0

Sorka po paru latach nie najlepszej gry

0

Dla mnie Ronaldinho był najlepszym graczem w historii Barcelony bo to on po paru latach wniósł do drużyny radość z gry . Trzy błędy Barcy sprzedaż Ronaldinho Samuela Eto'o i Yayi Toure

0

Jak tu szanować Real Madryt ja jeszcze nie pamietam meczu w ktorym po ich porazce z Barcą poszli do szatni nie wszczynajac ,, bijatyk' Barca ostatni mecz przegrala 2-1 pogratulowala i poszla a oni bijatyki i dogryski Real klub bez honoru i tyle zwykli napinacze .

0

To były ciężkie czasy dla nas ale Barca się nie poddała i szukała rozwiązania i nadzieji w szkoleniu młodzieży nie tak jak Real,Chelsea,PSG i M.C stawiają na kasę jak im nie idzie ;D

0

Przydał by się ktoś na miarę Deco ;)

0

Manchester to chyba najbardziej honorowa drużyna po Barcie przegrali z nami dwa razy w finale LM i nie szukali rzadnych wymówek tak jak te lamusy z Madrytu czy Londynu :)

0

Za tą cene to Hummelsa mozna kupic duzo mlodszy i lepszy techniecznie ;)

0

Hahah 27 mln chyba złotych 9 mln euro góra nie ma żadnych sukcesów klubowych a Liverpool caly czas zajmuje miejsce 6-9 czyli ze obrona jest slabiutka

0

Ja bym sciagnal Serdara Tasciego mlody i taniutki ;)

0

Niektórzy to chyba nie wiedzą co pisza jak neymar nie pasuje do barcy jak pasuje to tak jak by ronie nie powinien w 2003 roku przechodzic do nas bo doskonale drybluje i zdobywa bramki . Neymar to nie tylko egoistyczny drybler bo ostatnio zalicza bardzo ladne asysty chociaz by ta z Bialorusia na 3-1.

0

Kurwa niech kupią Neymara po Igrzyskach bo to co on odpierdala to masakra rownie i w hiszpanskiej lidze moze mijac typa jak pacholki ;)

0

Chociaż wątpie ;)

0

Za 30 lat może ?

0

Ja juz mowilem neymar z lewej messi z prawej i niszcza

0

Tez tak sądze Rosell na odstrzał nie podoba mi sie ten typ . Neymar jak trafi do Barcy to sie napewno nie zmarnuje ;)

0

TV się kłania ;(

0

łeee pojadę i nie bedzie nie mysla o kibicach z zagranicy ;(

0

Messi powinien wystąpić w PlayStation Test ;D

0

Ja był bym za tym żeby Uefa wprowadziła Złote Rękawice dla najlepszego bramkarza świata bo przy takich zawodnikach jak Messi czy Iniesta bramkarz nie ma szans dostać Złotą Piłkę

0

Ja bym chciał żeby Iniesta dostał bo Leo jeszcze co najmniej z 5 będzie miał a Iniesta nie ale i tak pewnie Leo dostanie tyle rekordów w tym sezonie pobił chociaż by 5 bramek w jednym meczu Ligi Mistrzów 50 w lidze :-)

0

Chcial bym go odmlodzic zeby graal u nas dluzej zbyt pozno przyszedl :(

0

Nareszcie Davidek bedzie kosać :)

0

Barca niech sie niepierdoli i nam niespodzianke zrobia i na ten sezon neymara niech kupia i mamy pake :D

0

Kibic Barcy a poszedł do realu kariera zmarnowana zamiast do United isc to real wybral skonczy jak kaka

0

Mam Patche zainstalowane ;) Teraz gram częsciej w fife 11 przez internet bo gra z komputerem w PES mnie nudzi wiec wole ludzi porozWalac :)

0

TheBlues and Barca no gram a co ?

0

ja jak bym byl takim miliarderem to bym kupil ukochaną Barcę :)

0

heheh mam nadzieje ze pes 13 bedzie lepszy bo te strzaly na bramke to zrabali

0

No odkupić za 10 mln i nastepny wraca do nas pare miesiecy i go wycwicza na obronce takiego jak Pique ;)

0

Ibi ma zostać znowu ktoś bedzie kontuzjowany i nie bedzie kim grac a on jest wszechstronny ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?