Arek 96
Dołączył/a: czerwiec 2011
Wrocław
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja obstawiam ; Remontada ;D
0
Neymar, Bale, David Luiz , Prince Boateng powinni ich kupić w tym okienku transferowym i będzie dobrze :)
0
Graliśmy lepiej tylko skuteczność była chujowa jak z Chelsea
0
A pepe przeciz niedysponowany jakis bład zrobili
0
Bez Valdesa co za kicha
0
Ja bym wolał hulka i lavezziego zamiast rossiego przecież rossi bedzie grzal ławe bo musi sie przebic przez messi villa afellay bojan pedro
0
to wszystko wina guardioli gdyby nie on to eto'o gral by dalej w barsie bo chcial tego leszcza ibrahimovicia to jest 70 mln w plecy
0
Rossi nie przebije się przez trio MVP
0
Ja tam bym wolał Pastore zamiast Rossiego
0
Powinni ściągnąć Falcao
0
Według mnie BARCA powinna kupić 4 piłkarzy mianowicie aguero wan der wiel thiago silva i pastore