1

Messssssssssssi

0

goooooooooooooooooooooolllll

0

Co sie dzieje z Messim, jakis taki rozregulowany jest.

0

Na Polsacie tez.

0

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest

0

Jak te komentarze na Polsacie mnie wkur....

0

Karny jak nic ...

0

Po co Rakieta zagrywal?

1

Szkoda gadać. :(

2

Musimy wygrać pierwszy mecz wykorzystując własne boisko. Najlepiej na bez straty bramki i docisnąć na wyjeździe. Będzie ciężko bo obie drużyny są głodne LM ale nam w lidze nikt nie depcze po piętach. I to może być kluczowe jeśli chodzi o świeżość i koncentracje na boisku.

6

Wspanialy, cudowny wieczor. Brawo Barca ale chapeau bas Ajax :)

50

Mina Ronaldo bezcenna

0

Juve musi strzelic 2

0

Tak. Juve musi strzelic 2.

3

Ajax 2:1 :) hahahaha

0

Tydzień temu pisali ze Busquets to sabotażysta to co ma teraz powiedzieć MU? :)

2

Jak to mówią, niewykorzystane lubią się mścić.

0

Messi. Co za gol. Haha

0

Messiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

0

Na zwolnieniu, najpierw w nogę Rakitica a później w piłkę ale może ja już jestem stary i ślepy.

1

Nosz kur.... co oni robią?

2

EV po cholerę takie zmiany.

2

MALCOM do cholery

0

Czemu to nie weszło.

2

Boateng...........

12

Vidal to jednak dzik jest

1

Alez było blisko. Zaczyna powoli trybic.

0

Wczoraj mialem urodziny ale prezent dostalem dzisiaj. Jaka by ta gra nie byla to plan zostal wykonany. Moze EV ma jakas taktyke, tego nie wiemy. Tylko ten Busquets....

0

Busquets zszedl no nie wierze

0

Oczom nie wierze kto jest na zmianie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?