Arnokk
Dołączył/a: marzec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Xavi spieprzył Markowi rekord.
4
Szkoda że nie trafił
3
Czemu na boisku jest tyle śmieci i sędzia pozwala na grę?
0
@matt92 Amen......
2
Ile razy Messi grał samolubnie i jakoś nikomu to nie przeszkadzało, ale Lewy jest blee.
3
@FC4BARCA Fakt, ale szedł jak czołg.
3
Lewy - przebudzenie mocy. Oby. :)
10
Barcelona istnieje bez Messiego i tak musi zostac. Jego przyjscie rozwali druzyne, jak kon trojanski.
0
A jednak Real ich mentalnie zablokował. Szkoda gadać. Dobranoc.
0
Mam nadzieję że się mentalnie nie zablokują po ty 0-4. VeB
0
Kessie schodzi????
0
@Dariochampion10 Dokładnie. Szkoda gadać
2
Rożny jak nic. Szkoda gadać
0
Znowu w szatni zostali
0
@HORUS mógł, nie mógł, wpadło. Uroki piłki.
2
Karny. Ręka nie była na murawie, więc się nie podpierał.
2
Zima w Madrycie na całego. VeB
0
Kessieeeeeeeeeeee
3
Sabotażysta w formie.
0
Co to za pizda w tym żółtym
0
Co tu się porobiło
0
Vamos chłopaki. VeB.
0
Czy możemy wreszcie zamknąć ten rozdział?
2
3pkt są ale mecz do zapomnienia. VeB
0
@mildan1704 bezpośrednia czerwona minimum jeden mecz, pewnie dostanie 2
2
Jednak cuda się zdarzają. Brawo. VeB
3
Deja vu. 10 znowu człapie w Barcelonie.
2
@rogalbarca a po co ma cokolwiek pokazywać. Dycha na plecach jest. Wystarczy
1
Xavi no ja pier*ole
1
No co on zrobił