2

@Pablozeusz to jest bardzo proste - wierzy w DNA Barcelony :)

1

Czarno to widzę. To będzie ciężka przeprawa.

4

Xavi pajac i tyle. Szkoda chłopaków. Gavi łzy w oczach. To było do wygrania w pierwszej połowie. Cholernie szkoda. Jak długo Xavi będzie sabotował Barcelonę.

1

Kurwa mać. Xavi wypad - sabotażysto

0

Profesor. Brawo Christensen

4

Xavi zrobił zmiany i Barca nie istnieje

0

Prawie ją miał. Szkoda ale sami się prosili bawiąc się w polu karnym.

5

Cholerny słupek, który to już

2

Oho. Lewy na rozgrzewce.

2

Uff. Dowieźliśmy.

2

Bandyta........

4

@seeba optymizm to podstawa

1

@Macio93 chciałbym żebyś się mylił ale zaczyna wyglądać to źle

1

Jasny gwint. Szpital na całego.

1

Karnego to może za 10 lat dostaniemy

1

Fatum, nad Barceloną wisi jakieś cholerne fatum. Co rok plaga kontuzji.

1

Sędzia złodziej i tyle. Nadal Xavi out.

2

Kurwa mać . Co za drukarz

1

Vamoooooooooooooos

0

@Remi70 wszyscy się śmiali, więc...

1

Jasny gwint. Blisko było.

2

Xavi co za zmiana. Dalej bez pomysłu.

1

@sorantor może coś w tym jest :)

2

Vamoooooooooooooos

1

Demony powróciły. Jakieś pieprzone fatum.

0

@Sewren122 Dokładnie.

0

@brd42 QT ma rację. Xavi out i tyle. On już nic nie wniesie.

0

Trzy punkty są. Xavi out

0

@QuentinTarantino a czego QT się spodziewałeś

0

I uciekli spod topora.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?