10

Jeśli mieliśmy przegrać mecz to może i lepiej że dzisiaj. Trochę ciśnienie niepokonanych zleci i może wszystko znowu zacznie trybić. Dobranoc wszystkim.VeB

4

Zaczyna mnie to już troszeczkę wku.wiać.

0

Zemściło się za uderzenie Cubarsiego.

0

Co za ręcznik Raphinia. Przecież to było do wybicia.

1

Cubarsi z łokcia w potylicę ale co tam, przeżyje.

1

I faulu nie było, prawda.

4

Szmata w niebieskim. Kartki zapomniał.

3

I co nadal ręcznik w bramce. Sezonowcy pieprzeni.

2

3 pkt są i to najważniejsze. Reszta jest milczeniem. Dobranoc wszystkim. VeB

1

Profesor Martines.

0

Co oni robią do cholery jasnej.

2

Fermin mógł stać to by wpadła

1

Szmata w niebieskim.

0

I co nadal "drewniak" na ławkę. Brawo Lewy. VeB

3

Przy strzale Lewego była ręka ale VAR milczy.

1

Popierdoliło ich w tej BVB. Co oni robią a sędzia kartki zgubił.

1

Yamal jeździec bez głowy.

4

Samolubstwo Yamala strasznie irytuje.

4

Zrobili to ale mecz do zapomnienia. VeB. Dobranoc wszystkim

1

Yamal no do cholery

1

Jebany bandyta z kolana. Cale Atletico.

2

A kartka dla Lengleta to gdzie??

0

@Krystiansigma2734 Boski Diego czuwa i nie pozwoli na anulowanie :)

0

Wreszcie dzieciaku VeB

0

Dla Realu to by uznali że gol zanim Var by sprawdził.

1

Sędziowie w La Liga ku.wa mać.

1

Ale Flick się wściekł

1

@narciarz Dziekuje

0

O co chodziło z powtórka karnego?

4

Rekin wyjasnil. Bravo. Vamooos. VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?