0

A ja obstawiam ; Remontada ;D

0

Neymar, Bale, David Luiz , Prince Boateng powinni ich kupić w tym okienku transferowym i będzie dobrze :)

0

Graliśmy lepiej tylko skuteczność była chujowa jak z Chelsea

0

A pepe przeciz niedysponowany jakis bład zrobili

0

Bez Valdesa co za kicha

0

Ja bym wolał hulka i lavezziego zamiast rossiego przecież rossi bedzie grzal ławe bo musi sie przebic przez messi villa afellay bojan pedro

0

to wszystko wina guardioli gdyby nie on to eto'o gral by dalej w barsie bo chcial tego leszcza ibrahimovicia to jest 70 mln w plecy

0

Rossi nie przebije się przez trio MVP

0

Ja tam bym wolał Pastore zamiast Rossiego

0

Powinni ściągnąć Falcao

0

Według mnie BARCA powinna kupić 4 piłkarzy mianowicie aguero wan der wiel thiago silva i pastore

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?