Arnokk
Dołączył/a: marzec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Vamoooooooooooos
1
Bandażowanie na boisku. Co jest do cholery?
0
Balde zaczyna irytować
0
Było ciągnięcie za koszulkę
0
Vamos chłopaki. VeB
5
Wygraliśmy bo Szczęsny sprzyja lepszym. Dobranoc wszystkim. VeB
0
Sabotażysta pieprzony
0
Martin na boisku, emocje do samego końca.
0
Na boisko dojechali ale co niektórzy to mózg zostawili w Hiszpanii.
0
W końcu. Vamoooos
4
Wojtek debiut na zero i to cieszy. I oby tak do końca sezonu. VeB
7
Co ten Fati wyprawia.
1
Ping pong w formie. Nie ma co.
0
Wiedzielie co robią usadzając Flicka na 2 mecze.
0
co jest do cholery?????
0
Eric - naprawdę nie ma kogoś innego.
1
Jak ręka panie sędzio. Takie cos jak ręka nie istnieje.
0
@bary A po co ma bronic
0
Vamooooooooooooooooooooooooooooos
1
@Michas_13 W Hiszpani - kiedy sędziemu będzie się chciało gwizdnąć.
17
Dobra szkoda klawiatury. Dobranoc wszystkim. VeB
1
Jak będą krecic kolejny Kosmiczny Mecz to nasi maja pierwszeństwo w obsadzie.
1
Idź pan w ch z takim sędziowaniem.
3
No co oni pierd.la dzisiaj to mało
0
Przyjęcie 1- strzał 0.
1
Skad tego pajaca w żółtym wzięli - z nagonki???
0
No i po kostce, kur.a
0
Cos ty Lewy - spudłowałeś z takiej odległości
1
Zrobil to na chlodno. Brawo
0
Dobic tez trzeba umiec. Shark juz nie ma mleczakow. Bravo