2

@Rivaldinho11 ciekawe spostrzeżenie

0

@LatajacyHolender więcej wiary w Ferrana on jeszcze może...

4

Wchodzi killer....

2

Araujo włączył GodMode

0

@korn234 tyż prawda ale kondycyjnie Barca zaczyna wyglądać coraz lepiej. Widać wykonaną pracę na treningach. MU nie odpuści i trzeba będzie zapierdalać więc dzisiejszy mecz to może być taki papierek lakmusowy

0

@koras cos tam zielonego przeleciało i trochę pocieło.

0

Trochę zdrowia zostawili prze pierwsze 45 minut zobaczymy jak pójdzie drugie 45.

0

Za co ta kartka, bo ruchu ręki nie było

1

I tak mają grać. Vamos

1

@Pawel13sz Hristo Stoichkov

2

@Pawel13sz 183cm.

7

Dziadek mówił że jak jest zimno to się lepiej śpi. -8 to bardzo dobra temperatura. Dobranoc. VeB

6

Raphinia show nie ma co. Brawo

13

Raphinia wk*rwia i zachwyca. Co za typ.

3

Jestem pewien że Xavi powiedział ja pie*dole o Raphini

0

Rozpykali w końcu

1

Raphinia podawał czy strzelał

0

@bartoszek jak najbardziej, bandycki faul

13

3 pkt są. Dobry szybki mecz. Sędzia pozwolił na dużo ale wyszło na plus. Końcówka do zapomnienia.

3

A miało być spokojnie. No Kounde mać

4

Lewy no nareszcie

1

Rechabilitacja level master

1

A teraz to sędzia od*ierdala

2

To był faul ......

2

Co ten Raphinia od*ierdala

4

@seeba powiedz to tym co mylą skoki narciarskie z piłką nożną. Dla nich styl to podstawa.

5

3pkt są i tyle w temacie.

4

Czy ktoś jeszcze wierzy że z Fatiego cos jeszcze będzie. Dzieciak jest tragiczny

2

@slayer jak to co. Gromkim chórem - Alba kochamy cię.

1

Fati zabije się o własne nogi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?