Arnokk
Dołączył/a: marzec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lenglet. Czas zacząć się modlić.
0
@Kazragore prorok jaki czy co :)
2
Szkoda że mecz nie był rano to by mi ciśnienie podniósł na cały dzień. Ile można tak głupio tracić bramki.
2
To trzeba jednak mieć pecha.
1
Busi jakby chciał powiedzieć że jeszcze żyje i wierzga. Piękna bramka.
0
@Erik0 lepsze to niż miałby odejść
0
W końcu. Araujo jest. Czas na resztę.
0
A może dobrym rozwiązaniem byłoby zapożyczenie z siatkówki. Chodzi o challenge.
0
Nic lepszego dzisiaj już nie usłyszę. :)
1
Kasa w błoto, a co tam, koniaczek podwójny. Stać nas.
0
@Magicc89PL a jak znowu pęknie to będzie większy smród niż teraz
0
@Tasak88 tak samo jak Gavi. Sędzia level master normalnie.
1
Nie ma to jak komuś komu wkurw osiągnął level master życzyć spokojnej nocy. Fajni ci komentatorzy.
2
Przecież Gavi nie faulował. Pieprzony sędzia.
1
@mildan1704 pytałem najstarszych górali, też nie pamiętają
1
Ale posiadanie piłki 70:30 jest
0
11 minut - jak na razie rekordzista
0
@seba444 może problem jest w szatni
1
@Magicc89PL lepiej odstaw tę flaszkę
0
Właśnie Alba pokazał: o tacy jesteśmy malutcy.
2
Zmiany na wzmocnienie że hej.
0
@korn234 Gra aby się przełamać (jak Titanic razem z całą drużyną)
1
@LatajacyHolender I po co ta złośliwość. Sędziowanie jest w Hiszpanii na słabym poziomie i ostatnio był tego najlepszy przykład.
0
@Mavcin1980 Bardzo dobre pytanie. Może atmosfera w szatni nie jest jednak tak różowa.
0
@michasfcb89 DNA jest dość długie więc trochę to pewnie potrwa
0
@mildan1704 popadł w rutynę i tyle. Samo nazwisko nie wystarczy aby być w formie
0
@slayer Ktoś przecież musi :)
0
Powtórka z Eintrachtu.
0
Litości, proszę. No co to było.
1
@KAROLC-10 Dokładnie. Tak jak pisałem to nie skoki narciarskie tu nie ma ocen za styl. Ważne że są 3pkt. VeB