ma

0

paker :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?