Arnokk
Dołączył/a: marzec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Pablozeusz to jest bardzo proste - wierzy w DNA Barcelony :)
1
Czarno to widzę. To będzie ciężka przeprawa.
4
Xavi pajac i tyle. Szkoda chłopaków. Gavi łzy w oczach. To było do wygrania w pierwszej połowie. Cholernie szkoda. Jak długo Xavi będzie sabotował Barcelonę.
1
Kurwa mać. Xavi wypad - sabotażysto
0
Profesor. Brawo Christensen
4
Xavi zrobił zmiany i Barca nie istnieje
0
Prawie ją miał. Szkoda ale sami się prosili bawiąc się w polu karnym.
5
Cholerny słupek, który to już
2
Oho. Lewy na rozgrzewce.
2
Uff. Dowieźliśmy.
2
Bandyta........
4
@seeba optymizm to podstawa
1
@Macio93 chciałbym żebyś się mylił ale zaczyna wyglądać to źle
1
Jasny gwint. Szpital na całego.
1
Karnego to może za 10 lat dostaniemy
1
Fatum, nad Barceloną wisi jakieś cholerne fatum. Co rok plaga kontuzji.
1
Sędzia złodziej i tyle. Nadal Xavi out.
2
Kurwa mać . Co za drukarz
1
Vamoooooooooooooos
0
@Remi70 wszyscy się śmiali, więc...
1
Jasny gwint. Blisko było.
2
Xavi co za zmiana. Dalej bez pomysłu.
1
@sorantor może coś w tym jest :)
2
Vamoooooooooooooos
1
Demony powróciły. Jakieś pieprzone fatum.
0
@Sewren122 Dokładnie.
0
@brd42 QT ma rację. Xavi out i tyle. On już nic nie wniesie.
0
Trzy punkty są. Xavi out
0
@QuentinTarantino a czego QT się spodziewałeś
0
I uciekli spod topora.