Arnokk
Dołączył/a: marzec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Messssssssssssi
0
goooooooooooooooooooooolllll
0
Co sie dzieje z Messim, jakis taki rozregulowany jest.
0
Na Polsacie tez.
0
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest
0
Jak te komentarze na Polsacie mnie wkur....
0
Karny jak nic ...
0
Po co Rakieta zagrywal?
1
Szkoda gadać. :(
2
Musimy wygrać pierwszy mecz wykorzystując własne boisko. Najlepiej na bez straty bramki i docisnąć na wyjeździe. Będzie ciężko bo obie drużyny są głodne LM ale nam w lidze nikt nie depcze po piętach. I to może być kluczowe jeśli chodzi o świeżość i koncentracje na boisku.
6
Wspanialy, cudowny wieczor. Brawo Barca ale chapeau bas Ajax :)
50
Mina Ronaldo bezcenna
0
Juve musi strzelic 2
0
Tak. Juve musi strzelic 2.
3
Ajax 2:1 :) hahahaha
0
Tydzień temu pisali ze Busquets to sabotażysta to co ma teraz powiedzieć MU? :)
2
Jak to mówią, niewykorzystane lubią się mścić.
0
Messi. Co za gol. Haha
0
Messiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
0
Na zwolnieniu, najpierw w nogę Rakitica a później w piłkę ale może ja już jestem stary i ślepy.
1
Nosz kur.... co oni robią?
2
EV po cholerę takie zmiany.
2
MALCOM do cholery
0
Czemu to nie weszło.
2
Boateng...........
12
Vidal to jednak dzik jest
1
Alez było blisko. Zaczyna powoli trybic.
0
Wczoraj mialem urodziny ale prezent dostalem dzisiaj. Jaka by ta gra nie byla to plan zostal wykonany. Moze EV ma jakas taktyke, tego nie wiemy. Tylko ten Busquets....
0
Busquets zszedl no nie wierze
0
Oczom nie wierze kto jest na zmianie