Arnokk
Dołączył/a: marzec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Jeśli mieliśmy przegrać mecz to może i lepiej że dzisiaj. Trochę ciśnienie niepokonanych zleci i może wszystko znowu zacznie trybić. Dobranoc wszystkim.VeB
4
Zaczyna mnie to już troszeczkę wku.wiać.
0
Zemściło się za uderzenie Cubarsiego.
0
Co za ręcznik Raphinia. Przecież to było do wybicia.
1
Cubarsi z łokcia w potylicę ale co tam, przeżyje.
1
I faulu nie było, prawda.
4
Szmata w niebieskim. Kartki zapomniał.
3
I co nadal ręcznik w bramce. Sezonowcy pieprzeni.
2
3 pkt są i to najważniejsze. Reszta jest milczeniem. Dobranoc wszystkim. VeB
1
Profesor Martines.
0
Co oni robią do cholery jasnej.
2
Fermin mógł stać to by wpadła
1
Szmata w niebieskim.
0
I co nadal "drewniak" na ławkę. Brawo Lewy. VeB
3
Przy strzale Lewego była ręka ale VAR milczy.
1
Popierdoliło ich w tej BVB. Co oni robią a sędzia kartki zgubił.
1
Yamal jeździec bez głowy.
4
Samolubstwo Yamala strasznie irytuje.
4
Zrobili to ale mecz do zapomnienia. VeB. Dobranoc wszystkim
1
Yamal no do cholery
1
Jebany bandyta z kolana. Cale Atletico.
2
A kartka dla Lengleta to gdzie??
0
@Krystiansigma2734 Boski Diego czuwa i nie pozwoli na anulowanie :)
0
Wreszcie dzieciaku VeB
0
Dla Realu to by uznali że gol zanim Var by sprawdził.
1
Sędziowie w La Liga ku.wa mać.
1
Ale Flick się wściekł
1
@narciarz Dziekuje
0
O co chodziło z powtórka karnego?
4
Rekin wyjasnil. Bravo. Vamooos. VeB