5

Xavi spieprzył Markowi rekord.

4

Szkoda że nie trafił

3

Czemu na boisku jest tyle śmieci i sędzia pozwala na grę?

0

@matt92 Amen......

2

Ile razy Messi grał samolubnie i jakoś nikomu to nie przeszkadzało, ale Lewy jest blee.

3

@FC4BARCA Fakt, ale szedł jak czołg.

3

Lewy - przebudzenie mocy. Oby. :)

10

Barcelona istnieje bez Messiego i tak musi zostac. Jego przyjscie rozwali druzyne, jak kon trojanski.

0

A jednak Real ich mentalnie zablokował. Szkoda gadać. Dobranoc.

0

Mam nadzieję że się mentalnie nie zablokują po ty 0-4. VeB

0

Kessie schodzi????

0

@Dariochampion10 Dokładnie. Szkoda gadać

2

Rożny jak nic. Szkoda gadać

0

Znowu w szatni zostali

0

@HORUS mógł, nie mógł, wpadło. Uroki piłki.

2

Karny. Ręka nie była na murawie, więc się nie podpierał.

2

Zima w Madrycie na całego. VeB

0

Kessieeeeeeeeeeee

3

Sabotażysta w formie.

0

Co to za pizda w tym żółtym

0

Co tu się porobiło

0

Vamos chłopaki. VeB.

0

Czy możemy wreszcie zamknąć ten rozdział?

2

3pkt są ale mecz do zapomnienia. VeB

0

@mildan1704 bezpośrednia czerwona minimum jeden mecz, pewnie dostanie 2

2

Jednak cuda się zdarzają. Brawo. VeB

3

Deja vu. 10 znowu człapie w Barcelonie.

2

@rogalbarca a po co ma cokolwiek pokazywać. Dycha na plecach jest. Wystarczy

1

Xavi no ja pier*ole

1

No co on zrobił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?