Arnokk
Dołączył/a: marzec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Frogens to właśnie jest ten czar i ta magia :)
0
Raphinia - i koniec akcji.
1
@Barca2022 i po co to przeczytałem, fuj.
1
@pepulinho optymista :)
0
@Gammarax no a jak. To przecież nie podlega dyskusji.
1
73 minuta jakieś zmiany
1
Czyli wszystko po staremu. Spoko
2
@Frogens to samo co wszyscy którzy przychodzą. Zapominają jak grać.
0
Mógł podać do Araujo
17
I bardzo kur.a dobrze. Xavi pakuj mandzur.
0
@apocomijakisnick Humor poprawiony. Dzięki
0
@noface Wątpię. Xavi jest zaślepiony Lewym
0
@Rupert_Haubica a kontroler dać nam tu na Rambli. Zapierdalali by aż miło.
2
@Macio93 wszyscy tak mają a jak odejdą z Barcelony to wracają do formy. Interesujące.
1
Więcej szczęścia niż rozumu. Z czerwonej sędzia by się wybronił. Gramy dalej. Ponoć szczęście sprzyja lepszym.
5
Cały dzień człowiek zapieprza żeby z wszystkich zdążyć do meczu. 5 minut spóźnienia i co. No który to już raz. Szkoda gadać.
1
A kto broni mieć DNA Barcelony? Wszyscy tu je mamy, problem w tym, że brak go w szatni, na boisku, na ławce trenerskiej. DNA było, jest i będzie tak długo jak będzie istniał klub. Wszyscy wiemy, że problemem jest Xavi. On nie jest mentalnie gotowy (doświadczenia też nie ma) na prowadzenie Barcelony. Nie ma wizji tylko przebłyski a to nie wystarcza. O taktyce to nawet nie ma co pisać. Czas odejść panie Xavi. Tak po prostu. Dla przyzwoitości.
2
Co ty chłopie pier..lisz? Miej chociaż troche godności i powiedz, że spieprzyłeś sprawę i odejdź puki ludzie pamiętają ciebie jako piłkarską legendę a nie jako trenerską niedojdę.
17
Kocham nasz klub ale wcale a wcale mi ich nie szkoda. Dobranoc wszystkim.
1
I bardzo kur.a dobrze. Zasłużyli.
0
Brawo, brawo, brawo.
1
@galix22 element zaskoczenia z taktyki Xaviego
1
Nosz kur.a mać. Czy oni muszą wjeżdżać z piłką do bramki. Kiedy to się zmieni panie Xavi.
1
63 minuta - zmiany
5
Szkoda słów na Raphinie. Bieganie to za mało.
3
Lewy miał strzelać ale Raphinia nie zrozumiał. Cyrk
0
Jakieś zmiany panie Trenejro
0
@FATTOMY I oby to się udało Atletico ma jeden mecz zaległy więc ten tego.
2
Boże widzisz i nie grzmisz.
0
Wiem że pisałem to już milion razy ale Raphinia wku..ia strasznie. Naprawdę jeździec bez głowy.