Arnokk
Dołączył/a: marzec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Rivaldinho11 ciekawe spostrzeżenie
0
@LatajacyHolender więcej wiary w Ferrana on jeszcze może...
4
Wchodzi killer....
2
Araujo włączył GodMode
0
@korn234 tyż prawda ale kondycyjnie Barca zaczyna wyglądać coraz lepiej. Widać wykonaną pracę na treningach. MU nie odpuści i trzeba będzie zapierdalać więc dzisiejszy mecz to może być taki papierek lakmusowy
0
@koras cos tam zielonego przeleciało i trochę pocieło.
0
Trochę zdrowia zostawili prze pierwsze 45 minut zobaczymy jak pójdzie drugie 45.
0
Za co ta kartka, bo ruchu ręki nie było
1
I tak mają grać. Vamos
1
@Pawel13sz Hristo Stoichkov
2
@Pawel13sz 183cm.
7
Dziadek mówił że jak jest zimno to się lepiej śpi. -8 to bardzo dobra temperatura. Dobranoc. VeB
6
Raphinia show nie ma co. Brawo
13
Raphinia wk*rwia i zachwyca. Co za typ.
3
Jestem pewien że Xavi powiedział ja pie*dole o Raphini
0
Rozpykali w końcu
1
Raphinia podawał czy strzelał
0
@bartoszek jak najbardziej, bandycki faul
13
3 pkt są. Dobry szybki mecz. Sędzia pozwolił na dużo ale wyszło na plus. Końcówka do zapomnienia.
3
A miało być spokojnie. No Kounde mać
4
Lewy no nareszcie
1
Rechabilitacja level master
1
A teraz to sędzia od*ierdala
2
To był faul ......
2
Co ten Raphinia od*ierdala
4
@seeba powiedz to tym co mylą skoki narciarskie z piłką nożną. Dla nich styl to podstawa.
5
3pkt są i tyle w temacie.
4
Czy ktoś jeszcze wierzy że z Fatiego cos jeszcze będzie. Dzieciak jest tragiczny
2
@slayer jak to co. Gromkim chórem - Alba kochamy cię.
1
Fati zabije się o własne nogi