0

Vamoooooooooooos

1

Bandażowanie na boisku. Co jest do cholery?

0

Balde zaczyna irytować

0

Było ciągnięcie za koszulkę

0

Vamos chłopaki. VeB

5

Wygraliśmy bo Szczęsny sprzyja lepszym. Dobranoc wszystkim. VeB

0

Sabotażysta pieprzony

0

Martin na boisku, emocje do samego końca.

0

Na boisko dojechali ale co niektórzy to mózg zostawili w Hiszpanii.

0

W końcu. Vamoooos

4

Wojtek debiut na zero i to cieszy. I oby tak do końca sezonu. VeB

7

Co ten Fati wyprawia.

1

Ping pong w formie. Nie ma co.

0

Wiedzielie co robią usadzając Flicka na 2 mecze.

0

co jest do cholery?????

0

Eric - naprawdę nie ma kogoś innego.

1

Jak ręka panie sędzio. Takie cos jak ręka nie istnieje.

0

@bary A po co ma bronic

0

Vamooooooooooooooooooooooooooooos

1

@Michas_13 W Hiszpani - kiedy sędziemu będzie się chciało gwizdnąć.

17

Dobra szkoda klawiatury. Dobranoc wszystkim. VeB

1

Jak będą krecic kolejny Kosmiczny Mecz to nasi maja pierwszeństwo w obsadzie.

1

Idź pan w ch z takim sędziowaniem.

3

No co oni pierd.la dzisiaj to mało

0

Przyjęcie 1- strzał 0.

1

Skad tego pajaca w żółtym wzięli - z nagonki???

0

No i po kostce, kur.a

0

Cos ty Lewy - spudłowałeś z takiej odległości

1

Zrobil to na chlodno. Brawo

0

Dobic tez trzeba umiec. Shark juz nie ma mleczakow. Bravo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?