0

dawid22d
Xavi6 ma rację Ronaldo był sto razy lepszy i bardziej utytulowany od C.Ronaldo ale nie mowie ze jest slaby

0

Lige to my przegraliśmy sami ze sobą po tych podknieciach z Sociedad i kimś tam jeszcze a nie z Realem bo on przegrał z nami starcia wygrywając 1 mecz 2-1 i to jak Barca nie miala zawodnikow bo byli kontuzjowani David Affelay i Puyol teraz bedzie lepiej . Martinez na dniach moze bedzie juz naszym pilkarzem ;)

0

Ale powinien popracować nad masą mięsni bo byle kto go przepycha a tak jest spoko ale najlepsza 9 barcy to Samuel Eto'o i juz takiego zawodnika nie bedzie choc jest w rezerwach niby dobry Etoh

0

ale bedzie wspolpraca Jordi Andres i David

0

Nie tylko nie Van Persie drewno jak chuj 28 lat to nie David Villa zeby do nas przychodzic w takim wieku za takie pieniadze Adriana niech kupia i w zamian na wypozyczenie tello

0

To Złota Piłka zostaje u nas tylko kto ją odbierze Messi czy Iniesta chciał bym żeby Andres ją dostał :)

0

Sanchez mógł by wziąść przykład z Benzemy poprawił by walke bark w bark i wytrzymałość było by fajnie ;D

0

Jeszcze Martineza i niech sie kontaktują z De Borem o ten pakiet Wan der wiel i Verthongen co nam proponowal ;D

0

Mało numerów do wyboru ma 12,18, 15 ? 22 ?

0

kupic adriana za 18 hummelsa ok 20 i albe 15 i starczy

0

Jeszcze Piszczek :)

0

Hummels 20 mln Martinez 30 mln i Luiz 30 - 40 mln = 80 / 90 mln i zostaje 10 / 20 mln do Neymara za rok ;)

0

Potrzebni od zaraz : Javi Martinez , Hummels , Alba, i Piszczek na zmiennika Alvesa :)

0

4 zlota pilka Leo :D

0

By tylko spróbował skończył by ja Figo a tego by raczej nie chcial :)

0

Albę i Wan de wiela a od nas wchodzi Montoya i Fontas ;)

0

Ja nie wiem po co ich porównywać oni mają inne style C. Ronaldo wali z wolnych i z dystansu i robi krotkie rajdy na szybkosc ze skrzydla a nasz Messi gra z klepki mija średnio po 5 piłkarzy w indywidualnej akcji i praktycznie wchodzi do bramki

0

Powinien rozkazac zeby wiecej z za pola strzelali i z dystansu

0

Kaka 67 = mln
Zinedine Zidane = 75 mln
Cristiano Ronaldo = 93 mln
Lionel Messi = Bezcenny VeB :)

0

Ostatni sezon Messiego skończy sie w Newels old boys sam mowil kiedys

0

0

0

I ALVESA

0

On sobie moze mowic i tak Leo dostanie ta zlota pilke czy mu si to podoba czy nie :)

0

Neymar jest nasz już ja mam tylko jedno zyczenie chcialbym zeby alexis popracowal nad swoja muskulaturą jak benzema bo narazie to obroncy go przepyychaja jak chca ;)

0

Niech sobie jaj nie robia Alves ciekawe kim go zastapia montoyą ta jasne bo montoya dobrze gra raczej nic nie pokazal w swoich wystepach od razu niech xaviego sprzedaja ci dzialacze w bercelonie to banda debili jeden blad juz zrobili sprzedajac eto'o

0

5 transferów do zrealizowania David Luiz , Javi Martinez , Alba/Bale , K.P.Boatenga za Keite bo Keita chyba odchodzi i za rok Neymar ;)

0

Za Neymara Barca da góra 40 mln przypomnijcie sobie ile Arsenal zyczyl sobie za Cesca 70 mln a barca dala 40 mln

0

Tito Vilanova to dobry zastępca za Guardiole choć jestem pewien że Pep jeszcze do na wróci :)

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?