2

@Frogens to właśnie jest ten czar i ta magia :)

0

Raphinia - i koniec akcji.

1

@Barca2022 i po co to przeczytałem, fuj.

1

@pepulinho optymista :)

0

@Gammarax no a jak. To przecież nie podlega dyskusji.

1

73 minuta jakieś zmiany

1

Czyli wszystko po staremu. Spoko

2

@Frogens to samo co wszyscy którzy przychodzą. Zapominają jak grać.

0

Mógł podać do Araujo

17

I bardzo kur.a dobrze. Xavi pakuj mandzur.

0

@apocomijakisnick Humor poprawiony. Dzięki

0

@noface Wątpię. Xavi jest zaślepiony Lewym

0

@Rupert_Haubica a kontroler dać nam tu na Rambli. Zapierdalali by aż miło.

2

@Macio93 wszyscy tak mają a jak odejdą z Barcelony to wracają do formy. Interesujące.

1

Więcej szczęścia niż rozumu. Z czerwonej sędzia by się wybronił. Gramy dalej. Ponoć szczęście sprzyja lepszym.

5

Cały dzień człowiek zapieprza żeby z wszystkich zdążyć do meczu. 5 minut spóźnienia i co. No który to już raz. Szkoda gadać.

1

A kto broni mieć DNA Barcelony? Wszyscy tu je mamy, problem w tym, że brak go w szatni, na boisku, na ławce trenerskiej. DNA było, jest i będzie tak długo jak będzie istniał klub. Wszyscy wiemy, że problemem jest Xavi. On nie jest mentalnie gotowy (doświadczenia też nie ma) na prowadzenie Barcelony. Nie ma wizji tylko przebłyski a to nie wystarcza. O taktyce to nawet nie ma co pisać. Czas odejść panie Xavi. Tak po prostu. Dla przyzwoitości.

2

Co ty chłopie pier..lisz? Miej chociaż troche godności i powiedz, że spieprzyłeś sprawę i odejdź puki ludzie pamiętają ciebie jako piłkarską legendę a nie jako trenerską niedojdę.

17

Kocham nasz klub ale wcale a wcale mi ich nie szkoda. Dobranoc wszystkim.

1

I bardzo kur.a dobrze. Zasłużyli.

0

Brawo, brawo, brawo.

1

@galix22 element zaskoczenia z taktyki Xaviego

1

Nosz kur.a mać. Czy oni muszą wjeżdżać z piłką do bramki. Kiedy to się zmieni panie Xavi.

1

63 minuta - zmiany

5

Szkoda słów na Raphinie. Bieganie to za mało.

3

Lewy miał strzelać ale Raphinia nie zrozumiał. Cyrk

0

Jakieś zmiany panie Trenejro

0

@FATTOMY I oby to się udało Atletico ma jeden mecz zaległy więc ten tego.

2

Boże widzisz i nie grzmisz.

0

Wiem że pisałem to już milion razy ale Raphinia wku..ia strasznie. Naprawdę jeździec bez głowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?