Arek 96
Dołączył/a: czerwiec 2011
Wrocław
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sorka po paru latach nie najlepszej gry
0
Dla mnie Ronaldinho był najlepszym graczem w historii Barcelony bo to on po paru latach wniósł do drużyny radość z gry . Trzy błędy Barcy sprzedaż Ronaldinho Samuela Eto'o i Yayi Toure
0
Jak tu szanować Real Madryt ja jeszcze nie pamietam meczu w ktorym po ich porazce z Barcą poszli do szatni nie wszczynajac ,, bijatyk' Barca ostatni mecz przegrala 2-1 pogratulowala i poszla a oni bijatyki i dogryski Real klub bez honoru i tyle zwykli napinacze .
0
To były ciężkie czasy dla nas ale Barca się nie poddała i szukała rozwiązania i nadzieji w szkoleniu młodzieży nie tak jak Real,Chelsea,PSG i M.C stawiają na kasę jak im nie idzie ;D
0
Przydał by się ktoś na miarę Deco ;)
0
Manchester to chyba najbardziej honorowa drużyna po Barcie przegrali z nami dwa razy w finale LM i nie szukali rzadnych wymówek tak jak te lamusy z Madrytu czy Londynu :)
0
Za tą cene to Hummelsa mozna kupic duzo mlodszy i lepszy techniecznie ;)
0
Hahah 27 mln chyba złotych 9 mln euro góra nie ma żadnych sukcesów klubowych a Liverpool caly czas zajmuje miejsce 6-9 czyli ze obrona jest slabiutka
0
Ja bym sciagnal Serdara Tasciego mlody i taniutki ;)
0
Niektórzy to chyba nie wiedzą co pisza jak neymar nie pasuje do barcy jak pasuje to tak jak by ronie nie powinien w 2003 roku przechodzic do nas bo doskonale drybluje i zdobywa bramki . Neymar to nie tylko egoistyczny drybler bo ostatnio zalicza bardzo ladne asysty chociaz by ta z Bialorusia na 3-1.
0
Kurwa niech kupią Neymara po Igrzyskach bo to co on odpierdala to masakra rownie i w hiszpanskiej lidze moze mijac typa jak pacholki ;)
0
Chociaż wątpie ;)
0
Za 30 lat może ?
0
Ja juz mowilem neymar z lewej messi z prawej i niszcza
0
Tez tak sądze Rosell na odstrzał nie podoba mi sie ten typ . Neymar jak trafi do Barcy to sie napewno nie zmarnuje ;)
0
TV się kłania ;(
0
łeee pojadę i nie bedzie nie mysla o kibicach z zagranicy ;(
0
Messi powinien wystąpić w PlayStation Test ;D
0
Ja był bym za tym żeby Uefa wprowadziła Złote Rękawice dla najlepszego bramkarza świata bo przy takich zawodnikach jak Messi czy Iniesta bramkarz nie ma szans dostać Złotą Piłkę
0
Ja bym chciał żeby Iniesta dostał bo Leo jeszcze co najmniej z 5 będzie miał a Iniesta nie ale i tak pewnie Leo dostanie tyle rekordów w tym sezonie pobił chociaż by 5 bramek w jednym meczu Ligi Mistrzów 50 w lidze :-)
0
Chcial bym go odmlodzic zeby graal u nas dluzej zbyt pozno przyszedl :(
0
Nareszcie Davidek bedzie kosać :)
0
Barca niech sie niepierdoli i nam niespodzianke zrobia i na ten sezon neymara niech kupia i mamy pake :D
0
Kibic Barcy a poszedł do realu kariera zmarnowana zamiast do United isc to real wybral skonczy jak kaka
0
Mam Patche zainstalowane ;) Teraz gram częsciej w fife 11 przez internet bo gra z komputerem w PES mnie nudzi wiec wole ludzi porozWalac :)
0
TheBlues and Barca no gram a co ?
0
ja jak bym byl takim miliarderem to bym kupil ukochaną Barcę :)
0
heheh mam nadzieje ze pes 13 bedzie lepszy bo te strzaly na bramke to zrabali
0
No odkupić za 10 mln i nastepny wraca do nas pare miesiecy i go wycwicza na obronce takiego jak Pique ;)
0
Ibi ma zostać znowu ktoś bedzie kontuzjowany i nie bedzie kim grac a on jest wszechstronny ;D