0

Lenglet. Czas zacząć się modlić.

0

@Kazragore prorok jaki czy co :)

2

Szkoda że mecz nie był rano to by mi ciśnienie podniósł na cały dzień. Ile można tak głupio tracić bramki.

2

To trzeba jednak mieć pecha.

1

Busi jakby chciał powiedzieć że jeszcze żyje i wierzga. Piękna bramka.

0

@Erik0 lepsze to niż miałby odejść

0

W końcu. Araujo jest. Czas na resztę.

0

A może dobrym rozwiązaniem byłoby zapożyczenie z siatkówki. Chodzi o challenge.

0

Nic lepszego dzisiaj już nie usłyszę. :)

1

Kasa w błoto, a co tam, koniaczek podwójny. Stać nas.

0

@Magicc89PL a jak znowu pęknie to będzie większy smród niż teraz

0

@Tasak88 tak samo jak Gavi. Sędzia level master normalnie.

1

Nie ma to jak komuś komu wkurw osiągnął level master życzyć spokojnej nocy. Fajni ci komentatorzy.

2

Przecież Gavi nie faulował. Pieprzony sędzia.

1

@mildan1704 pytałem najstarszych górali, też nie pamiętają

1

Ale posiadanie piłki 70:30 jest

0

11 minut - jak na razie rekordzista

0

@seba444 może problem jest w szatni

1

@Magicc89PL lepiej odstaw tę flaszkę

0

Właśnie Alba pokazał: o tacy jesteśmy malutcy.

2

Zmiany na wzmocnienie że hej.

0

@korn234 Gra aby się przełamać (jak Titanic razem z całą drużyną)

1

@LatajacyHolender I po co ta złośliwość. Sędziowanie jest w Hiszpanii na słabym poziomie i ostatnio był tego najlepszy przykład.

0

@Mavcin1980 Bardzo dobre pytanie. Może atmosfera w szatni nie jest jednak tak różowa.

0

@michasfcb89 DNA jest dość długie więc trochę to pewnie potrwa

0

@mildan1704 popadł w rutynę i tyle. Samo nazwisko nie wystarczy aby być w formie

0

@slayer Ktoś przecież musi :)

0

Powtórka z Eintrachtu.

0

Litości, proszę. No co to było.

1

@KAROLC-10 Dokładnie. Tak jak pisałem to nie skoki narciarskie tu nie ma ocen za styl. Ważne że są 3pkt. VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?